KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Paide alustab hooaega kodus Transi vastu

Avavoorus võtavad teineteiselt mõõtu kaks meeskonda, kes on uue hooaja eel läbi teinud värskenduskuuri, kui Järvamaal lähevad vastamisi Paide Linnameeskond – JK Narva Trans.

Paide Linnameeskond – JK Narva Trans
4. märtsil kell 13:00 Paide kunstmuruväljakul (Kooli 1)
OTSE: Jalgpall.ee

Kui Narva peatreeneritoolil istub jätkuvalt Adiam Kuziaev, siis tänavu on ambitsioonika Paide meeskonna eesotsas võistkonna endine tähtründaja Vjatšeslav Zahovaiko.

Linnameeskond kõvasti oma ridu täiendanud ning suurt rolli hakkavad kandma noored mängijad, kellest mitmed on Eesti noortekoondislased. Kogemustepagasiga tuli Paidesse Andre Frolov, kes kannab meeskonna kaptenipaela.

Trans meelitas piirilinna meeskonda liiga ühe tugevaima väravavahi, Eestisse naasnud Artur Kotenko, kelle seljataha saab pallide löömine olema väga raske. Meeskond on täis noorust, kuid igasse liini Trans suutnud leida juba teada-tuntud kvaliteeti välismaalt.

Paide Linnameeskonna peatreener Vjatšeslav Zahovaiko: „Laupäeval seisab ees meie esimene eksam. Tahame saavutada positiivset lõpptulemust, selleks peame tegema väga suure pingutuse ja ennast ületama. Tunneme kodupubliku ees suurt vastutust ja tahame pakkuda häid emotsioone, seega kutsun kõiki staadionile meile kaasa elama!“

Kapten Andre Frolov: „Suur töö ettevalmistuse näol on tehtud. Oli väga kvaliteetne ja tugev periood. Nüüd on vaja see punktideks realiseerida ja hoog üles võtta. Paide hakkab tegusid tegema! Pange end valmis ja tulge staadionile!“

Narva Transi peatreener Adiam Kuziaev: „Hooajaeelne ettevalmistus on tehtud ja meie meeskonna koosseis on oluliselt muutunud, nooremaks läinud. Kahe kuu jooksul oleme mänginud üle 10 sõpruskohtumise. Töötasime kõvasti taktikaliselt ja tehniliselt. Olen rahul sellega, kuidas oleme seda teinud. Saime kirja nii võite kui ka kibedaid kaotuseid, aga oleme teadlikud sellest, et oli see vaid hooajaeelne ettevalmistus. Vaatasime üle palju kohalikke kui ka välismaa mängijaid. Koosseis on kindlaks määratud, kuid sooviksime mõnda kohta veel tugevdada. Paneme endale kõrged eesmärgid ning vaatamata raskustele anname endast parima. Õpime oma vigadest ning katsume neid uuel hooajal vältida. Paide vastu on alati raske mängida, eelmine hooaeg näitas seda. Loodan, et meie poisid suudavad maksimumi saavutada.”

Väravavaht Artur Kotenko: “Mul on hea tunne enne esimest ametlikku mängu tagasi Eesti murul. Ootan mängude algust väga, tuleb põnev hooaeg. Sooviks näidata ilusat mängu, et toetajaid tribüünidele tõmmata ja oma võitudega rõõmustada. Üks Eesti parimatest väravaküttidest sai Paide treeneriks ja ma arvan, et Paide hakkab tundma temast puudust, kuid see on juba nende probleem. Meie aga keskendume oma mängule.”

Piletiinfo: Hooajakaart 30 eurot täispilet: 3 eurot, õpilased ja üliõpilased: 1 euro, klubikaardi omanikele, alla 12-aastastele lastele ja pensionäridele sissepääs tasuta!

Kohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Veiko Mõtsnik
4. kohtunik: Kristo Külljastinen

Pildil Michael Lilander

03.03.2017 17:56

LIIGAD
Premium liiga
04.03 13:00Paide LinnameeskondJK Narva Trans1 : 5
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.