KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VIDEOD: Paide dramaatiline võit ja mängujärgsed intervjuud

Viljandi Tulevik ja Paide Linnameeskond pidasid maha tõelise thrilleri, kui Paide murdis viljandlaste südamed ja teenis tänu viimase lisaminuti väravale võidu.

Paide alustas kohtumist paremini, kui 17. minutil viis Michael Lilander külalised kohtumist juhtima. Pooltunni möödudes mängis Linnameeskond oma edu maha kui Jasper Uwaegbulam tõmbas kastis maha Viljandi uue leegionäri Kassymkhan Talasbayev, kes ise ka penalti realiseeris. Kui kohtumise lõpuni oli jäänud veidi enam kui veerand tundi, lõid ühe minuti sees värava nii Tulevik kui ka Paide. Kui juba tundus, et mäng tüürib viigisadamasse, oli Paidel öelda veel viimane sõna, kui Jasper tõi meeskonnale kolm punkti.

Pärast mängu astusid kaamerate ette Paide peatreener Vjatšeslav Zahovaiko ja Tuleviku kapten Indrek Ilves. Zahovaiko tunnistas rõõmu kolme punkti üle, kuid tõi välja ka kohad, mis vajaksid parandamist. Ilves oli pärast mängu mõistetavalt pettunud ja sõnas, et palliga mäng tuleb paremaks muuta, et hooajal positiivseid tulemusi saada.

Mängu väravad:


Vjatšeslav Zahovaiko intervjuu:


Indrek Ilvese intervjuu:


 

13.03.2017 00:10
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.