KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
VIDEO: Eesti väikesed jalgpallurid võistlesid osavusfestivali finaalis

Täna toimus EJLi jalgpallihallis Rimi, Eesti Jalgpalli Liidu ja Eesti Koolispordi Liidu korraldatud osavusfestivali finaalvõistlus, millest võttis osa 22 võistkonda üle Eesti. Oma oskused pani proovile 150 4.-5. klassi õpilast. Kaheteistkümnel eelvõistlusel osales 74 kooli, 155 võistkonda ja 970 1.-5. klassi last.

Päev algas Eesti parima freestyle jalgpalluri Eno Lintsi etteastega, kes näitas lastele, milliseid trikke ja kuidas jalgpalliga teha on võimalik. Pärast omavahelist mõõduvõttu kohtusid noored Eesti koondise mängijate Dmitri Kruglovi ning Aleksandr Dmitrijeviga. Päeva juhtisid Kaidor Kahar ja Siim Kera.

Eesti Jalgpalli Liit ja Rimi sõlmisid uue koostööleppe, mida tähistati osavusharjutusega, kus võistlesid Rimi juht Vaido Padumäe, Eesti koondise peatreener Martin Reim, Eesti Koolispordi Liidu peasekretär Madis Pettai, loosi tahtel Joosep Lonks Lümanda Põhikoolist ning jalgpalliliidu maskott Siil.

Sõlmitud lepinguga hakkab Rimi toetama Eesti rahvuskoondist ning jätkab laste- ja noorteprojektide toetamist (EJL ja Rimi jalgpalli suvelaagrid, Rimi jalgpalli osavusfestivalid, Rimi jalgpallifestivalid tüdrukutele).

Osavusfestivalil sai esikoha Lasnamäe Vene Gümnaasiumi võistkond, teine koht kuulus Paikuse Põhikoolile ja kolmanda koha teenis Tallinna Tõnismäe Reaalkool.Vaata galeriid siit!

Galerii (Peeter Langovits): https://pilv.powerhouse.ee/index.php/s/BEZnxM9NznE8CCJ

Festivali toetasid Rimi, Nike ja Sante. 

06.04.2017 19:03
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.