KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Kalju - Flora mängul toimus kaks katkestust

Täna, 10. märtsil Hiiu staadionil toimunud Nõmme Kalju FC - FC Flora mängul oli esimesel poolajal kaks katkestust.

Hiiu staadioni valgustust uuendati enne Kalju - Flora mängu, et tagada nõuetekohased tingimused pimedal ajal võistluste pidamiseks. Kuna oli teada, et olemasolev elektrisüsteem ei ole uue valgustuse jaoks piisav, siis tellis jalgpalliliit varakult kohale suure konteiner-tüüpi generaatori, mida katsetati mängupäeva hommikust alatest mitme tunni vältel - kõik toimis.

Jalgpalliliit tellis mängu ajaks kohale valveeletriku, kes saaks vajadusel probleeme lahendada. Lisaks inspektorile ja kohtunike vaatlejale oli kohapeal ametis Premium- ja Esiliiga arendusjuht.

Sellest hoolimata kustus hetkel veel teadmata põhjustel (valgustuse peakaitsmes oli ülepinge, aga selle põhjust pole veel teada - kõigi parameetrite kohaselt ei oleks tohtinud ülepinget ollla; generaator töötas pidevalt ilma probleemideta) kell 19.44 staadioni valgustus. Pärast lühikest pausi taastati valgustus ning kohtunik jätkas mänguga. Paraku kadus viieminutilise mängu järel kell 19.57 valgustus teist korda.

Seejärel peeti kohapeal välkkoosolek mängu inspektori, kohtunike vaatleja, väljakukohtuniku, mõlema võistkonna esindaja ja liiga arendusjuhi osavõtul. Lepiti kokku, et mänguga jätkatakse, aga valgusvõimsust vähendatakse poole võrra (võistkonnad alguses polnud sellega nõus, aga kui nägid, milline on poole väiksem valgusvõimsus, siis nõustusid), igaks juhuks lülitatakse välja staadioni ekraan ning kui valgus peaks taas kustuma, siis lõpetatakse kohtumine ära ja jätkatakse järgmisel päeval kell 16.00 Hiiu staadionil (samaks ajaks planeeritud Esiliiga B kohtumine toimuks Sportland Arenal).

Kell 20.10 mäng jätkus ja kulges probleemideta lõpuvileni.

Vabandame kõigi asjaosaliste ees ebamugavuste pärast. Täname mõlemat võistkonda, poolehoidjaid ja korraldajaid mõistva suhtumise eest!

10.03.2017 21:46
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.