KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Hea emotsiooniga Trans sõidab külla Pärnule

Narva Trans kohtub seitsmendas voorus Pärnu kunstmurustaadionil kohaliku Vaprusega, võttes kaasa positiivsed elamused võidust Nõmme Kalju üle.

Pärnu JK Vaprus – JK Narva Trans
22. aprillil kell 16:00 Pärnu kunstmurustaadionil (Mai 3, Pärnu)
OTSE: Jalgpall.ee

Trans on sel hooajal näidanud head minekut ning on suutnud kuue mänguga teenida kolm võitu, ühe viigi ja kaks kaotust. See annab tabelis hetkel kõrge neljanda koha. Pärnu seevastu on tabelis hetkel ühe punktiga viimasel kohal, kuid võit Narva vastu võiks aidata neil oma kohta parandada.

Vapruse peatreener Marko Lelov: „Trans on alustanud hooaega väga hästi ja on medalitele mängus ilusti sees. Seda tõestab ka nende viimane võidetud kodumäng Nõmme Kalju üle. Kui nad suudavad seda rada niimoodi edasi jätkata, siis kompliment neile. Aga komplimente ma nii sama ei loobi, vaid see tuleb Vapruse vastu välja võidelda.”

Mängija Andreas Kallaste: „Laupäeval Narva vastu peame mängima kaitsest lähtuvalt ja ees oma võimalused ära realiseerima. Soovin meeskonda aidata nii nagu oskan ja loodan, et sellest piisab meeskonnale punktide toomiseks ja, et saada kirja hooaja esimene nullimäng.”

Transi peatreener Adiam Kuziaev: „Pärnus nagu igas Premium liiga kohtumises ootab meid raske mäng vaatamata sellele, kes meie vastaseks on. Meie võit Kalju vastu andis meile palju positiivset energiat, mida me peame nüüd oma kasuks pöörama. Muidugi on meie mureks vigastatud mängijad, igas mängus kaotame kellegi. Loodame ainult nende kiirele ravimisele, kuid konkreetset infot nende tagasituleku kohta ei oska anda.”

Kaitsja Vasilii Pinchuk: „Vaatamata raskele mängule Kalju vastu arvan, et meil oli piisavalt aega, et taastuda. Käimas on alles seitsmes voor ning noortel poistel nagu meil peaks olema veel jõudu ja tervist, et võidelda. Meid ootab pikk sõit, kuid loodetavasti ei mõjuta see meie mängijaid. Ülesandeks on alati võita ning vastase senistest tulemustest on parem mitte mõelda. Tuleb kindlasti raske mäng, aga kordan, et mõtleme ainult võidust.”

Täispilet mängule maksab 3 eurot, sooduspilet 1 euro. Pensionäridele ja alla 12aastastele lastele sissepääs tasuta.

Kohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik ja Artur Telling
4. kohtunik: Silver Kõiv

Foto: Jana Pipar

 

21.04.2017 14:49

LIIGAD
Premium liiga
22.04 16:00Pärnu JK VaprusJK Narva Trans0 : 2
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.