KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga VI vooru eelvaade

Eesti jalgpalli Esiliigas mängitakse pühapäeval, 4. aprillil Esiliiga VI vooru kohtumised, kus liider Tallinna FC Levadia II kohtub võõrsil märtsis enim punkte teeninud JK Tallinna Kaleviga.

Mäng Kalevi keskstaadioni kunstmurul kell 14.00.  Samal ajal lüüakse pall lahti kohtumistes Pärnu JK Vaprus – Kiviõli Tamme Auto, Tallinna JK Legion – Rakvere FC Flora ning Jõhvi JK Orbiit – Tallinna FC Flora II.

Kell 17.00 antakse avavile Sportland Arenal toimuvale mängule Valga FC Warrior – Lasnamäe FC Ajax.

Esiliiga 6. voor. Pühapäev, 4. aprill

kell 14.00 Kalevi Keskstaadioni kunstmuru (Staadioni 3, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV – TALLINNA FC LEVADIA II

JK Tallinna Kalevi peatreener Sergei Ratnikov: "Eelmine voor näitas, kui ettearvamatud on duublitega mängud - nagu Flora eelmises voorus, nii saab Levadia eelseisvas mängus kasutada väga häid pallureid, kelle tase lubaks tegelikult mistahes Meistriliiga meeskonnas põhisse kuuluda. Ent eks eelseisev mäng näitabki meie taset - kui tahame tõusta Meistriliigasse, ja seda me tahame, siis ei tohi me ka juhul, kui pühapäeval tuleb meie vastu Levadia raskekahurvägi, alla vanduda."

Mängija Priidu Ahven: "Kaotus Florale aitas meil näha kitsaskohti, millega peame kiiresti palju vaeva nägema. Flora kasutas küll mitmeid esindusmeeskonna mängijaid, kuid kaotuse peamine põhjus seisnes ikkagi meis endis. On selge, et eelseisev mäng kujuneb veelgi raskemaks, sest Levadia duubelmeeskond on aastaid olnud Esiliigas sama tugev tegija kui nende esindusmeeskond Meistriliigas. Viimati kasutasid nad Pärnu vastu taas mitmeid põhikoosseisu mängijaid ja ilmselt pole ka meil kergemat päeva oodata."

FC Levadia II peatreener Aleksandr Puštov: "Ootan haaravat ja võitluslikku kohtumist. JK Tallinna Kalev ütles selgelt välja oma eesmärgi naasta järgmiseks aastaks Meistriliigasse ja see teeb neist ühe Esiliiga peamise pretendendi. Meie Meistriliigasse pääsule ei pretendeeri, kuid Esiliiga viies järjestikune võit oleks suurepärane kordaminek. Üritame esimese omavahelise kohtumise võita ja tabelis oma liidrikohta kindlustada."

Mängija Aleksandr Kovaltšuk: "Ees ootab kohtumine väga tugeva vastasega, kuid usun, et suudame neid hea mänguga üllatada. Kui meeskond tegutseb ühtse tervkuna, siis võime võita iga vastast."

Peakohtunik Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Margo Noode


kell 14.00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmuru (Altserva 6, Kohtla-Järve)
JÕHVI JK ORBIIT – TALLINNA FC FLORA II

JK Orbiidi peatreener Aleksandr Marašov: "Lõpude lõpuks saime esimese võidu. Ees meid ootab väga raske mäng tugeva vastasega. Flora mängijad on alati keskendunud füüsilisele võitlusele ja nende tugev külg on rünnak. Valime oma taktika ja püüame florakatega hakkama saada."

Mängija Boriss Gritsjuk: "Flora II on praegu üks Esiliiga favoriite. Kahtlemata nad tulevad meile külla kindla eesmärgiga – võit iga hinna eest. Duubli mängijatel on alati soov oma parimaid mänguoskusi näidata. Sellega nad saavad juba võimaluse esindusvõistkonnas ennast täiendada. Näitame ka oma oskusi ja iseloomu."

FC Flora II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Kuigi eelmises voorus tuli võit koju, ei tohi me valvsust kaotada."

Mängija Hannes Anier: "Vähemaga kui võit ei lepi. Peaksime kindlasti kolm punkti saama."

Peakohtunik Bruno Rammo
Abikohtunikud: Marger Pormann, Andreas Vaks


kell 14.00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS – KIVIÕLI TAMME AUTO

JK Vapruse peatreener Gert Olesk: : "Eelmises voorus meie kaotasime, aga Kiviõli mängis Ajaxiga viiki. Kindlasti said nad selle punkti võitmisega enesekindlust juurde, meie üritame oma haavad puhtaks lakkuda, anda kõva lahingu ja loodan, et toome ka kolm punkti koju."

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Loodan, et meie kaitsedistsipliin paraneb, tekitame omale võimalused ja lööme need ära."

Mängija Sergei Kostin: "Me alustasime hooaega mitte eriti hästi, kuid arvame, et kõike on veel võimalik parandada. Et seda teha, peavad kõik mängijad mängima maksimaalselt hästi."

Peakohtunik Elar Tarkus
Abikohtunikud: Ülo Kikas, Martin Lember


kell 14.00 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – RAKVERE FC FLORA

TJK Legioni peatreener Viktor Passikuta: "Flora on hetkel küll tabeli viimane, kuid meeskonnas on potentsiaali ning me peame kõvasti pingutama, et võita."

Mängija Pavel Rubel: "Kindlasti üritame kodus kolm punkti tabelisse juurde saada."

Rakvere FC Flora peatreener Jan Važinski: "Legion on hooaega hästi alustanud, meie mitte. Pühapäevane mäng peab näitama, kuidas autsaider favoriidi vastu hakkama saab."

Mängija Kaarel Mai: "Kaotatud on nüüdseks küll, oleks aeg head mängu näidata ja võita!"

Peakohtunik Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Heigo Paglant


kell 17.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR – LASNAMÄE FC AJAX

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Eelmine voor ei läinud hästi. Teeme vigade parandused ja loodame parimat."

Mängija Mikk Pärt: "Vastased on kahtlemata tugevad, aga anname endast parima."

FC Ajaxi peatreener Andrei Borissov: "Peame ennast kokku võtma ja mängu võitma. Mängides viiki kaotame meie punkte, mis võivad meid aidata hooaja lõpus"

Mängija Šahrijar Abdullajev: "Me vajame väga seda kolme punkti."

Peakohtunik Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Juri Artamonov, Oleg Grasman

03.04.2010 09:15
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.