KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Väikesed karikavõistlused 2008 - Võitja FC Ararat

Väikeste karikavõistluste 1/32-finaali paarid:

Laupäev, 5. aprill
kell 12:00 Tallinna FC TVMK III* – FC Klooga  6:3
kell 12:00 Tallinna JK Kotkad* – Tallinna SC Enter  4:0
kell 12:00 Tallinna FC Igiliikur – Kehra JK Tempori*  2:4
kell 14:00 FC Risti – Tallinna Ühinenud Depood*  2:2, pen. 1:3
kell 19:30 Tallinna JK Piraaja – Saue JK*  1:2

Pühapäev, 6. aprill
kell 12:00 Tartu SK 10 Premium* – JK Järvakandi Tribling  9:0
kell 12:00 Kuusalu JK Rada* – Nõmme JK Kalju III  3:0
kell 14:00 Kehra JK Piraaja II – Saku JK*  2:4
kell 14:00 Kärdla Linnameeskond* – FC Kiiu  1:0
kell 17:00 Tallinna Keskerakonna JK* – Tartu EMÜ SK  6:0
kell 17:00 FC Aspen – Tartu JK Welco Elekter*  1:2
kell 18:00 Pärnu JK Vaprus III* – Tallinna FC EBS Team  2:0

Teisipäev, 8. aprill
18.00 Lasnamäe FC Ajax II* – Virumaa JK Tapa  1:1, pen. 4:3

Kolmapäev, 9. aprill
18.00 Tartu FC Quattromed – Tallinna FC Anzhi*  0:3
18.30 Tallinna LiVal Sport* – Tallinna HansaNet  8:0
19.00 Võru JK* -  Kohila JK Püsivus  12:0

Neljapäev, 10. aprill
18.00 FC Santos* – FC Abja  10:0
18.00 Põlva FC Lootos* – Türi JK Ganvix  4:2
18.00 Tallinna FC Concordia Audentes* – Tallinna FC Twister  7:2
18.00 Pärnu Kalevi SK – JK Kernu Kadakas*  0:2, normaalaeg 0:0
18.00 FC Soccernet – Muhumaa JK*  1:5, normaalaeg 1:1
18.30 Tallinna FC Anzhi II – Tallinna FC Ararat*  0:8
19.00 Betgenius FC – Nõmme JK Kalju IV*   -:+
20.00 Tallinna FC Hansa United – FC Haiba*  2:3
20.00 Kristiine JK* – JK Jalgpallihaigla  2:1

Teisipäev, 15. aprill
20.30 Tallinna Eurouniv FC – Valga FC Warrior II*   1:2

Kolmapäev, 16. aprill
18.15 Rapla JK Atli* – Tallinna JK Kaitseliit Kalev  5:1

Vaba loosi alusel pääsesid otse  järgmisesse ringi Maardu Esteve, Tallinna
FC Atletik, FC HaServ, JK Eston Villa ja RSK Kuuse.


Eesti 2008. aasta Väikeste karikavõistluste 1/16-finaali paarid:
Kolmapäev, 7.mai
Kell 17.00 Tallinna LiVal Sport – Valga FC Warrior II*  0:1

Kolmapäev, 14.mai
18.00 Muhumaa JK* – Nõmme JK Kalju IV  +:-
18.00 RSK Kuuse – Tallinna FC Atletik*  1:3 la., normaalaeg 1:1
18.00 Tartu FC Santos* – Tallinn JK Kotkad  2:0
19.00 Kernu JK Kadakas – Võru JK*  1:2 la., normaalaeg 0:0
19.00 FC Haiba* – Kristiine JK  2:1
19.00 Kehra JK Tempori* – FC Concordia Audentes  5:1
19.00 Tallinna FC Anzhi* – Tartu JK Welco Elekter  4:1
19.00 FC Ühinenud Depood – Saue JK*  0:5
19.00 Maardu Esteve* – Kärdla Linnameeskond  4:1
19.00 Pärnu JK Vaprus III* – Tln. Keskerakonna JK  3:2 la., normaalaeg 1:1
19.30 JK Eston Villa – Rapla JK Atli*  1:4
20.00 Saku JK – Lasnamäe FC Ajax II*  0:1 la, normaalaeg 0:0
20.00 Tartu HaServ* – Põlva FC Lootos  9:0

Kolmapäev, 28. mai
18.00 Tartu SK 10 Premium – Tallinna FC TVMK III*  0:1
19.00 Kuusalu JK Rada – Tallinna FC Ararat*  1:5

Eesti 2008. aasta Väikeste karikavõistluste 1/8-finaalid:
06.06. 19:00 Võru JK – Tallinna FC Ararat*  1:3
11.06. 17:30 Tartu HaServ* – Muhumaa JK  1:0
11.06. 19:00 Kehra JK Tempori – Tallinna FC TVMK III*  1:3
11.06. 19:00 Saue JK* – Lasnamäe FC Ajax II  4:1
11.06. 19:00 Pärnu JK Vaprus III* – Tartu FC Santos  la. 2:1, normaalaeg 1:1
11.06. 19:00 Tallinna FC Anzhi – FC Haiba*  1:4
11.06. 19:00 Valga FC Warrior II – Maardu Esteve*  0:3
12.06. 18:30 Tallinna FC Atletik – Rapla JK Atli*  0:2
 
Veerandfinaalide tulemused 22. juulil:
kell 19:00 Pärnu JK Vaprus III* - Maardu Esteve  3:1
kell 19.00 Saue JK - FC Haiba*  0:3
kell 19.00 Rapla JK Atli* - Tallinna FC TVMK III  0:0, 6:5 pen.
kell 20.00 Tallinna FC Ararat* - Tartu HaServ  2:0 lisaajal
 
1/2 finaalid:

29. juulil kell 20:00 Tallinna FC Ararat - Pärnu JK Vaprus III 3:0 (0:0)
väravad: 53. Anatoli Lõsanov, 81. Aleksandr Rulkov, 90.+2. Aleksandr Zavjalov
hoiatused: 56. Aleksandr Rulkov, 71. Juri Amossov, 87. Aleksandr Pologihh - 10. Alfred Vesselov, 82. Artur Ojala, 85. Karel Otto

6. augustil kell 18:45 Rapla JK Atli* - FC Haiba 2:0 (1:0)
väravad: 24. Martin Maltsar, 68. pen. Rauno Andok
Hoiatused: 30. Oleg Klivenko, 89. Erkki Seeder - 67. Tanel Mandelkorn, 69. Jan Õun, 85. Anre Vooremaa, 90.+2. Margus Tammsaar

FINAAL
26. augustil kell 18.45  A. Le Coq Arenal
TALLINNA FC ARARAT - RAPLA JK ATLI  3:1 (3:0)
Väravad: 15., 25., 28. Aleksei Titov - 89. Oleg Glivenko
Hoiatused: 55. Vitali Valuiski, 62. Vitali Ivahnenko - 76. Taavi Tüvist

Mänguolud: +16, pilves selgimistega ilm. Väljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 210
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Margus ja Mait Kröönstöm
Neljas kohtunik: Pille Raadik

04.03.2009 18:08








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.