KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
2 PÄEVA KODUMÄNGUNI: Eesti – Horvaatia mängukava vaatab tagasi riikide eelnevatele kohtumistele

Teisipäeval A. Le Coq Arenal toimuva Eesti – Horvaatia mängukava keskendub suuresti kahe riigi varasematele omavahelistele kohtumistele vutiväljakul.

Tähelepanu saavad mängijad, kes oma debüüdid A-koondises on teinud just Horvaatia vastu. Lisaks saame teada, kes on see jalgpallikommentaator, kes tegi oma teledebüüdi 2010. aastal, kui Lillekülas kohtusid taaskord Eesti ja Horvaatia.

Kiikame tagasi ka 2008. aastasse, kui toonane U19 koondis kohtus koduse EM-valikturniiri raames muuhulgas ka Horvaatia eakaaslastega. Favoriidiseisuses horvaadid alistati lausa 4:1! Kuidas see juhtus ja kus on praegu need Eesti ja Horvaatia mängumehed, kes tol päeval väljakul käisid?

11 küsimuse rubriigis on sel korral Siim Luts: muuhulgas on teemadeks Praha, kaunis kummaline tabamus, koerad ja palju muud. 18aastane Fulhami U23 ründemängija Mattias Käit vastab ajakirja Jalka lugejate küsimustele. Fänniportree rubriigis on tähelepanu all vutifännist Quattro Quarti saksofonist Jandra Puusepp.

Lisaks on 40-leheküljelises kavas mõlema meeskonna koosseisud ja juba traditsiooniks saanud mälumäng, kus sel korral on teemadeks vastaste vutt ja kultuur ning meie koondislased.

Eesti – Horvaatia mängukava saab endale soetada 1 euro eest 28. märtsil staadionilt.

 

26.03.2017 09:50
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.