KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Viljandi ja Võru võõrustavad tüdrukute jalgpallifestivali
Sel nädalavahetusel võõrustavad Viljandi ja Võru Rimi jalgpalli festivali tüdrukutele, kus noortel on võimalik lõbusas keskkonnas nautida erinevaid jalgpallilisi tegevusi ja mänge.
 
Laupäeval, 25. märtsil toimub festival Viljandi Spordikeskuse saalis ning päev hiljem, 26. märtsil leiab see aset Võru Spordikeskuse saalis. Mõlemad päevad algavad kell 10.30 registreerimisega, festivali tegevused vältavad kella 11st kuni kella 13ni. Päeva jooksul saavad noored jalgpallihuvilised treenerite käe all osa erinevatest harjutustest ja mängudest.
 
Festivalile on oodatud kõik 5-14aastased tüdrukud, varasem kokkupuude jalgpalliga pole oluline. Kingitusena ootab kõiki osalejaid lahe T-särk. Festival on kõigile osalejatele tasuta.
 
Eelmisel aastal osales jalgpallifestivalidel rekordilised 545 tüdrukut, kellest lausa 348 tütarlast polnud varem treeningutel osalenud. Lisaks Viljandile ja Võrule toimuvad selle aasta maikuus festivalid Paides ja Rakveres. Sügisel korraldatakse festival ka Pärnus, Tallinnas ja Kuressaares. Esmakordselt on sel aastal plaanis tüdrukute jalgpallifestival viia Põlvasse ja Kärdlasse.
 
Foto: Kertu Tutk
 
21.03.2017 10:33
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.