KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Saalijalgpalli Meistriliigas mängiti X vooru mänge
Saalijalgpalli X vooru avakohtumises alistas SK Augur reede õhtul 3:1 FC Ararat-TTÜ, muutes viimase võimalused esikohaheitlusesse sekkuda õige kasinaks.

Laupäeval sai FC A&A Kinnisvara 8:3 jagu FC Flora Futsalist, mis sisuliselt tähendab Flora pudenemist astme võrra madalamale. FC Mainor võitis mänguvormi minetanud mulluse meistri JK Sillamäe 12:3.

Pühapäeval alistas liidrina jätkav FC Anži Rummu Dünamo 7:3 ja säilitas ühe enampeetud mängu juures 5 punktise edumaa SK Auguri ees.

Saalijalgpalli Meistriliiga X voor:

12.02. 20:30 SK Augur - Tallinna FC Ararat-TTÜ   3:1 (1:0)
Väravad: 15. Priit Murumets, 36. Mait Anton, 37. Roman Minlibajev - 29. Paul Kirsipuu
Hoiatused: 27. Marko Arge, 33. Indrek Siska, 37. Antti Arst - 27. Vitali Ivahnenko, 33. Jevgeni Gurtšioglujants, 40. Vaagn Arutjunjan, 40. Andrei Antonov, peale lõpuvilet Juri Gaidajenko
Pv: 65

13.02. 13:00 FC A&A Kinnisvara/AEG - FC Flora Futsal  8:3 (3:0)
Väravad: 8., 30. Erik Toom, 11. Märt Hinno, 18. pen., 22., 25. Ott Purje, 25. Raido Kuurmaa, 34. Erlin Rand - 36. Jaanus Kaiva, 39., 40. Priit Raamat
Hoiatused: -
Eemaldamine: 18. Ergo Reinvald
Pv: 12

13.02. 19:30 FC Mainor - JK Sillamäe  12:3 (5:0)
Väravad: 11., 26., 27. Andrei Russak, 12., 33. Agil Halilov, 16., 36., 37. Ivan Vakulitš, 20., 20. Ruslan Vakulitš, 25. Pavel Glebov, 32. Stanislav Levonjuk - 27., 28., 29. Artjom Taar
Hoiatused: 35. Andrei Russak - 31. Artjom Taar
Pv: 37   

14.02. 17:00 FC Anži - Rummu Dünamo  7:3 (3:2)
Väravad: 12., 20. Jevgeni Kurjanov, 14. Erik Šteinberg, 32. Ilja Krivošein, 28., 28., 29. Tõnis Starkopf - 6. Peeter Gross, 7. Deniss Hmeljov, 39. Ruslan Bedrossov
Hoiatused: 24. Ilja Krivošein - 20. Konstantin Logvin, 30. Bogdan Pavlovski
Pv: 27

Meistriliiga turniiritabel 14. veebruari seisuga:
1 F. FC Anži 10 8 2 0 56:20 26
2 F. SK Augur 9 6 3 0 40:22 21
3 F. FC Mainor 10 6 1 3 54:30 19
4 F. Tallinna FC Ararat-TTÜ 10 5 1 4 37:24 16
5 F. JK Sillamäe 10 4 0 6 30:51 12
6 F. Rummu Dünamo 10 3 1 6 35:62 10
7 F. FC A&A Kinnisvara/AEG 10 3 0 7 41:44 9
8 F. FC Flora Futsal 9 0 0 9 13:53 0

 
12.02.2010 20:45








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.