KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Noorte jalgpalli meistrivõistlustele registreeriti ligi 500 võistkonda

Eesti noorte jalgpalli meistrivõistluste registreeriti 497 võistkonda. Poiste vanuseklassidesse on üles antud 449 võistkonda ning tüdrukute meistrivõistlustest võtab osa 48 võistkonda. 

Esindatud on 74 klubi ligi 50 erinevast Eesti paigast. 2017. aastal on noortel jalgpalluritel võimalik mängida 14 vanuseklassis ja 22 liigas.

Poiste U19 (1999-2002. aastal sündinud mängijad) vanuseklassi Esiliigas osaleb neli võistkonda. Omavahel mängitakse neli vooru ning hooaja lõpuks koguneb kõigile 12 mängu.

Noormeeste U17 Eliitliiga (2001-2002) Esiliigas ja II liigas on vastavalt 10 ja 11 võistkonda, kes mängivad võitjate selgitamiseks omavahel kodus-võõrsil printsiibil ning hooaja lõpuks koguneb kõigile võistkondadele siis 18 ja 20 mängu. Sama süsteemi järgi mängitakse ka U17 vanuseklassi Esiliigas, kus osaleb 10 võistkonda.

U16 (2002-2005) vanuseklassis on kokku 19 võistkonda, kes on jaotunud Esiliiga ja II liiga vahel. Liigas mängitakse turniirisüsteemis kodus-võõrsil printsiibil.

Poiste U15 (2003-2006) ja U14 (2004-2006) vanuseklassi Esiliigades on 10 võistkonda, kes mängivad omavahel kaks ringi. Sama vanuse II liigad koosnevad kolmest tsoonist, kus mängitakse esmalt  omavahel üks ring ning seejärel moodustatakse vastavalt tulemustele kaks taset, kus on ees veel üks ring.

U13 (2005-2006) vanuseklassis osaleb 54 võistkonda, mis on vastavalt valitud tugevusgrupile jagatud seitsmeks alagrupiks. A-tugevusgrupi alagruppides mängivad võistkonnad esialgu ühe ringi, misjärel moodustatakse vastavalt esimese ringi tulemustele uued alagrupid ning mängitakse seejärel veel kaks ringi. B-tugevusgrupi valinud võistkonnad on paigutatud U13.VII alagruppi ning seal mängitakse kaks ringi.

Poiste U12 (2006-2007) vanuseklassis on 53 võistkonda, kes on jagatud kaheksasse alagruppi. Toimuvad piirkondlikud võistlused, kusselgitatakse välja alagruppide võitjad ja üldine paremusjärjestus. U11 (2007-2008) vanuseklassi on registreeritud 68 võistkonda, kes jaotuvad üheksa alagrupi vahel ja mängivad turniirisüsteemis kodus-väljas printsiibil.

U10 (2008-2009) vanuses võtavad mõõtu 79 võistkonda ja U9 (2009-2010) vanuses on ennast kirja pannud 77 võistkonda. Mõlemas vanuseklassis mängitakse omavahel piirkondlikke turniire.

Neidude U17 (2001-2003) vanuseklassi Esiliigas on 11 võistkonda. Võistkonnad mängivad kõigepealt omavahel ühe ringi ning pärast seda mängivad vastavalt tulemustele 1.-6. koha saavutanud võistkonnad omavahel veel ühe. 7.-11. koha saavutanud võistkonnad mängivad omavahel samuti ühe ringi.

Tütarlaste U15 (2003-2005) liiga moodustavad 10 võistkonda, kes mängivad omavahel kaks ringi kodus-väljas printsiibil.

Tüdrukute U13 (2005-2007) vanuseklassis osaleb 16 võistkonda, kes on jagatud kolme alagruppi. Tüdrukute U11 (2007-2010) vanuses on kirjas 11 võistkonda. Mõlemas vanuseklassis mängitakse meistrivõistlusi piirkondlike turniiridena.

2017. aastal noorte meistrivõistlustel osalevad võistkonnad:

U19 Esiliiga
Läänemaa JK (99)
Viljandi JK Tulevik (98)
Põltsamaa JK Sport (99)
Pärnu JK (99)

U17 Eliitliiga Esiliiga
U17 Tallinna FC Levadia
U17 Tallinna JK Legion
U17 Tartu FC Santos
U17 Tartu JK Tammeka
U17 Tallinna FC Flora
U17 Pärnu JK Vaprus
U17 FC Nõmme United
U17 JK Narva Trans
U17 Kohtla-Järve JK Järve
Eesti U15

