KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Väikesed karikavõistlused 2006 - Võitja FC Ararat
Väikesed karikavõistlused 2006            
            1/ 32 finaalid  15.-18. mai
FC Toompea – JK Piraaja Tallinn 1 - 2
FC Twister – EPMÜ SK 0 - 4
Roosna-Alliku PA – Quattromed  lisaaeg 1 - 3 , 1 - 1
Maardu Esteve – FC Ajax Veteranid 2 - 3
FC EBS Team – SK Legion Tallinn pen 2 - 4, 1 - 1
Operi JK – Taebla Valla SK 14 - 1
Võhma LM – JK Järvakandi Tribling 2 - 4
FC Ajax Junior – Saue JK 2 - 1
Tallinn United FC – FC Risti 3 - 4
Kehra Tempori – JK Püsivus Kohila 2 - 3
Rapla JK Atli – Tabasalu Palliklubi 1 - 4
FC TVMK III – FC Ajax Lasnamäe II 0 - 6
FC Klooga – FC Ühinenud Depood 3 - 2
JK Kadakas Kernu – JK Jalgpallihaigla 4 - 0
FC Anzhi - Kristiine JK 3 - 2
LiVal Sport – Nõmme Kalju II 1 - 4
FC Atletik – JK Videvik 4 - 1
        1/16 finaalid 13. - 17. juuli
FC Anzhi Tallinn - Tabasalu PK 3 - 0
SC Tallinna Kuradid - SK Alko Jõhvi 1 - 1, pen 3 - 1
JK Kadakas Kernu - FC Metec Tartu 4 - 0
FC Ajax Veteranid - FC Ajax II 3 - 2
JK Järvakandi Tribling - SK Mercury 0 - 1
JK Tammeka II - JK Võru 4 - 1
RSK Kuuse - Operi JK 1 - 5
JK Piraaja Tallinn - FC Atletik Tallinn 2 - 2, l.a. 3 - 6
JK Püsivus Kohila - JK Piraaja II Kehra 5 - 1
FC Lootos Põlva - Kaitsejõudude SK 1 - 1, pen 3 - 4
FC Haiba - FC Ajax Junior 6 - 0
JK Alko K-Järve - JK Nõmme Kalju II + : -
Quattromed Tartu - VJK Tapa 3 - 1
FC Soccernet - SK Legion 0 - 1
FC Risti - EPMÜ SK Tartu 5 - 0
FC Ararat Tallinn - FC Klooga 8 - 2
                   < strong> 1/8-finaalid
1. 21.07. 19.00 Kaitsejõudude SK – SK Mercury 9 - 2
2. 21.07. 19.00 FC Risti – FC Haiba 1 - 2
3. 20.07. 19.00 SC Kuradid – JK Alko K–Järve 2 - 3
4. 21.07. 19.00 SK Legion – FC Ajax Veteranid 2 - 1
5. 22.07. 13.00 FC Atletik – Operi JK 3 - 1
6. 21.07. 19.00 Quattromed – FC Ararat 0 - 4
7. 21.07. 19.00 JK Tammeka II – FC Anzhi Tallinn 3 - 1
8. 21.07. 19.00 Kadakas Kernu – JK Püsivus Kohila 4 - 0
                   & nbsp;   1/4 finaalid
25.07.19.00 FC Haiba - JK Tammeka Tartu II 1 - 5
25.07.19.00 JK Alko Kohtla-Järve – FC Atletik 3 - 0
25.07.19.00 FC Ararat - JK Kadakas Kernu 3 - 1
27.07.17.00 SK Legion Tallinn – Kaitsejõudude SK 2 - 4
                   & nbsp;   1/2 finaalid
01.08.19.00 Tammeka II - FC Ararat 0 - 2 (0 - 0)
03.08.19.00 JK Alko Kohtla-Järve – Kaitsejõudude SK 3 - 0
                   & nbsp;  Finaal 29.08 Kadrioru staadion
FC Ararat - JK Alko 1 : 0
04.03.2009 18:04








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.