KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Liigajalgpalli avavoor pöörab tähelepanu ausale mängule

Sel nädalal peetavatel koduse Premium liiga, Esiliiga ja Esiliiga B avavooru mängudel pööratakse erilist tähelepanu ausale mängule, kui võistkondade kaptenid allkirjastavad ausa mängu plaadi.

Juba kolmandat aastat aset leidva aktsiooniga ütlevad klubid, kohtunikud ja alaliit ühiselt: mängime ausalt ja austusega.

„Plaat, mille kaptenid allkirjastavad, kannab sõnumit: „Minu mäng on aus mäng.“ Väärtustame ausust ja spordimehelikku suhtumist, soovime kujundada positiivse spordikultuuri,“ lausus Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei.

Teatavasti on maailma spordi suurimaks probleemiks kihlveopettused, millega jalgpalliliit on tulemuslikult võidelnud. Jätkuv aktiivne ennetustegevus, koostöö klubide, UEFA, FIFA, Sportradari ja õiguskaitseorganitega aitab hoida valemängijaid eemal.

Esiliiga B avamäng toimub kolmapäeval, 1. märtsil kell 19 Sportland Arenal, kus vastamisi on Nõmme Kalju FC U21 ja Raasiku FC Joker. Esiliiga alustab päev hiljem mängupaaridega FC Kuressaare - Rakvere JK Tarvas ja Tallinna FC Flora U21 - JK Tallinna Kalev.

Premium liiga avakohtumises on reedel, 3. märtsil kell 19 Tartus Sepa staadionil vastamisi kohalik Tammeka ja tiitlikaitsja FCI Tallinn.

 

28.02.2017 11:20
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.