KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
FC Helios Tartu käivitab tüdrukute tasuta treeningkampaania

FC Heliose Tartus tegutsev klubi käivitas alates sellest nädalast tüdrukute treeningkampaania, mis võimaldab kahekümnel esimesel klubiga liitujal aasta lõpuni tasuta treenida.

6-9aastased tüdrukud, keda juhendab treener Kaija Jõeveer, saavad klubiga liitumisel tasuta treeningsärgi, mis võimaldab juba alguses luua teatud ühtekuuluvustunde, mida on igal spordivõistkonnal vaja. Kampaania kehtib just selles vanuses tüdrukutele. Klubiga saab liituda kodulehel.

FC Heliose tüdrukute grupp on tegutsenud juba 2014. aastast ning kuigi grupp on seni olnud suhteliselt väike, soovitaksegi nüüd kampaaniaga mitte ainult klubi liikmete arvu suurendada, vaid anda ka omapoolne panus Eesti naiste jalgpallile, hakates juba noorest vanusest treenima tulevasi potentsiaalseid koondisemängijaid.

FC Helios Tartu esindaja Urmo Viickbergi sõnul tahetakse suurendada naiste jalgpalli osakaalu: „Klubi on võtnud sihiks tüdrukute treeningpoole käima saamise. Algus saab olema raske. Tõuke peaksid andma need kakskümmend tüdrukut, kes saavad aasta lõpuni tasuta treenida.“

Kampaanial lõpptähtaega pole, sest isegi siis kui kakskümmend tasuta kohta täidetud saavad, on tütarlapsed trennidesse oodatud.

Tüdrukute trennid toimuvad kolmapäeviti ja reedeti algusega 17:30 Veeriku kooli staadioni miniväljakul Kaija Jõeveere juhendamisel.

Lisainformatsioon trennide, võistluste ning võimalike muudatuste kohta on võimalik saada FC Heliosi Facebooki lehelt facebook.com/fcheliostartu või külastada Heliosi kodulehte aadressil www.fchelios.ee.

 

07.04.2017 15:38
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.