KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK Jalgpallihaigla turniiri võitis FC Castovanni Eagles

Sõle hallis toimus 18. märtsil JK Jalgpallihaigla turniir "Eduard Ellmanni karikale", mille võitjaks tuli FC Castovanni Eagles.

Turniiri avas Põhja-Tallinna linnaosavanem Raimond Kaljulaid ning võitlusest võttis osa 16 võistkonda, FC Castovanni Eaglesi järel saavutas teise koha FC Reaal ja kolmandaks tuli JK Jalgpallihaigla II võistkond.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Even Laanemaa, parima väravavahi tiitli sai Kermo Nava.

Lõppjärjestus:

1. FC Castovanni Eagles
2. FC Reaal
3. JK Jalgpallihaigla II
4. JK Õismäe Torm
5. Tori Põrgulised
6. SK Tääksi
7. Ambla Vallameeskond
8. FC Vitamin Well
9. JK Jalgpallihaigla I
10. Rumori Calcio II
11. JK Augur
12. FC IceBears
13. Kohtla-Nõmme JK
14. JK Loo
15. Vastseliina Löögirühm
16. JK Are

Tulemused:
Finaal:  FC Castovanni Eagles – FC Reaal 5:0
3.-4 koha mäng: JK Jalgpallihaigla II – JK Õismäe Torm 1:1 (pen. 3:2)
5-6. koha mäng: Tori Põrgulised – SK Tääksi 2:0
7-8. koha mäng: FC Vitamin Well – Ambla Vallameeskond 0:3
9.-10. koha mäng: JK Jalgpallihaigla I – Rumori Calcio II 3:0
11-12. koha mäng: JK Augur – FC IceBears 2:0
13.-14. koha mäng: Kohtla-Nõmme JK – JK Loo 2:1
15.-16. koha mäng: Vastseliina Löögirühm – JK Are 3:0

Poolfinaalid:
FC Reaal - JK Jalgpallihaigla II 0:0 (pen. 3:2)
JK Õismäe Torm - FC Castovanni Eagles 0:1

Veerandfinaalid:
FC Reaal - Tori Põrgulised 0:0 (pen. 3:2)
SK Tääksi - JK Jalgpallihaigla II 0:0 (pen. 2:3)
JK Õismäe Torm - FC Vitamin Well 2:1
FC Castovanni Eagles - Ambla Vallameeskond 4:0

A alagrupp:
FC Reaal – JK Are 3:0
Rumori Calcio II – FC Vitamin Well 0:1
JK Are – FC Vitamin Well 0:3
FC Reaal – Rumori Calcio II 2:0
Rumori Calcio II – JK Are 3:0
FC Vitamin Well – FC Reaal 0:4

B alagrupp:
JK Jalgpallihaigla II – FC Castovanni Eagles 0:1
JK Augur – JK Loo 1:1
FC Catovanni Eagles – JK Augur 2:1
JK Loo – JK Jalgpallihaigla II 1:2
JK Augur – JK Jalgpallihaigla 0:0
FC Castovanni Eagles – JK Loo 3:0

C alagrupp:
Ambla Vallameeskond – FC IceBears 4:0
Kohtla-Nõmme JK – SK Tääksi 0:0
FC IceBears – SK Tääksi 0:3
Ambla Vallameeskond – Kohtla-Nõmme JK 1:1
Kohtla-Nõmme JK – FC IceBears 0:2
SK Tääksi – Ambla Vallameeskond 2 :0

D alagrupp:
JK Jalgpallihaigla I – JK Õismäe Torm 0:1
Tori Põrgulused – Vastseliina löögirühm 2:1
JK Õismäe Torm – Tori Põrgulised 0:0
Vastseliina Löögirühm – JK Jalgpallihaigla I 0:2
Tori Põrgulised – JK Jalgpallihaigla I 2:0
JK Õismäe Torm – Vastseliina Löögirühm 3:0

Turniiri korraldajad tänavad: iSport, Enervit, Netroo, Põhja-Tallinna Linnaosavalitsus, Saku, RGB, Adelante Tellingud ja H&K Peokorraldused OÜ.

 

22.03.2017 15:52








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.