KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Vladimir Voskoboinikov: võidutahe viib edasi

Premiumliiga.ee vestles enne hooaja algust FCI mängija Vladimir Voskoboinikoviga, kelle vastustes kajastus tugev võidutahe. Ründaja loodab korrata eelmise aasta edu ja tuua tiitel taas oma meeskonnale.

Millised on kõige ekstreemsemad ilmaolud, millega mänginud või treeninud oled?
2014. aastal Hiinas olles, oli nii tugev tuul ja hoovihm, et mäng lükati esialgu paariks tunniks edasi, aga järgminegi päev oli üsna võimatu seda kohtumist pidada. Mängisime põhimõtteliselt ujulas ja seda võis pigem veejalgpalliks nimetada. Eelmisel aastal kui ma ei eksi, siis ka kohtumine Floraga lükati veidi edasi hoovihma pärast, aga mängu ajal see enam ei seganud.

Kes on Premium liigas kõige jõulisem mängija, kellega pead sel hooajal rinda pistma?
Ma arvan, et see on meie klubi kaitsja Ofosu Appiah. Tal on hea kiirus, võimsus ja löök. Lisaks on ta ka teisel korrusel väga hea. Vastasmeeskondade mängijate kohta ei oska ma öelda.

Milliste individuaalsete eesmärkidega uuele hooajale peale lähed?
Pärast tiitlivõitu on raske mõelda millegi muu peale. Eesmärgid uueks hooajaks on samad - võita meistritiitel. Samuti tahaks kaugele jõuda Meistrite liigas ja karikavõistlustel ning oluline on ka superkarikas.

Kui 80 minutit on mängitud, väsimus on suur ja 10 veel minna, siis mis sind edasi veab?
Võit, tiitel ja tiitlivõitmise tahe. Me ei tule mängima selle jaoks, et mängida 80 minutit, vaid selle jaoks, et võita see mäng ja meistritiitel. Kui väsimus on peal ja jõud on otsas, siis ainult mõte sellest, et me peame võitma, viib meid edasi.

03.03.2017 10:16
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.