KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
100 päeva Eesti - Soome 100+ maavõistluseni: pane oma võistkond kirja!

10. juunil toimuva Eesti - Soome 100+ maavõistluseni jääb tänasest 100 päeva. Hetkeseisuga on suureks vastasseisuks end kirja pannud juba üle 150 võistkonna.

Kõik osalevad tiimid - profid, harrastajad, erinevad organisatsioonid, ettevõtted, sõpruskonnad jt - leiavad endale jalgpalliliitude abiga naaberriigist paarilise, kellega 10. juunil mängitakse. Esimesed paarid on juba paigas, kuid veel on aega liituda. Registreerimine on avatud kuni 31. märtsini veebilehel http://100games.eu.

Eesti - Soome 100+ maavõistluse patroonideks on neli tuntud jalgpallurit. Soome endine tippmängija Jari Litmanen ja Eesti endine tippväravavaht Mart Poom on kogunud vastavalt 137 ja 120 mängu oma rahvuskoondises. Nendega koos kannavad patrooni rolli Soome naiste koondise endine mängija Katri Mattsson (100 kohtumist rahvusnaiskonnas) ja Eesti naiste koondise ründaja Signy Aarna (64 kohtumist rahvusnaiskonnas).

10. juunil peetakse Eesti - Soome suurmaavõistluse raames ka legendide mäng, kus vastamisi astuvad kahe riigi tuntud jalgpallurid. 

Suurel maavõistluse päeval tekib kõikide mängude tulemusena üldskoor ja selgub, kumb on parem jalgpalliriik. Olulisel kohal on aga osavõtt ja kahe riigi 100. sünnipäeva tähistamine - teatavasti möödub Soomel sel ja Eestil järgmisel aastal 100 aastat iseseisvuse väljakuulutamisest.

 

02.03.2017 14:00
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.