KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Eestis mängib saalijalgpalli enam kui 1500 huvilist

Eestis mängib tänavustel meistrivõistlustel, karikavõistlustel ja rahvaliigas enam kui 1500 saalijalgpallurit. Meeste meistrivõistlustel lööb tänavu kaasa 27 meeskonda 365 mängijaga.

Triobet saaliliigas lööb traditsiooniliselt kaasa kaheksa võistkonda, sama palju osalejaid on ka esiliigas. II liiga on jaotatud kaheks tsooniks – Ida/Põhja piirkonnas on kirjas viis, Põhja/Lõuna tsoonis kuus meeskonda.

Populaarses saalijalgpalli rahvaliigas on osalejaid veelgi enam. 67 meeskonna ja kolme naiskonnaga võistlustest võtab osa enam kui 1200 saalijalgpallihuvilist.

Saalijalgpallis selgub iga-aastaselt võitja nii Triobet saaliliigas, saalijalgpalli karikavõistlustel ning hooaja avab mäng superkarikale. Naiste arvestuses selgitatakse jaanuarikuus välja karikavõitja – aasta alguses peetud alagrupiturniiril osales kümme naiskonda kokku enam kui saja mängijaga.

Eesti saalijalgpallikoondis on 2016/2017 saalihooajal pidanud neli kohtumist ning koondise hooaeg kulmineerub EM-valikturniiriga Lätis, mis toimub 26.-29. jaanuarini Jelgavas.

13.01.2017 13:15
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.