U17 Eliitliiga II liiga
U17 Nõmme Kalju FC
U17 Raplamaa JK
U17 Tabasalu JK/Keila JK
U17 Tartu FC Helios
U17 Läänemaa
U17 JK Tallinna Kalev
U17 FC Ajax Tallinn
U17 FC Elva
U17 FC Kuressaare
U17 FCI Tallinn
Eesti U15

U17 Esiliiga
Jõgeva SK Noorus-96 (01)
Tallinna FC Flora (01)
FC Nõmme United (01)
Tartu FC Helios (01)
Tallinna JK Legion (01)
Tallinna FC Levadia (01)
FCI Tallinn (01)
Paide Linnameeskond (01)
Nõmme Kalju FC (01)
Tartu JK Tammeka (01)

U16 Esiliiga
JK Tabasalu (02)
Tallinna JK Legion (02)
JK Tallinna Kalev (02)
JK Narva Trans (02)
Pärnu JK (02)
Kohtla-Järve JK Järve (02)
Maardu LM (02)
Tartu JK Tammeka (02)
Tartu FC Santos (02)
Nõmme Kalju FC (02)

U16 II liiga
JK Sillamäe Kalev (02)
Raplamaa JK (02)
Tallinna FC Levadia (02)
Saku Sporting (02)
JK Vasalemma (02)
FC Helios Võru (02)
Tallinna FC Flora (02)
Tartu FC Helios (02)
Rakvere JK Tarvas (02)

U15 Esiliiga
FC Nõmme United (03)
Tartu FC Santos (03)
Harju JK (03)
JK Tabasalu (03)
Pärnu JK Vaprus (03)
Tallinna JK Legion (03)
Paide Linnameeskond (03)
Viimsi MRJK I (03)
Nõmme Kalju FC I (03)
Viljandi JK Tulevik (03)

U15 II liiga Lõuna/Ida
FC Elva (03)
Valga FC Warrior (03)
Põlva FC Lootos (03)
FC Ülenurme (03)
FC Helios Võru (03)
Tartu FC Helios (03)
Jõhvi FC Lokomotiv (03)
Kiviõli FC Irbis (03)

U15 II liiga Põhi
Tallinna FC Flora I (03)
JK Loo (03)
JK Kuusalu Kalev (03)
Maardu LM (03)
Tallinna FC Ajax (03)
Viimsi MRJK II (03)
Raplamaa JK (03)
Nõmme Kalju FC II (03)

U15 II liiga Põhi/Lääs
Tallinna FC Flora II (03)
JK Kärdla LM (03)
FC Kuressaare (03)
Tallinna JK Legion LŠ (03)
Keila JK (03)
Pärnu JK (03)
JK Tallinna Kalev (03)

U14 Esiliiga
Tallinna FC Levadia (04)
JK Tallinna Kalev (04)
Tartu FC Helios (04)
Tartu FC Santos I (04)
Tallinna JK Legion (04)
Tartu JK Tammeka (04)
Põltsamaa/Suure-Jaani United (04)
Pärnu JK Vaprus (04)
Tallinna Sparta Jalgpallikool (04)
FC Narva (04)

U14 II liiga Põhi/Lääs
Tallinna FC Flora I (04)
Pärnu JK Poseidon (04)
Pärnu JK (04)
Saku Sporting (04)
Keila JK (04)
Läänemaa JK I (04)
Läänemaa JK II (04)
FC Nõmme United (04)

U14 II liiga Põhi/Ida
Tallinna FC Flora II (04)
FCI Tallinn (04)
Kohtla-Järve JK Järve (04)
JK Narva Trans (04)
Nõmme Kalju FC (04)
JK Tabasalu (04)
Harju JK (04)

U14 II liiga Lõuna
Tõrva JK (04)
Viljandi JK Tulevik (04)
Tartu FC Santos (04)
FC Otepää (04)
FC Elva (04)
Paide LM Türi (04)
Rakvere JK Tarvas (04)

U13.I
Tallinna FC Ajax (05)
Tallinna FC Flora I (05)
Harju JK Punane (05)
FCI Tallinn I (05)
Tallinna FC Levadia Roheline (05)
Nõmme Kalju FC I (05)
Tallinna JK Legion (05)
Raasiku FC Joker (05)

U13.II
Tartu FC Helios (05)
Tartu FC Helios Kollane (05)
FC Helios Võru (05)
Põlva FC Lootos (05)
Tartu JK Merkuur-Juunior (05)
Tartu JK Tammeka (05)
Valga FC Warrior (05)

U13.III
Harju JK Must (05)
FCI Tallinn II (05)
Tallinna FC Levadia Valge (05)
JK Loo (05)
Maardu LM (05)
Nõmme Kalju FC II (05)
Viimsi MRJK I (05)
JK Kuusalu Kalev

