KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Meistriliigat ootab ees neljas mänguvoor

Laupäeval, 29. aprillil peetakse naiste Meistriliigas neljanda vooru kohtumisi, kui vastamisi lähevad Tallinna Kalev – Pärnu JK, Noortekoondis – SK 10 Premium, FC Levadia – FC Flora, FC Lootos – JK Tammeka.

JK Tallinna Kalev – Pärnu JK
29. aprillil kell 13:00 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul (Staadioni 3)

Mõlemad naiskonnad on hästi esinenud karikavõistlustel, kus jõuti poolfinaalidesse. Finaali pääsemise nimel peab Kalev alistama Levadia ning Pärnu omakorda FC Flora II naiskonna. Liigakohtumises selgitatakse aga välja, kas Pärnu jätkab hooaega kaotusteta või suudab hoopis Kalev tabelisse teenida esimesed võidupunktid.

Kalevi peatreener Allan Soomets: „Kui mõnele on see unistuste mäng, siis mõnele õudusunenägu. Kumb meile, see sõltub meist endist. See on mäng, kus ühtegi hetke ei saa lõdvaks lasta ning kõikides olukordades nõutakse maksimaalset sooritust. Kahjuks jäävad algkoosseisust mängust eemale vigastuste ja muude kohustuste tõttu juba 4 mängijat ja lisaks veel 3 vahetusest sekkujat, seega on seis ülikeeruline, kuid kõik, kes väljakul, tahavad võidelda. Vaja on julgust ja usku iseendasse ja kaaslastesse, et olla eesseisva ülesande kõrgusel.”

Väravavaht Karina Kork: „Eesmärk on ainult üks! Kõigil on meeles eelmise aasta mäng, kus suutsime võistkondliku mänguga hoida Pärnu 79. minutini kuival. Selle aasta on eesmärgid ilmselgelt kõrgemad ja peale mängu lõppu tahame olla esimesed, kelle tõttu Pärnu viimasel aastatel punkte on kaotanud.”

Pärnu peatreener Jüri Saar: „Tallinna Kalevi võistkond on olnud meile ebamugav vastane,kes mängib hästi kaitses ja nõelab teravate kiirrünnakutega. Meie peame olema kannatlikud ja kasutama ära omad tugevused.”

Väravavaht Imbi Hoop: „Kalevi mängule saame minna hea emotsiooniga. Edukas mäng teisipäeval, tugeva vastasega näitas, et suudame mängida ja keskenduda lõpuvileni. Samas, laupäeval on uus mäng, uue vastase vastu, kes mängib väga võitluslikult, midagi kergelt meile ei tule.”

Kohtunik: Andrei Brõtkin
Abikohtunikud: Helen Kauksi ja Merilyn Renser

Noortekoondis – Tartu SK 10 Premium
29. aprillil kell 13:00 Nike Arenal (Asula 4c, Tallinn)

Noortekoondis võõrustab Nike Arenal SK 10 Premium naiskonda. Senini Noortekoondis veel punktiarvet avada ei ole suutnud, kuid selle eesmärgiga kindlasti kohtumisele vastu minnakse. SK 10 on kolme kohtumisega teeninud kuus punkti ja sellega ollakse tabelis neljandal positsioonil.

Noortekoondise treener Kaidi Jekimova: „Ootan head esitust Noortekoondise mängijatelt, julgemat palliga mängimist ja enda peale mängu võtmist. Eelmise aasta alumise neliku võistkonnad on Noortekoondislastele jõukohased, et näidata ründavat jalgpalli. Kui jõuame ka mängu lõpuni organiseeritult kaitsefaasis tegutseda, siis suudame vastaselt punktid ära võtta.”

Mängija Chrystal King: „Iga mäng nõuab suurt pingutust, nii ka mäng SK10-ne vastu. Kindlasti ei tohi vastast alahinnata ja tuleb anda oma parim, mängida olukorrad lõpuni ja võimalusel lüüa pall vastase väravasse. Ma usun, et oleme võimelised tegema hea mängu ja näitama, milleks me tegelikult võimelised oleme.”

SK 10 esindaja Kalev Kajak: „Meil on väga hästi meeles halliturniir, kus Noortekoondis osutas meile visa vastupanu, seega tuleb minna mängule maksimaalse häälestusega, et saavutada oodatud tulemus.”

Kaitsja Veronika Anušova: „Võtame mängu Noortekoondisega väga tõsiselt ning teame, et meid ootab ees tugev lahing. Võtame kaasa treeneri õpetused eelmisest mängust ja proovime lihtsaid eksimusi vältida ning loodetavasti oleme 90 minuti möödudes mängutulemusega rahul.”

