KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Lääne-Virumaa osavusfestivali parimad tulevad Rakvere reaalgümnaasiumist

Rimi jalgpalli osavusfestivalil Lääne-Virumaal osales 1.-3. klasside arvestuses kuus võistkonda neljast koolis ja parim oli Rakvere reaalgümnaasiumi I. 4.-5. klasside arvestuses oli kohal viis võistkonda neljast koolist ja parimate tulemuste eest hoolitses Rakvere reaalgümnaasiumi II esindus.

1.-3. Klasside paremusjärjestus: 1. Rakvere reaalgümnaasium I 24, 2. Rakvere reaalgümnaasium II 18, 3. Vinni-Pajusti gümnaasium I 17, 4. Rakvere eragümnaasium I 10, 5. Vinni-Pajusti gümnaasium II 9, 6. Rakvere eragümnaasium II 8, 7. Roela lasteaed-põhikool 3 punkti.

Palli vedamise harjutus
Rakvere reaalgümnaasium I 2.04,69; Rakvere reaalgümnaasium II 2.06,53; Vinni-Pajusti gümnaasium I 2.37,63; Rakvere eragümnaasium I 2.40,47; Rakvere eragümnaasium II 2.55,84; Vinni-Pajusti gümnaasium II 2.59,94, Roela lasteaed-põhikool 3.33,18.

Löögiharjutus
Rakvere reaalgümnaasium I 1.20,21; Vinni-Pajusti gümnaasium I 1.36,94; Rakvere reaalgümnaasium II 1.48,93; Vinni-Pajusti gümnaasium II 1.51,53; Rakvere eragümnaasium II 2.02,97; Rakvere eragümnaasium I 2.22,72; Roela lasteaed-põhikool 2.38,53.

Kombineeritud harjutus
Rakvere reaalgümnaasium I 3.36,03; Vinni-Pajusti gümnaasium I 3.52,03; Rakvere reaalgümnaasium II 4.08,81; Rakvere eragümnaasium I 4.33,69; Vinni-Pajusti gümnaasium II 4.36,50; Rakvere eragümnaasium II 2.22,72; Roela lasteaed-põhikool 6.03,93.

Rakvere reaalgümnaasium I osales koosseisus: Aleksander Holland, Asilo Romet Säde, Kert Siispool, Oskar Retsold, Sandra Pukki, Helis Korjus ja esindaja Andres Pajo

Rakvere reaalgümnaasium II võistkonda kuulusid: Stiven Eiskop, Jan Martin Viljak, Reiko Ilves, Roven Ren Remmelg, Karmen-Maria Linde, Ranele Valk ja esindaja Andres Pajo

Vinni-Pajusti gümnaasium I koosseis: Vitja Aršinnikov, Kert Kudrjašov, Markus Aasamets, Kristin Liset Lepasaar, Laura Maria Truss, Aaron Veskilt ja esindaja Tiit Transtok

4.-5. klasside paremusjärjestus: 1. Rakvere reaalgümnaasium II 14, 2. Rakvere reaalgümnaasium I 13, 3. Vinni-Pajusti gümnaasium 12, 4. Rakvere eragümnaasium 6, 5. Roela lasteaed-põhikool 5 punkti.

Palli vedamise harjutus
Rakvere reaalgümnaasium I 1.52,03; Rakvere reaalgümnaasium II 1.59,25; Vinni-Pajusti gümnaasium 2.19,16, Rakvere eragümnaasium 3.30,84; Roela lasteaed-põhikool 3.05,41.

Löögiharjutus
Vinni-Pajusti gümnaasium 2.22,47; Rakvere reaalgümnaasium II 2.29,47; Rakvere reaalgümnaasium I 2.31,09; Rakvere eragümnaasium 10 väravat, Roela lasteaed-põhikool 8 väravat.

Kombineeritud harjutus
Rakvere reaalgümnaasium II 3.04,22; Rakvere reaalgümnaasium I 3.09,40; Vinni-Pajusti gümnaasium 3.37,50; Rakvere eragümnaasium 4.01,22; Roela lasteaed-põhikool 4.59,03.

Rakvere reaalgümnaasium II koosseis: Alexi Ulst, Henriko Oja, Jaan Martin Vaher, Andre Toming, Janete Noodla, Ariana Stepanova ja esindaja Andres Pajo

Rakvere reaalgümnaasium I võistkonda kuulusid: Romet Jõeäär, Daniel Õunapu, Markus Peet, Kaspar Tamm, Katre Kurg, Anna Maare Flooren, Oliver Press ja esindaja Andres Pajo

Vinni-Pajust gümnaasium osales koosseisus: Henri Matias Eliste, Simar Alama, Gregor Tristan Võrno, Titas Anužis, Kaisa Aunapuu, Mia Maria Matikainen ja esindaja Tiit Transtok

Rimi jalgpalli osavusfestivali aitavad läbi viia veel Eesti Koolispordi Liit, Nike, Sànte ja ABC Motors.

Fotogalerii osavusfestivalidest leiab Jalgpall kooli Facebooki lehelt

Foto: Kertu Tutk

 

23.03.2017 11:31








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.