KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Suvelaagrid kogusid ööpäevaga 351 osalejat

Vaid 24 tunniga registreeriti Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) ja Rimi suvelaagritesse lausa 351 osalejat.

"Tegemist on väga hea tulemusega. Erakordselt suur huvi laagrite vastu on tunnustus 10 aasta jooksul tehtud tööle," lausus EJLi peasekretär Anne Rei.

Esimene laagrinädal leiab aset 12.-16. juunini ja teine 7.-11. augustini. Laagreid võõrustavad Tallinn, Tartu, Pärnu, Haapsalu, Kuressaare, Põlva, Valga, Viljandi, Võru, Kärdla, Keila, Ahtme, Antsla, Avinurme, Häädemeeste, Kadrina, Keeni, Kihnu, Kilingi-Nõmme, Kose, Laagri, Leisi, Lihula, Saue, Tamsalu, Vinni, Väätsa ja Ülenurme.

Registreerimine juuni laagritesse kestab kuni 29. maini ja augusti omadesse kuni 24. juulini või seni kuni kohti jätkub. Osalema on oodatud kõik 2005.-2010. aastal sündinud poisid ja tüdrukud, mõnedes laagrites on sünniaastateks 2006-2010.

EJLi ja Rimi suvelaagrite eesmärgiks on tuua rohkem noori spordi juurde, tugevdada tervist ning arendada kehalisi ja vaimseid võimeid. Varasem kokkupuude jalgpalliga pole oluline.

Lisainfo ja registreerimine siit!

Suvelaagreid toetavad Rimi, Arctic Sport, Nike, FIFAA, T-shirt store, Premia, Taisto Bussid, Amps, Panasonic Eesti ja Interaltus.

Foto: Tiit Mõtus

12.04.2017 14:09
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.