KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Jalgpalli suvelaagritesse registreerunute arv ületas 500 piiri

Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) ja Rimi suvelaagritesse registreerunud laste arv ületas 500 piiri, seejuures avati registreerimine alles eelmisel nädalal.

Populaarsete suvelaagrite esimene laagrinädal leiab aset 12.-16. juunini ja teine 7.-11. augustini. Laagreid võõrustavad Tallinn, Tartu, Pärnu, Haapsalu, Kuressaare, Põlva, Valga, Viljandi, Võru, Kärdla, Keila, Ahtme, Antsla, Avinurme, Häädemeeste, Kadrina, Keeni, Kihnu, Kilingi-Nõmme, Kose, Laagri, Leisi, Lihula, Saue, Tamsalu, Vinni, Väätsa ja Ülenurme.

Registreerimine juuni laagritesse kestab kuni 29. maini ja augusti omadesse kuni 24. juulini või seni kuni kohti jätkub. Osalema on oodatud kõik 2005.-2010. aastal sündinud poisid ja tüdrukud, mõnedes laagrites on sünniaastateks 2006-2010. 

EJLi ja Rimi suvelaagrite eesmärgiks on tuua rohkem noori spordi juurde, tugevdada tervist ning arendada kehalisi ja vaimseid võimeid. Varasem kokkupuude jalgpalliga pole oluline.

Lisainfo ja registreerimine siit

Suvelaagreid toetavad Rimi, Arctic Sport, Nike, FIFAA, T-shirt store, Premia, Taisto Bussid, Amps, Panasonic Eesti ja Interaltus.

Pildil noored lustimas eelmise aasta suvelaagrites

 

18.04.2017 10:36
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.