KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Peatreenerita Sillamäe sõidab külla Tammekale

Nädala alguses peatreener Algimantas Briaunyse teenetest loobunud Sillamäe Kalev läheb oma tabeliseisu parandama Tartusse, kus loodetakse teenida vajalikud võidupunktid. Tammeka ei ole kodus kindlasti kerge vastane ning võtmekohaks Tartu peatreeneri sõnul saab võtmekohaks kaitsemäng.

Tartu JK Tammeka – JK Sillamäe Kalev
14. aprillil kell 19:30 Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul (Sepa 15a)
OTSE: ETV2

Tammeka on seni koduväljakul pidanud kaks kohtumist ning teeninud võidu FCI vastu ja mänginud viiki Narva Transiga. Kaotusteta seeriat Sepa jalgpallikeskuses tahetakse kindlasti jätkata. Sillamäe on pärast kohutavat hooaja algust saanud oma mängumootori üha enam käima, kuid ründefaasis on endiselt seni probleeme. Kalev on hetkel Premium liigas vähim arv väravaid löönud meeskond – viie vooruga on suudetud lüüa vastastele neli väravat. Mängu saatuse juures saab tõenäoliselt otsustavaks just see, kuidas Sillamäe ründefaasis hakkama saab ning, kuidas on Tammeka taastunud teisipäevasest raskest karikamängust.

Tammeka peatreener Mario Hansi: “Sillamäe vastu saab otsustavaks meie kaitsemäng, enesedistsipliin ja tahe olukordades, kus on vaja väljakul läbida võimatuna näivaid distantse - seda siis nii kaitses kui ka rünnakul.”

Poolkaitsja Kaspar Paur: “Mängugraafik on küll tihe, kuid meie eesmärk on iga mäng endast kõik anda ja koju minna võiduka tulemusega. Sillamäe vastu peame olema 100% valmis ning täielikult mängule keskendunud. Olen kindel, et seda tehes saavutame ka edu!”

Peatreeneri kohusetäitja Vadim Dobiža: “Muudatuste ajal on väga tähtis säilitada enesevalitsus. Vaatamata asjaoludele peame olema keskendatud mängule ning sihtima võidu peale. Tuleb väga raske mäng. Tammeka tulemused näitavad, et ta on väga ohtlik vastane. Kui saame läheneda mängule külma närviga, siis olen kindel, et suudame saavutada positiivse tulemuse.”

Kaitsja Deniss Malov: “Vaatamata muudatustele peame mäng-mängult tõestama, et suudame näidata ilusat ja kvaliteetset jalgpalli ning saavutada kõrgemat kohta.”

• Hooajapiletiga sissepääs mängule tasuta! • Täispilet mängule maksab 4€ • (Üli)õpilased/pensionärid: 2€ • Facebook attend: 2€ • Alla 14-aastased lapsed ja Tammeka noormängijad: TASUTA!

Kohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Lauri Salei ja Sten Klaasen
4. kohtunik: Mart Martin

Pildil Maksim Lipin (Sillamäe) eelmise vooru kohtumises Flora vastu
Foto: Jana Pipar

 

13.04.2017 17:08

LIIGAD
Premium liiga
14.04 19:30Tartu JK TammekaJK Sillamäe Kalev1 : 1
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.