KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Jalgpalliliit ja Soccernet.ee alustasid koostööd

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) ja Soccernet.ee alustasid koostööd.

„Olen üks Soccernet.ee asutajatest ja seda portaali koos mõttekaaslastega üle 15 aasta vedanud. Suur osas meie tööst on seni olnud tehtud vabatahtlikkuse korras. Et pakkuda kvaliteetset sisu ja muuta portaal jätkusuutlikuks, hakkasin otsima võimalust leida partner ja pakkusin koostööd jalgpalliliidule,“ rääkis Soccernet.ee tegevjuht Veiko Kampura.

„Koostöö puudutab portaali reklaamimüüki ja erinevaid arendusprojekte, näiteks hiljuti käima lükatud Premium liiga fantasy. Ajakirjanduslik sisu jääb vastavalt kokkuleppele Soccernet.ee toimetuse otsustada, kusjuures kõik senised aktiivsed toimetajad jätkavad. Läbisime jalgpalliliiduga koostöö osas testperioodi, mille käigus sündis paljude poolt kaua oodatud fantasy ja oleme sellega igati rahul,“ lisas Kampura.

„Soccernet.ee on kandnud kohaliku jalgpalli kajastamisel ja kultuuri loomisel väga olulist rolli. Samuti on portaal aidanud jalgpalli ja ajakirjanduse juurde tuua kümneid inimesi. Kui Soccerneti tegijate poolt koostöö võimalus välja pakuti, oli meie kohus positiivselt vastata ja seda eelkõige läbi vajaduse tagada Soccernet.ee jätkusuutlikkus,“ selgitas aastatel 2002-2004 Soccernet.ee toimetajana tegutsenud EJLi avalike ja koostöösuhete osakonna juhataja Mihkel Uiboleht.

Seoses eeltooduga omandas EJL portaali haldavas OÜ-s Vutivõrk enamusosaluse ja Soccernet.ee-st sai Eesti Jalgpalli Liidu meediapartner.

 

28.03.2017 14:42
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.