KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
FC Kuressaare ründaja pani oma oskused proovile korvpalli viskevõistlusel

Saare maakonna korvpallimeistrivõistluste esimese finaalmängu eel toimunud kolmepunkti viske võistlusel jäi FC Kuressaare ründaja Mario Stern 17 osaleja hulgas jagama 15.-16. kohta.

Neljast mängust löödud kuue väravaga Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste esiliiga suurim väravakütt Mario Stern kogus 25 viskest 4 punkti, saades sama tulemuse mulluse viskevõistluse võitja Taavi Tõnusega Saare Erekist.

„Kui treener Sander Viira pakkus mulle selle võimaluse välja siis olin muidugi valmis," rääkis Mario Stern. „Aga kui ma nägin, kui hästi teised tabavad ja kui palju sisse viskavad, siis tuli ikka väike närv sisse küll ja sellest tuli üle olla."

Viskama minnes kartis Mario Stern kõige enam seda, et ei saa ühtegi palli korvi ja esimesed visked lõppesidki ässaga. Tasapisi hakkas aga pallitunnetus tulema ja neli korda sopsas ka lõpuks sisse. „Olen selle tulemusega täitsa rahul," märkis publikult ka aplausi teeninud väravakütt.

Korvpall ei ole Mario Sternile siiski päris võõras ja mingil hetkel oli tal isegi valida, kas mitte jalgpalli jätta. Paar aastat käis ta ka spordikoolis Enn Laanemäe juures treeningutel. „Peamiselt ikka tehnikat õppimas," selgitas ta.

Viskevõistluse võitis Saare Ereki ja Saaremaa spordikooli treener Siim Hiie, kes eelvõistlusel sai kokku 17 ja finaalis 16 punkti.

04.04.2017 09:56
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.