KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Vladimir Avilov: eesmärk on võita kõik trofeed

FCI kaitsja Vladimir Avilov sõnas hooaja eel Premiumliiga.ee portaalile, et selle hooaja sihiks on kaitsta meistritiitlit ja võita karikaid ning selle nimel pingutatakse igas mängus viimase hetkeni.

Millised on kõige ekstreemsemad ilmaolud, millega mänginud või treeninud oled?
Kõige ekstreemsemad olud on minu ajal jalgpallis olnud õnneks vaid vihmasajud, kus sajab kui oavarrest. Midagi sellist, et tuleb mängida lumes, ei ole olnud, kuigi 2011. ja 2012. aastal treenisime minu mäletamist mööda Punasel tänaval lumes.

Kes on Premium liigas kõige jõulisem mängija, kellega pead sel hooajal rinda pistma?
Raske on märkida kedagi, kes oleks lausa kõige jõulisem, kuna igas meeskonnas on tugev ründaja. Minu jaoks on ilmselt kõige keerulisem vastane [Rimo] Hunt! Ta on suur, füüsiliselt tugev ja jõuline.

Milliste individuaalsete eesmärkidega uuele hooajale peale lähed?
Eesmärgiks on haarata kõikvõimalikud trofeed, kaitsta meistritiitlit ja näidata end kõrgel tasemel. Samuti ka iga mänguga areneda üha enam ja enam!

Kui 80 minutit on mängitud, väsimus on suur ja 10 veel minna, siis mis sind edasi veab?
Motiveerib see, et võidetud mäng on üks samm eesmärgile lähemal. Ei ole vaja mõelda sellele, et tuleb veel mänge, mistõttu mängime igat mängu kui viimast, hetkeni, mil väljakult ära tassitakse. Kannatust, kannatust ja veel kord kannatust!

03.03.2017 10:15
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.