U13.IV
Pärnu Kalev SK (05)
Pärnu JK Vaprus (05)
FC Kuressaare (05)
Viljandi JK Tulevik I (05)
Viljandi JK Tulevik II (05)
Paide Linnameeskond (05)

U13.V
FCI Tallinn III (05)
FC Nõmme United (05)
Viimsi MRJK II (05)
Tallinna Sparta Jalgpallikool (05)
JK Tabasalu Sinine (05)
JK Tallinna Kalev (05)
JK Tallinna Kalev Jüri (05)
Raplamaa JK (05)

U13.VI
Jõhvi FC Lokomotiv (05)
JK Narva Trans (05)
JK Sillamäe Kalev (05)
Kohtla-Järve FC Viru Star (05)
Rakvere JK Tarvas (05)
Paide LM Tapa (05)

U13.VII
Tallinna FC Flora II (05)
Tallinna FC Flora III (05)
JK Kärdla LM (05)
Nõmme Kalju FC III (05)
Põhja-Tallinna JK Volta (05)
Saku Sporting (05)
Saue JK (05)
JK Tabasalu Valge (05)
JK Vasalemma (05)
FC Kose (05)
Vändra JK Vaprus (05)

U12.I
Tallinna JK Augur (06)
Tallinna FC Flora Valged (06)
Harju JK Punane (06)
Nõmme Kalju FC I (06)
FCI Tallinn I (06)
Keila JK (06)
Tallinna FC Levadia Roheline (06)

U12.II
FCI Tallinn II (06)
Tallinna FC Levadia Valge (06)
JK Loo (06)
Harju JK Must (06)
Tallinna JK Legion I (06)
JK Tallinna Kalev (06)
Raplamaa JK (06)

U12.III
Nõmme Kalju FC II (06)
Tallinna Sparta Jalgpallikool (06)
JK Tabasalu (06)
Tallinna jK Legion II (06)
Tallinna KSK FC Štrommi (06)
Tallinna FC Levadia Must (06)
Viljandi JK Tulevik (06)

U12.IV
Kohtla-Järve SK Zenit (06)
Tallinna FC Flora Rohelised (06)
Viimsi MRJK (06)
Saku Sporting (06)
FC Paide (06)
Paide Linnameeskond (06)
Tallinna FC Flora Rohevalged (06)

U12.V
FC Elva (06)
Tartu FC Helios (06)
FC Helios Võru (06)
FC Otepää (06)
Tartu FC Santos (06)
Tartu JK Tammeka (06)
Tõrva JK (06)

U12.VI
FC Kuressaare (06)
Pärnu JK (06)
Pärnu JK Vaprus Kollane (06)
Pärnu JK Vaprus Sinine (06)
Pärnu JK Vaprus Roheline (06)
Saaremaa JK aameraaS (06)
Läänemaa JK (06)

U12.VII
Sillamäe JK Dina (06)
Kiviõli FC Irbis (06)
Kohtla-Järve JK Järve (06)
Kohtla-Järve FC Viru Star (06)
Rakvere JK Tarvas (06)

U12.VIII
Pärnu JK Poseidon II (06)
Pärnu JK Poseidon I (06)
Suure-Jaani United (06)
Valga FC Warrior (06)
Põltsamaa JK Sport (06)

U11.I
Tallinna FC Ajax (07)
Tallinna FC Ararat (07)
Tallinna FC Flora Mustad (07)
Harju JK (07)
Viimsi MRJK I (07)
Tallinna FC Levadia Roheline (07)
JK Loo I (07)
Maardu LM (07)

U11.II
JK Loo II (07)
Nõmme Kalju FC I (07)
FC Nõmme United Punane (07)
FC Olymp (07)
FCI Tallinn I (07)
JK Tabasalu Sinine (07)
JK Tallinna Kalev (07)
JK Tallinna Kalev Valge (07)
Tallinna JK Legion (07)

U11.III
Tallinna JK Augur (07)
Tallinna FC Flora Valged (07)
Tallinna Kratid (07)
Nõmme Kalju FC II (07)
FC Nõmme United Must (07)
Põhja-Tallinna JK Volta (07)
Saku Sporting (07)
JK Kuusalu Kalev (07)

U11.IV
Tallinna FC Flora Rohelised (07)
Tallinna FC Flora Rohevalged (07)
Tallinna FC Levadia Valge (07)
Nõmme Kalju FC III (07)
Tallinna JK Puuma (07)
Viimsi MRJK II (07)
FCI Tallinn II (07)
FC Kose (07)

