KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Ida-Virumaa osavusfestivali tublimad tulid Sillamäelt

Rimi jalgpalli osavusfestivalil Ida-Virumaal osales 1.-3. klasside arvestuses neli võistkonda kolmest koolist ja 4.-5. klasside arvestuses oli kohal kuus võistkonda viiest koolis. Mõlemas vanuseklassis olid osavaimad  Sillamäe koolide võistkonnad võistkonnad.

1.-3. klasside arvestuses tuli esikohale Sillamäe Kannuka kool. Neile järgnesid Sillamäe Vanalinna kool, Jõhvi põhikool II ja Jõhvi põhikool I.

Palli vedamise harjutus
Sillamäe Kannuka kool 1.40,38; Sillamäe Vanalinna kool 1.29,87; Jõhvi põhikool II 2.29,69; Jõhvi põhikool I 2.38,97

Löögiharjutus
Jõhvi põhikool II 1.25,25; Sillamäe Vanalinna kool 1.29,87; Sillamäe Kannuka kool 1.49,09; Jõhvi põhikool I 2.15,84

Kombineeritud harjutus
Sillamäe Kannuka kool 2.47,54; Sillamäe Vanalinna kool 3.07,91; Jõhvi põhikool II 3.75,63; Jõhvi põhikool I 4.15,44

Sillamäe Kannuka kooli võistkonda kuulusid: Nastja Burkova, Ksenia Nazarova, Valeria Nazarova, Anton Sirotkin, Maksim Sidorov, Platon Korelin, Kristjan Tuvi ja esindaja Aleksei Sobolev.

Sillamäe Vanalinna kooli koosseis: Nikita Muravljov, Aleksandr Puškin, Marta Panova, Kristina Borotõnska, Nikita Stanevich, Matvei Aksenjov ning esindaja Jelena Ignatjeva.

Jõhvi põhikool II osales koosseisus: Arys Irval, Rudolf Rostin, Rait Anger, Kristofer Kütt,, Polina Rjabušenko, Lisett Pullerits ja esindaja Tiina Aasmäe.

4.-5. klasside arvestuses teenis enim punkte Sillamäe Vanalinna kool, teiseks tuli Sillamäe Kannuka kool ja kolmandale kohale Jõhvi põhikool II. Neile järgnesid Narva Vanalinna riigikool, Jõhvi põhikool ja Sillamäe Eesti põhikool.

Palli vedamise harjutus
Jõhvi põhikool II 1.48,72; Sillamäe Kannuka kool 1.53,32; Sillamäe Vanalinna kool 1.54,38, Jõhvi põhikool I 2.05,35; Narva Vanalinna riigi kool 2.14,84; Sillamäe Eesti põhikool 2.17,35

Löögiharjutus
Sillamäe Vanalinna kool 1.56,16; Jõhvi põhikool II 2.00,79; Narva Vanalinna riigi kool 2.04,09; Sillamäe Kannuka kool 2.21,34; Jõhvi põhikool I 2.22,78; Sillamäe Eesti põhikool 8 väravat

Kombineeritud harjutus
Sillamäe Kannuka kool 2.56,66; Sillamäe Vanalinna kool 2.58,69; Narva Vanalinna riigi kool 3.22,78; Jõhvi põhikool I 3.23,47; Jõhvi põhikool II 3.34,41; Sillamäe Eesti põhikool 3.55,03

Sillamäe Vanalinna kooli koosseisu kuulusid: Grigori Mitsuk, Nikita Kanev, Artjom Kuropytnik, Anton Volossatov, Anita Konkova, Sofia Acaptševa ja esindaja Dmitri Vinogradov

Sillamäe Kannuka kooli võistkonda kuulusid: Artjom Andrejev, Roman Bashkov, Pavel Danilov, Martin Anohin, Erika Iliseva, Diana Pomiranzeva ja esindaja Aleksei Sobolev

Jõhvi põhikool II osales koosseisus: Andris Parve, Kert Kasemets, Martin-Oliver Visnapuu, Romek Tarto, Niina Vorobjova, Brita Piirsalu ja esindaja Tiina Aasmäe

Rimi jalgpalli osavusfestivale aitavad läbi viia veel Eesti Koolispordi Liit, Nike, Sànte ja ABC Motors.

Pilte osavusfestivalist leiab Jalgpall kooli Facebooki lehelt.

Foto: Kertu Tutk

 

03.03.2017 12:48








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.