KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VIDEOD: Vaprus - Kalju kohtumise tipphetked ja mängujärgsed intervjuud

Pärnu Vaprus ja Nõmme Kalju pidasid maha väravaterohke lahingu, kui kahe peale kokku pakuti pealtvaatajatele kaheksa väravat. Kalju suutis enda paremuse maksma panna ning võitis kohtumise 6:2.

Kalju asus kohtumist juhtima juba 2. minutil, kui Toomas Pent lükkas äärelt tulnud palli enda väravasse. Kalju suutis esimesel poolajal veel kaks väravat lisada ning Martin Vunk suutis 44. minutil kaotusseisu vähendada. Teine poolaeg jätkus Kalju domineerimisega ning 61. minutil maandus pall suure sagimise tagajärjel taas Pärnu väravas. Kaks minutit hiljem vähendas Rasmus Peetson küll taas Vapruse kaotusseisu, kuid Kalju hoogu see ei pidurdanud ning omakorda lisati veel kaks tabamust.

Pärast mängu astusid kaamera ette Kalju poolelt Karl Mööl ning Vapruse mängija Karl Palatu. Mööl väljendas rahulolu löödud väravate üle, kuid nentis, et palju jäi ka löömata ning järgmistes kohtumistes tuleb olla distsiplineeritum. Palatu nentis, et klassivahe vastastega oli tuntav ja kiire omavärav mõjus meeskonnale.

Mängu tipphetked:

Karl Mööli intervjuu:

Karl Palatu intervjuu:

 

05.03.2017 15:02
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.