KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga III vooru tulemused
Esiliiga turniiritabeli tipus jätkab ka peale 3. vooru Lasnamäe FC Ajax, kes mängis seekord 0:0 viiki Tallinna FC Flora II meeskonnaga. Floralased langesid kolmandale kohale. Teisele kohale tõusis peale 3:0 võitu Kiviõli Tamme Auto üle Tallinna FC Levadia II.

Väravalööjatest juhivad nelja tabamusega Sergei Tasso Ajaxist ja Elari Valmas Rakvere Florast. Neljanda vooru mängud toimuvad kolmapäeval 24. märtsil kell 18:45.

Egon Tintse fotol on hetk Esiliiga eelmise vooru mängust

Esiliiga III voor. Pühapäev, 21. märts


kell 14:00 Ahtme kunstmurustaadion (Altserva 6, K-Järve)
JÕHVI JK ORBIIT - VALGA FC WARRIOR  0:2 (0:2)   
ametlik protokoll
Väravad
: 37., 40. Oskar Kaldvee
Hoiatused: 25. Boriss Gritsjuk, 34. Aleksandr Marašov, 50. Nikolay Khvalov, 66. Ivan Lihhatšov - 56. Eerik Reinsoo, 69. Ivo-Henri Pikkor

JK Orbiit: 33-Golubev, 11-Avdeev, 4-Bogdanov, 9-Gritsjuk, 7-Khvalov, 25-Lihhatšov, 10-Marašov, 20-Novikov, 8-Paltsev (82. 19-Novožilov), 3-O. Treial, 2-R. Treial (38. 6-Kharitanovich).
Varus: 1-Kuznetsov, 6-Kharitanovich, 19-Novožilov, 12-Smolin, 26-Stepanov, 17-Kulikov, 15-Vaškevitš.

FC Warrior: 1-Armas, 2-Gull, 3-Pärt, 4-Brauer, 15-Pajunurm (82. 17-Tanvel), 6-Sillamaa, 7-Pikkor (82. 18-Karpov), 8-Kekišev (83. 19-Mataloja), 9-Kaldvee (64. 14-Kaarjärv), 10-Reinsoo, 11-Maar.
Varus: 13-Hmelnitski, 17-Tanvel, 14-Kaarjärv, 18-Karpov, 16-Matsina, 19-Mataloja.

Mänguolud: +1, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Jaanus Nilp, Timo Afanassjev


kell 14:00 Wismari kunstmuru 
TALLINNA JK LEGION - JK TALLINNA KALEV  1:4 (1:1)   
ametlik protokoll
Väravad
: 9. pen. Maksim Kisseljov - 3. Ilja Monakov, 74. Aleksei Demutski, 85. Ervin Stüf, 90. pen. Sergei Jegorov
Hoiatused: 22., 71. Maksim Novikov, 57. Pavel Kirjuhhin, 86. Juri Brõtkin - 55. Andrus Mitt
Eemaldamine: 71. Maksim Novikov, 90. Mihhail Lavrentjev

TJK Legion: 1-Kirjuhhin (59. 22-Lavrentjev), 13-Brõtkin, 35-Gorbatov (75. 15-P. Dõmov), 6-Iljuhhin (75. 15-Koltsov), 18-Kisseljov, 12-Pavlikhin, 2-Popov, 8-Novikov, 32-Samulin (83. 10-Latõnin), 11-Titenok, 3-Aleksejev.
Varus: 22-Lavrentjev, 10-Latõnin, 5-Balahnitšjov, 34-Bnatov, 15-P. Dõmov, 17-Koltsov, 83-Sirotkin.

JK Tallinna Kalev: 1-Kaljuste (87. 33-Niinepuu), 5-Külm, 14-Makarevitš, 4-Savitski, 25-Aniko, 10-Demutski, 6-Maasing, 7-Koroljov (65. 9-Jegorov), 19-Ahven (46. 15-Mamedov), 21-Monakov (73. 16-Skobelev), 17-Mitt (83. 2-Stüf).
Varus: 15-Mamedov, 9-Jegorov, 2-Stüf, 16-Skobelev, 33-Niinepuu, 23-Kulikov.

Mänguolud: +1, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Margo Noode, Egon Tintse


kell 14:00 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67)
RAKVERE FC FLORA - PÄRNU JK VAPRUS  1:4 (0:2)
ametlik protokoll
Väravad
: 71. Elari Valmas - 7., 43., 53. Taavi Laurits, 49. Mihkel Tiit
Hoiatused: 18. Tambet Anso, 65. Mihkel Tiit, 68. Sergei Gurejev

Rakvere FC Flora: 1-Hansen, 16-Kaasik, 7-Ilves (46. 9-Akimov), 18-M. Saar, 15-Rannamäe, 5-Laul, 3-Kriska, 25-Seeman (57. 14-Polluks), 2-Aunapuu (57. 20-M. Klasen), 10-Valmas, 17-Petrovits (84. 11-Hang).
Varus: 21-Susi, 14-Polluks, 23-Hiiuväin, 20-M. Klasen, 11-Hang, 9-Akimov.

JK Vaprus: 1-Pikker, 5-Oja, 35-Eier, 3-Anso, 4-Aavik, 21-Põder (46. 20-Melts), 23-Lepik, 15-Gurejev (65. 13-Kaarlimäe), 8-Tiit (90. 6-Saal), 10-Laurits (76. 17-Kirss), 14-Šadrin (80. 9-Paabut).
Varus: 20-Melts, 2-Voznjuk, 13-Kaarlimäe, 9-Paabut, 6-Saal, 17-Kirss.

