KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
FC Kuressaare mängib juubeli puhul uues vormis

Teisipäeval, 14. märtsil oma 20. juubelit tähistav FC Kuressaare jookseb pühapäeval mängus FCI Tallinn U21-ga toetajate ette bordoopunases juubelivormis.

"Vaadates tagasi klubi ajalukku, siis põhilised mänguvormi toonid on olnud ikka kollane-sinine," rääkis FC Kuressaare juhatuse liige Elari Valmas. "Klubi 20. juubeli sünnipäeva raames välja antud juubelivorm kordab paari aasta tagust vormi, mil mängiti mõned mängud bordoopunase särgiga, sellest ka juubelivormi värv."

Valmase sõnul on see pigem ühekordne puhtalt juubeli raames toimuv projekt, aga ta usub, et kui klubi peab 30. juubelit, siis saab oma toetajaid taas üllatada. "Eks FC Kuressaare põhiline mänguvormi toon on ikka kollane ja seda värvi loodaks näha ka rohkem tribüünidel," märkis ta.

"Aga sellegipoolest oleks toetajatel ainulaadne võimalus selline juubelivorm endale soetada just sel aastal, järgnevatel kordadel seda võimalust enam ei teki. Hea kui toetajad saaksid meiega koos selle aastastest pidustustest osa."

Kuigi klubi ametlik sünnipäev on alles teisipäeval, oodatakse kõiki oma sõpru ja toetajaid mänguks FCI Tallinn U21-ga tribüünidele, sest saarlased toetavad ikka omasid! Huvilised saavad on juubelisärgi ka endale soetada, saates tellimuse klubi tegevjuhile Katry Reinartile.

Mäng FC Kuressaare - FCI Tallinn U21 mängitakse pühapäeval, 12. märtsil kell 13 Kuressaare kunstmurustaadionil.

 

10.03.2017 21:18
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.