Kohtunik: Reelika Turi
Abikohtunikud: Kelly Tammist ja Stella Tukia

Tallinna FC Levadia – Tallinna FC Flora
29. aprillil kell 16:00 Maarjamäe kunstmuruväljakul (Kose tee 4)

Maarjamäe kunstmuruväljakul ootab ees põnev vastasseis, kui omavahel kohtuvad seni kaotuseta püsinud naiskonnad FC Levadia ja FC Flora. Mõlemad on suutnud kolme vooruga koguda kolm võitu ning Levadia on seni vastastele suutnud lüüa 12 väravat ja Flora 35. Eelmisel hooajal suutis Flora küll kõik omavahelised kohtumised võita, kuid kahel korral oli see võit vaid üheväravaline. Floral on selja taga ka teisipäevane karikamäng Pärnuga, kus lisaajal tuli vastu võtta 0:3 kaotus.

Levadia peatreener Maksim Rõtškov: „Mängud Floraga on alati väga pingelised ja võitluslikud. Eelmisel aastal pakkusime neile visa vastupanu, kuid punkte ei saanud. Tänavu üritame uuesti - kui anname väljakul endast parima, siis olen kindel, et suudame nendega võrdselt mängida ning punktide nimel võidelda.”

Kaitsja Birjo Rasmussen: „Flora on kindlasti keeruline vastane! Mõlemad naiskonnad on võtnud esimestest voorudest maksimumi ja soovitakse jätkata täiseduga. Levadia koosseis on võrreldes eelmise hooajaga muutunud ning koostöö vajab veel veidi lihvimist. Usun, et suudame pakkuda Florale kõva lahingu, kui anname endast 100%!”

Flora peatreener Aleksandra Ševoldajeva: „Eelkõige on eesmärk taastuda teisipäevasest karikamängust, mis andis meile hea ja realistliku pildi. Karikamängu lõpptulemus andis meile ainult jõudu ja motivatsiooni juurde, nii et nendega lähmegi Levadiale vastu.”

Väravavaht Mari-Ann Ploompuu: „Levadia on vastane, kes suudab meile korralikku väljakutset pakkuda. Selliseid mänge ootame kogu võistkonnaga suure põnevusega. Teisipäevases karikamängus Pärnuga suutsime näidata head võistkondlikku mängu ja nüüd paneme veel rohkem juurde, et liigas kõigilt punkte võtta. Usun, et kõik mängijad on nüüd veel rohkem tahet täis ja Levadiale läheme täie isuga vastu! Ootame meie toetajaid Maarjamäele!”

Kohtunik: Triinu Laos
Abikohtunikud: Katariina Järve ja Andres Jahimaa

Põlva FC Lootos – Tartu JK Tammeka
29. aprillil kell 17:00 Lootospargis (Piiri tn 1a, Põlva)

Vooru viimases mängus on vastamisi Põlva Lootos ja Tartu Tammeka. Tabelis lähestikku asuvad naiskonnad loodavad mõlemad teenida punktilisa. Eelmises voorus pidid naiskonnad leppima kaotusega, kui Põlva jäi koduväljakul alla SK 10 Premiumile ja Tammeka tunnistas Levadia paremust. Lootos pidas teisipäeval ka karikamängu, kus kaotati 1:5 Tallinna Kalevile.

Põlva peatreener Kaido Kukli: „Naabritega on alati pingeline mängida. Eesmärk on vaid üks - saada vähemalt punkt...!”

Mängija Kristin Kukli: „Mäng Tammekaga tuleb põnev ja huvitav. Üritame parandada vigu, mida eelmistes mängudes oleme teinud ning ei anna alla, olenemata olukorrast. Eesmärk on koduväljakul võidelda välja esimesed punktid liigatabelisse.”

Tammeka peatreener Maiko Tamme: „Põlvat ei tohi kindlasti alahinnata. Me peame rõhku panema pallivaldamisele ja oma võimaluste tekitamisele ning nende realiseerimisele.”

Kaitsja Liis Ott: „Meie senistes mängudes on sõltunud tulemus liiga palju sellest, et laseme end mõjutada mitmest järjestikusest pallikaotusest või muust eksimusest. Kui suudame alustada eeloleval laupäeval Põlva vastu iga võitlust palli pärast puhtalt lehelt, pole mul kahtlustki, et saame oma mängu käima ja toome esimesed punktid koju.”

Kohtunik: Helis Ojala
Abikohtunikud: Marko Uusküla ja Markus Orav

Pildil: FC Flora (valges) kohtub uues voorus Levadiaga ja Kalev (sinises) võõrustab Pärnut
Foto: Brit Maria Tael

 

28.04.2017 13:54
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.