Mänguolud: +4, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Juri Artamonov, Toomas Nõmmiste


kell 14:00 Sportland Arena (Asula 4c) 
TALLINNA FC FLORA II - LASNAMÄE FC AJAX  0:0 (0:0)  
ametlik protokoll
Väravad
: -
Hoiatus: 24. Karl Mööl

FC Flora II: 12-Meerits, 2-Veis, 3-Reintam, 4-Baranov, 5-Roosimets, 6-Taar, 17-Leimann (76. 15-Klemmer), 8-Mööl, 9-Abašidze (79. 14-Mütt), 10-Anier (86. 18-Lätt), 11-Goldberg (86. 16-Karu).
Varus: 14-Mütt, 15-Klemmer, 16-Karu, 18-Lätt.

FC Ajax: 1-Mamutov, 3-A. Kirpu, 9-Kondratenko, 15-Romanov, 5-Avdeenko (65. 8-Kirilin), 21-Ljahhovetski (86. 20-S. Kobjakov), 14-Abdullajev (80. 6-Starodub), 10-Tasso, 18-Gerassimov, 19-Borissov, 7-Jevdokimov (61. 17-Gaidajenko).
Varus: 6-Starodub, 16-Zotov, 8-Kirilin, 17-Gaidajenko, 20-S. Kobjakov, 12-A. Kobjakov.

Mänguolud: +1, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Erki Post, Marger Pormann


kell 17:00 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - KIVIÕLI TAMME AUTO  3:0 (1:0)  
ametlik protokoll
Väravad: 6. Artur Rättel, 78. Aleks Mones, 90.+3. Andero Pebre
Hoiatused: 30. Vladimir Vassiljev - 77. Deniss Suvorikov
77. Vladimir Vassiljev ei realiseerinud penaltit - Dmitri Vorobjov tõrjus

FC Levadia II: 12-Matrossov, 3-Podholjuzin, 5-Holst, 6-Rättel (68. 9-Kovaltšuk), 7-Vassiljev (85. 14-Aasmäe), 8-Kulinitš, 10-Gurtšoglujantš (62. 19-Ustaal), 15-Mones, 16-Pebre, 17-A. Dmitrijev (40. 11-Elhi), 20-Aristov (78. 4-Boldõrev).
Varus: 30-Jenk, 2-Martõnov, 4-Boldõrev, 9-Kovaltšuk, 11-Elhi, 14-Aasmäe, 19-Ustaal.

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 14-Tiismann, 22-Smetanin, 8-Suvorikov, 6-Hepner, 9-Kirilov, 10-Šteinberg, 4-Kostin, 20-Moskaljov (46. 5-Russakov), 18-Borissenko, 11-Starkopf.
Varus: 90-Rätsep, 5-Russakov, 3-Ivarinen, 19-Krivošein, 7-Osmanov.

Mänguolud: +2, pilves ilm, teisel poolajal sadas lumelörtsi; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 44
Peakohtunik Martin Salong
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Tanel Kull

Esiliiga tabel pärast 3. vooru:
1 Lasnamäe FC Ajax 3 2 1 0 5:3 7
2 Tallinna FC Levadia II 3 2 0 1 6:1 6
3 Tallinna FC Flora II 3 1 2 0 3:2 5
4 JK Tallinna Kalev 3 3 0 0 9:2 4
5 Pärnu JK Vaprus 3 1 1 1 6:4 4
6 Tallinna JK Legion 3 1 0 2 5:8 3
7 Valga FC Warrior 3 1 0 2 3:7 3
8 Rakvere FC Flora 3 1 0 2 5:7 1
9 Jõhvi JK Orbiit 3 0 1 2 0:3 1
10 Kiviõli Tamme Auto 3 0 1 2 2:7 1

Parimad väravalööjad:
4 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
4 - Elari Valmas (Rakvere FC Flora)
3 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
3 - Taavi Laurits (Pärnu JK Vaprus)
3 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
3 - Oskar Kaldvee (Valga FC Warrior)

Esiliiga kõik väravalööjad pärast 3. vooru:
JK Tallinna Kalev (9) - Ilja Monakov 3, Andrus Mitt 2, Vahur Kiis 1, Aleksei Demutski 1, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1
Tallinna FC Levadia II (6) - Artur Rättel 2, Artjom Dmitrijev 1, Jevgeni Gurtšioglujants 1, Aleks Mones 1, Andero Pebre 1
Pärnu JK Vaprus (6) - Taavi Laurits 3, Andrei Šadrin 2, Mihkel Tiit 1
Lasnamäe FC Ajax (5) - Sergei Tasso 4, Vladimir Gerassimov 1
Tallinna JK Legion (5) - Maksim Kisseljov 3, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1
Rakvere FC Flora (5) - Elari Valmas 4
omavärav: Aleksandr Kirpu
Tallinna FC Flora II (3) - Aivar Anniste 1, Marten Mütt 1, Hannes Anier 1
Valga FC Warrior (3) - Oskar Kaldvee 3
Kiviõli Tamme Auto (2) - Aleksei Borissenko 2
Jõhvi JK Orbiit (0)
21.03.2010 17:21








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.