KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U15 koondised kogunevad esimest korda sel nädalavahetusel

Sel nädalavahetusel kogunevad tänavusel hooajal esimest korda U15 koondise kandidaadid. Meistrivõistlustel osaleb noortekoondis kahe võistkonnaga, keda juhendavad Jan Harend ja Ats Sillaste.

U15 I koondis teeb kaasa U17 Eliitliiga kõrgeimas divisjonis, kus meeskonna peatreeneriks on Jan Harend. Meeskonna abitreeneriks on esimesel võistkonnal Ilja Monakov ning väravavahtide juhendajaks Andrus Lukjanov. U15 II koondis teeb kaasa U17 Eliitliiga II liigas, kus meeskonna peatreener on Ats Sillaste, abitreener Ludvig Tasane ja väravavahtide arenguga tegeleb Mattias Traublum.

2003. aastal sündinud noormehed on suurendatud tähelepanu all, kuna just nemad esindavad 2020. aastal Eestis toimuval U17 vanuseklassi EM-finaalturniiril oma riiki.

„Mängime meistrivõistluseid kahe võistkonnaga, kuid suuremas pildis näeme noortekoondist siiski tervikuna. Kogunemised on siiski koos ning kaks võistkonda annavad noortele mängijatele rohkem mängupraktikat,“ ütles U15 I koondise peatreener Jan Harend.

Noortekoondise kandidaadid tulevad laupäeval ja pühapäeval kokku Lilleküla jalgpallikompleksi, kui treeninguid viiakse läbi Nike Arenal. Esimesel päeval on kutsutud mängijad kokku üle Eesti, teisel päeval on koos noormängijad Harjumaalt.

10.02.2017 11:23
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.