KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Alustas virtuaalne Premium liiga!

Soccernet.ee ja Eesti Jalgpalli Liidu koostöös alustas virtuaalne Premium liiga ehk fantasy mäng.

Fantasy mäng on paljudele tuntud Inglismaa liigast või ka UEFA Meistrite liigast, tuhanded eestlased mängivad seda. Nüüd oleme analoogse põneva mängu valmis saanud Eesti liiga baasil,“ selgitas Soccernet.ee tegevjuht Veiko Kampura.

Premium liiga fantasy mäng on Eestis arendatud spetsiaalselt siinse liiga jaoks.

„Meie eesmärk on pakkuda Eesti jalgpallihuvilistele atraktiivne ja kaasahaarav võimalus Premium liigat jälgida, seeläbi tutvustada klubisid ja mängijaid,“ lausus Premium- ja Esiliiga arendusosakonna juht Veiko Soo.

Fantasy liiga mängimiseks tuleb end soccernet.ee/fantasy keskkonnas (mobiiliversioon saab valmis paari nädala jooksul) registreerida ning valida 100 punkti eest 15 mängijat: 2 väravavahti, 5 kaitsjat, 5 poolkaitsjat ja 3 ründajat. Ühes Premium liiga klubist saab valida maksimaalselt 2 mängijat. Paika tuleb panna põhikoosseis, taktikaline asetus, kapten ja abikapten.

Punkte on võimalik teenida vastavalt sellele, mida koosseisu valitud mehed reaalselt Premium liiga mängudes teevad. 1 punkti annab näiteks mängus osalemine kuni 60 minutit, 2 punkti saab aga siis, kui mängija osaleb mängus vähemalt 60 minutit. Iga löödud värav ründaja poolt annab 4 punkti, poolkaitsja puhul 5 ja kaitsja või väravavahi puhul 6 punkti. Väravasöödu „hind“ on 3 punkti, nullimäng väravavahi või kaitsja poolt annab 4 punkti jne.

Miinuspunkte saab teenida mööda löödud penalti, sisselastud värava, omavärava ning kollaste ja punaste kaartide puhul.

Parimatele fantasy liiga mängijatele on välja pandud hinnalised autasud. Hooaja parim teenib tiitli „Fantasy liiga meister 2017“, karika ja reisi kahele Eesti koondise mängule Maltal. 2. koha auhinnaks on VIP pääsmed Eesti koondise kodumängudele 2018. aastal ning 3. koht saab Eesti meistriks tulnud klubi särgi koos kõigi mängijate autogrammidega.

Ringide parimatele on välja pandud VIP piletid koondise mängudele, mängunädala parim teenib koondise või oma Premium liiga lemmikklubi särgi.

Lisaks üldisele paremusjärjestusele peetakse eraldi paremusjärjestust ka Premium liiga klubide kaupa ehk sama klubi fännid saavad end võrrelda teiste sama klubi toetajatega. Lisaks on võimalik luua oma sõbraliiga, kuhu saad kutsuda just need sõbrad ja tuttavad, keda ise soovid ning nendega isekeskis võistelda. Sõbraliigade puhul on põnevaks asjaoluks see, et seal saab ise määrata, mis voorust alates paremusjärjestust peetakse. Seega saavad ka hooaja keskel mängimist alustav sõpruskond omavahel parima selgitada.

 

02.03.2017 16:43
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.