U11.V
Tallinna Sparta Jalgpallikool (07)
JK Tabasalu Valge (07)
JK Tallinna Kalev Sinine (07)
JK Vasalemma (07)
Saue JK (07)
JK Kärdla LM (07)
Läänemaa JK (07)
Raplamaa JK (07)

U11.VI
FC Elva Valge (07)
Tartu FC Helios (07)
FC Helios Võru (07)
Põlva FC Lootos (07)
Tartu FC Santos I (07)
Tartu FC Santos III (07)
Tartu JK Tammeka Sinine (07)
Viljandi JK Tulevik I (07)
Paide LM Koeru (07)

U11.VII
FC Elva Punane (07)
FC Otepää (07)
Tartu FC Santos II (07)
Tartu FC Santos IV (07)
Tartu JK Tammeka Valge (07)
Viljandi JK Tulevik (07)

U11.VIII
FC Kuressaare (07)
Pärnu Kalev SK I (07)
Pärnu Kalev SK II (07)
Pärnu JK Vaprus (07)
Vändra JK Vaprus (07)
Paide LM Türi (07)

U11.IX
Jõhvi FC Lokomotiv (07)
JK Narva Trans (07)
JK Sillamäe Kalev (07)
Kohtla-Järve FC Viru Star (07)
Paide LM Tapa (07)
Rakvere JK Tarvas (07)

U10-A.N
Tallinna SK Everest (08)
Tallinna FC Flora Rohelised (08)
FCI Tallinn I (08)
Tallinna KSK FC Štrommi (08)
Põhja-Tallinna KSK (08)
Nõmme Kalju FC I (08)
FC Nõmme United I
Pakri SK Alexela (08)
Viimsi MRJK I (08)
JK Tabasalu Sinine (08)
JK Tallinna Kalev Valge (08)
Harju JK Punane (08)
Keila JK Sinine (08)
Pärnu JK (08)
Saku Sporting (08)

U10-A.S/E
FC Elva Valge (08)
Tartu FC Helios (08)
Tartu FC Helios Kollane (08)
Tartu FC Helios Punane (08)
FC Helios Võru (08)
Tartu JK Merkuur-Juunior (08)
Tartu FC Santos I (08)
Tartu FC Santos II (08)
Tartu JK Tammeka Sinine (08)
Tõrva JK (08)
Sillamäe JK Dina Punane (08)
Kohtla-Järve JK Järve I (08)
Kohtla-Järve JK Järve II (08)
Kohtla-Järve JK Järve III (08)
JK Narva Trans (08)
Kohtla-Järve FC Viru Star (08)

U10-B.N
Tallinna FC Flora Valged (08)
Tallinna FC Flora Mustad (08)
FCI Tallinn II (08)
Raasiku FC Joker (08)
JK Kuusalu Kalev (08)
Tallinna FC Levadia (08)
JK Loo (08)
Nõmme Kalju FC II (08)
FC Nõmme United II (08)
Paide LM Tapa (08)
Põhja-Tallinna JK Volta (08)
Rakvere JK Tarvas (08)
Viimsi MRJK II (08)
Mäetaguse SK Zenit (08)
JK Tallinna Kalev Sinine (08)
Rae SK Kalev (08)
Tallinna JK Legion (08)
Harju JK Must (08)
Keila JK Valge (08)
Kohila Püsivus (08)
Läänemaa JK (08)
Raplamaa JK (08)
Raplamaa JK Märjamaa (08)
Saue JK Punane (08)
Saue JK Must (08)
JK Tabasalu Valge (08)

U10-B.S
FC Elva Punane (08)
Põlva FC Lootos I (08)
Põlva FC Lootos II (08)
Jõgeva SK Noorus-96 (08)
FC Otepää (08)
Tartu JK Tammeka Valge (08)
Tartu JK Tammeka Sepa (08)
FC Tarvastu (08)
Valga FC Warrior (08)
Tartu JK Welco (08)
Viljandi JK Tulevik I (08)
Viljandi JK Tulevik II (08)
FC Ülenurme (08)

U9-A.N
Tallinna FC Ajax (09)
Tallinna FC Ararat I (09)
Tallinna FC Ararat III (09)
Tallinna SK Everest (09)
Tallinna FC Flora Rohelised (09)
FCI Tallinn I (09)
FCI Tallinn II (09)
FCI Tallinn III (09)
FCI Tallinn IV (09)
Tallinna FC Levadia Roheline (09)
Nõmme Kalju FC (09)
Pakri SK Alexela (09)
JK Tabasalu Sinine (09)
JK Tallinna Kalev Valge (09)
Viimsi MRJK I (09)
Viimsi MRJK III (09)

