KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Kaks jalgpalliraamatut kandideerivad auhinnale

Möödunud aasta lõpus ilmunud Võrumaa jalgpalliajaloost rääkiv raamat „Künklik teekond. 90 aastat Võrumaa jalgpalli” on üks viiest nominendist Eesti Spordimuuseumi ja Eesti Olümpiaakadeemia iga-aastasele Georg Hackenschmidti raamatuauhinnale, vahendab Lõunaleht. Lisaks on jalgpalliraamatutest nominentide hulgas „Ninamees Raio Piiroja. Õhuvõitleja” (autor Gunnar Press).

Veel kandideerivad auhinnale „Meenutuste ja tänuga. Abelid 100” (koostaja Kaarel Zilmer), „50 aastat võistluskulturismi Eestis. 1966–2016” (autorid Mati Õun, Indrek Otsus) ja „Tartu Rock! Tartu Rock! Ühe korvpallimeeskonna lugu” (autor Vahur Kalmre).

Nominendid valiti välja kõigi eestikeelsete spordiraamatute hulgast, mis ilmusid Eestis esmakordselt 2016. aasta jooksul. Auhinna saaja otsustab žürii ning auhinna võidab raamat, mis parimal moel räägib spordist, spordi mõttest, ausast mängust ja liikumise rõõmust.

Raamatuauhinna võitja kuulutatakse välja Eesti Olümpiaakadeemia täiskogul Tartus mai alguses. Georg Hackenschmidti raamatuauhinda on välja antud alates 2012. aastast.

foto: VSport.ee

19.04.2017 11:10
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.