KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Laupäeval toimub saalijalgpalli karikavõistluste finaal

Laupäeval, 4. märtsil leiab Võrus aset saalijalgpalli karikavõistluste finaal, kui vastamisi lähevad Rõuge Saunamaa – Tallinna SK Augur Enemat. Koostöös Eesti Jalgpalli Liiduga teeb kohtumisest otseülekande Baltic Broadcasting, mängu otsepildi leiab Jalgpall.ee vahendusel.

Rõuge Saunamaa on teinud seni suurepärase karikahooaja – II liigas oma tsoonis kolmanda koha saanud meeskond on võidult võidule sammunud ning viimati suudeti pealinnas alistada mullust karikafinalisti, esiliigas pallivat Maccabit uskumatuna näiva skooriga 14:12.

Auguri jaoks polnud tänavune karikavõistluste loos sugugi soodne, aga sellest hoolimata alistati järjepanu tugevaid võistkondi ning viimati oldi poolfinaalis Ida-Virumaal üle Narva United FC-st. Triobet saaliliiga põhiturniiri võitja jaoks on küll tänavune liigahooaeg pärast poolfinaalkaotust FC Cosmosele lõppenud, kuid karikafinaalis on tegu kindla favoriidiga.

Mängu avavile kõlab Võru Spordikeskuses laupäeval kell 18:00. Mängu kohtunikud on Rein Väin, Ain Alev ja Jagnar Jakobson.

Pääsmed on müügil kohapeal (sularahas), üks pilet maksab 2 eurot. Sissepääs on prii LHV jalgpallikaardi ja Jalgpallihaigla liikmekaardiga, samuti pääsevad tasuta mängule eelkooliealised ja pensionärid.

Pildil Igor Ivanov (vasakul) ja Eerik Reinsoo

03.03.2017 18:20
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.