U9-A.S/E
FC Elva Valge (09)
Tartu FC Helios Kollane (09)
Tartu FC Helios Punane (09)
Tartu FC Santos (09)
Tartu JK Tammeka Raadi (09)
Tartu JK Tammeka Sinine (09)
Viljandi JK Tulevik (09)
Sillamäe JK Dina (09)
Jõhvi FC Lokomotiv Sinine (09)
Jõhvi FC Lokomotiv Punane (09)
JK Narva Trans (09)
Rakvere JK Tarvas Kollane (09)
Rakvere JK Tarvas Must (09)
JK Sillamäe Kalev (09)

U9-B.N
Tallinna FC Flora Valged (09)
Tallinna FC Flora Rohevalged (09)
FC Kose (09)
JK Kuusalu Kalev (09)
Tallinna FC Levadia Valge (09)
Põhja-Tallinna JK Volta (09)
Viimsi MRJK II (09)
Viimsi MRJK IV (09)
Saue JK (09)
JK Tallinna Kalev Sinine (09)
Kratid (09)
Tallinna FC Ararat II (09)
Harju JK (09)
Keila JK (09)
JK Kärdla LM (09)
Läänemaa JK (09)
Raplamaa JK Rapla I (09)
Raplamaa JK Rapla II (09)
Saku Sporting (09)
JK Tabasalu Valge (09)

U9-B.S
FC Elva Punane (09)
FC Elva Roheline (09)
FC Helios Kõrveküla (09)
FC Helios Võru (09)
Põlva FC Lootos I (09)
Põlva FC Lootos II (09)
FC Otepää (09)
Tartu JK Tammeka Valge I (09)
Tartu JK Tammeka Valge II (09)
Tartu JK Tammeka Must I (09)
Tartu JK Tammeka Must II (09)
Viljandi JK Tulevik II (09)
Viljandi JK Tulevik III (09)
Viljandi JK Tulevik IV (09)
FC Ülenurme (09)

U9-B.W
Pärnu JK Poseidon (09)
Pärnu JK Vaprus Sinine (09)
Pärnu JK Vaprus Kollane (09)
Pärnu JK Vaprus Punane (09)
Pärnu JK Vaprus Roheline (09)
Pärnu JK Vaprus Valge (09)
Pärnu JK (09)
Paide Linnameeskond (09)
Paide LM Türi (09)
Paide LM Koeru (09)
FC Paide (09)
Suure-Jaani United (09)

Tüdrukute U17 Esiliiga
Pärnu JK (T-01)
JK Tallinna Kalev (T-01)
Tallinna FC Flora (T-01)
FC Elva (T-01)
JK Tabasalu (T-01)
Raplamaa JK (T-01)
Paide LM/Rakvere Tarvas (T-01)
Tartu JK Tammeka (T-01)
Nõmme Kalju FC (T-01)
Suure-Jaani United/Põltsamaa (T-01)
Tallinna JK Legion (T-01)

Tüdrukute U15 Esiliiga
JK Kuusalu Kalev (T-03)
FC Elva (T-03)
Põlva FC Lootos (T-03)
Tallinna FC Flora (T-03)
Nõmme Kalju FC (T-03)
Tallinna FC Levadia (T-03)
Pärnu JK (T-03)
Tallinna FC Ajax (T-03)
Kohila Püsivus (T-03)
JK Tabasalu (T-03)

Tüdrukute U13.I
Rakvere JK Tarvas (T-05)
Viru-Nigula SK (T-05)
Raasiku FC Joker (T-05)
Tallinna FC Ajax (T-05)
Tallinna FC Levadia (T-05)
FCI Tallinn (T-05)

Tüdrukute U13.II
Põltsamaa SK Motiiv (T-05)
FC Elva (T-05)
Tartu JK Tammeka (T-05)
Tallinna FC Flora (T-05)
Viimsi MRJK I (T-05)

Tüdrukute U13.III
Pärnu JK (T-05)
JK Saarepiiga (T-05)
FC Kuressaare (T-05)
Viimsi MRJK II (T-05)
Keila JK (T-05)

Tüdrukute U11
Tartu JK Tammeka Tammelinn (T-07)
Tartu JK Tammeka Annelinn (T-07)
Tallinna FC Flora (T-07)
Nõmme Kalju FC (T-07)
Põlva FC Lootos (T-07)
Tallinna FC Ajax (T-07)
Raplamaa JK (T-07)
Viimsi MRJK (T-07)
Kohila Püsivus (T-07)
Tallinna FC Levadia (T-07)
Rakvere JK Tarvas (T-07)

Foto: Lembit Peegel

 

07.03.2017








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.