KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Viljandi ja Pärnu tahavad ülespoole liikuda

Tabeli alumise otsa meeskondade Viljandi Tuleviku ja Pärnu Vapruse jaoks on omavaheline kohtumine heaks kohaks, kust punkte noppida ja oma tabeliseisu veidi parandada.

Viljandi JK Tulevik – Pärnu JK Vaprus
25. aprillil kell 19:00 Viljandi kunstmuruväljakul (Ranna pst. 1, Viljandi)
OTSE: Jalgpall.ee

Kui Viljandil on tabelis võidupunktid juba kirjas esimesest voorust, kus 1:0 alistati Sillamäe Kalev, siis Vaprusel jäi samast saavutusest puudu teises mängus, kui Tammeka vastu anti 1:0 eduseis käest kohtumise neljandal lisaminutil ning sellega teeniti viigipunkt. Omavahelise mängu kaotus tähendaks Pärnu jaoks seda, et tabelipõhjast pääsemine liiguks veel kaugemale. Igatahes on kindel, et mõlemad meeskonnad annavad endast kõik, et võidupunktid enda taskusse pista.

Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: „Meie jaoks väga tähtis mäng. Teame, et hooaeg on alles algusjärgus, aga siiski peame selle kohtumise kindlasti võitma, et oma enesekindlus taastada ja tabeliseisu parandada.”

Kaitsja Janar Õunap: „Pärast valusat kaotust Kalju vastu tuleb väga tähtis mäng Pärnuga. Mäng, kus me peame kodus oma paremuse maksma panema ning oma mängu peale suruma. Loodan, et kodupublik ei ole meid eelmise vooru tulemusest maha kandnud ning tulevad ja toetavad omasid, kuna meie pole allaandjad.”

Pärnu peatreener Marko Lelov: „Viljandi Tulevik ei ole kindlasti nii nõrk meeskond, et kaotada Nõmme Kaljule 0:8. Mängu analüüsides ja teades nende eelnevaid valikuid on selge, et paljudele mängijatele anti puhkust silmas pidades just Tulevik - Vapruse omavahelist mängu. Valikuid on ju erinevaid, nüüd ongi huvitav vaadata mis tuleb esile – kas mulkidele antud puhkus või Vapruse poiste tühjaks mängimine Transi vastu. Muidugi on veel kahe mängu vahel kaks päeva, kus taastuda ja ette valmistuda eelseisvaks mänguks, et anda kõva lahing enda konkurentidele.”

Poolkaitsja Rauno Tutk: „Kuidagi on vaja sealt tabelipõhjast välja tulla ja näen, et üks hea võimalus selleks on just mäng Viljandi vastu, püüame vältida individuaalseid vigu ja alistada vastane meeskondlikult.”

Pilet mängule maksab 3 eurot, pensionäridele ja klubikaardi omanikele sissepääs tasuta.

Kohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Egerd Pajustik ja Silver Sepp
4. kohtunik: Elar Tarkus

Pildil Viljandi meeskonna mängijad
Foto: Jana Pipar

 

24.04.2017 17:15

LIIGAD
Premium liiga
25.04 19:00Viljandi JK TulevikPärnu JK Vaprus2 : 1
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.