KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

Narva tuli 2:4 kaotusseisust välja, võitis 5:4 ja jõudis finaali

Triobet saaliliigas jõudis teisena finaali Narva United FC, kes alistas poolfinaalseeria otsustavas kolmandas kohtumises koduväljakul Tallinna FC Rinopali 5:4.

Narva oli avamängu võõrsil kaotanud, seejärel seeria koduväljakul viigistanud ning viimane kohtumine otsustas, kes pääseb kahe parema sekka.

Avapoolajal jäi United 0:2 kaotusseisu, kuid suutis poolajasireeniks mänguseisu 2:2-le viigistada.

Teisel poolajal nõelas taas esimesena Rinopal, kes läks 4:2 juhtima ja hoidis kinni finaalkohast. Seejärel algas Narva tagasitulek, kui viimase nelja ja poole minutiga suudeti kolmel korral väravavõrku sahistada ja 5:4 võiduga pääse finaali lunastada.

Kahe võiduni peetavas finaalseerias kohtub Narva Tallinna meeskonna FC Cosmosega. FC Rinopal kohtub pronksimängus SK Augur Enematiga. Jalgpalliliit teatab kohtumiste ajad esimesel võimalusel.

Eilset Narva United - Rinopal kohtumist on võimalik järelvaadata Õhtulehe portaalist. Mängu protokolli leiab siit.

04.03.2017 09:54