KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
FC Elva alustas hooaega motoga: „Uus tase“

FC Elva 2017. aasta moto „Uus tase“ seob võistkondade mängimise kõrgemates liigades, tegevuspiirkonna laienemise, infrastruktuuri paranemise, klubi liikmete arvu suurenemise ja fänniliikumise uue taseme.

FC Elva esindusvõistkonnad on jõudnud uuele liigatasemele, sest meeskond ja naiskond mängivad esimest korda esiliigas. Klubi liikmete arv on rekordilisel tasemel jõudes 600 lähedale (neid kõiki liikmeid sümboliseerivad ca 600 tähekest 2017 moto embleemil).

Klubi tegevuspiirkonnast sai omavalitsusreformiga suures osas Elva vald. Ühinenud valdu ja FC Elva sügavaimat respekti kõikide seniste valdade ja nende tugeva toetuse osas klubi arengule sümboliseerivad 9 kohaliku omavalitsuse vappi moto embleemil.

FC Elva fänlus sai 6 Sektori loomisega täiesti uue hoo ning seda sümboliseerivad fännide varjud motoembleemil – kui suur ja tugev tagalat kindlustav taust/müür kogu klubitööle ja elule.

Klubil on kasutada uus Elva Gümnaasiumi kunstmuru – Nike Arena Elva ja peagi kerkib kaks uut miniarenat Rõngus ja Käärdil. Uusi baase sümboliseerib embleemil kunstmuruväljak.

Sini-must-valge trikoloor lint sümboliseerib Eestit ja eestlust, rahvuslust selle kõigel laiemas tähenduses.

 

24.03.2017 10:25
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.