KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga IX vooru eelvaade

Eesti jalgpalli Esiliigas mängitakse pühapäeval, 25. aprillil esimest ringi lõpetava IX vooru kohtumised.

Kell 14.00 on vastamisi Lasnamäe FC Ajax - Jõhvi JK Orbiit, Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev ning kaks Zaur Tšilingarašvili juhendatavat meeskonda Tallinna FC Flora II ja Valga FC Warrior.

Kell 17.00 alustavad Kiviõli Tamme Auto - Tallinna JK Legion ning Tallinna FC Levadia II - Rakvere FC Flora.

Esiliiga IX vooru mängud. Pühapäev, 25. aprill

kell 14.00 Lasnamäe Ajaxi kunstmuruväljak (Võidujooksu 8, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX – JÕHVI JK ORBIIT

FC Ajaxi peatreener Andrei Borissov: "Mängime Esiliiga uustulnuka vastu. Arvatavasti tuleb põnev ja huvitav mäng."

Mängija Anton Jevdokimov: "Võit on meie jaoks hädavajalik selleks, et Levadia II-ga sammu pidada."

JK Orbiidi peatreener Aleksandr Marašov: "Oleme praegu raskes seisus, kuna paljud mängijad on vigastustega väljas. Sellele vaatamata sõidame Ajaxile külla sooviga võita. Ees ootab väga raske mäng noore meeskonnaga, kes näitab tähelepanuväärset ja kvaliteetset jalgpalli."

Mängija Deniss Kulikov: "Proovime näidata head mängu, kus noored peavad suure koormuse ja juhtiva rolli enda peale võtma."

Peakohtunik Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Margo Noode


kell 14.00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS – JK TALLINNA KALEV

JK Vapruse peatreener Gert Olesk: "Mäng oma kunagise treeneri võistkonna vastu tuleb kindlasti raske ja võitluslik. Koosseisuga on väikseid probleeme, aga loodame need ületada ja näidata head vutti ning lisada ka punkte tabelisse juurde."

JK Tallinna Kalevi peatreener Sergei Ratnikov: "On tore üle pika aja oma kodulinna meeskonna vastu mängida. Vapruse karukoopas mängimine kujuneb kindlasti raskeks, sest kogenud Gert Olesk on pannud noored pärnakad kenasti mängima. Lisaks läks meilt Pärnusse mängima Andrei Šadrin, kelle tehnilisi oskusi on põhjust igal Esiliiga klubil karta. Meil on õnneks mitmed mängijad vigastustest tervenenud ja viimases trennis leppisime kokku, et Pärnu purustame kindlalt."

Mängija Priidu Ahven: "Läheme oma järele, allaandmisest pole juttugi."

Peakohtunik Margus Kotter
Abikohtunikud: Ülo Kikas, Ago Kärtmann


kell 14.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II – VALGA FC WARRIOR

FC Flora II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Mõlemad oma võistkonnad, oma poisid. Raske on mängida võidu peale."

Mängija Brent Lepistu: “Oma treeningkaaslaste vastu on alati raske mängida, kunagi ei tea, kuidas mäng kulgeda võib, aga läheme kindla kolme punkti järgi!”

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: “Keegi peab pühapäeval võitma, keegi kaotama. Punkte oleks vaja mõlemale meeskonnale."

Mängija Kaspar Sillamaa: "Tuleb huvitav mäng kindlasti, sest keegi ei oska arvata, missuguse ilme mäng võtab."

Peakohtunik Elar Tarkus
Abikohtunikud: Jaanus Nilp, Egon Tintse


kell 17.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
KIVIÕLI TAMME AUTO – TALINNA JK LEGION

Tamme Auto peatreener Erik Steinberg : "Vaatades tabeliseisu on näha, et Legion asub tabelis kõrgel kohal ja on löönud Esiliigas kõige rohkem väravaid. See näitab seda, et nad mängivad ründavat jalgpalli. Meie aga ei tohi seda unustada ja kindlasti peame tegema omad järeldused ja kasutama neid edukalt mängus."

Mängija Dmitri Vorobjov: "Tahame tõestada, et viimases voorus saavutatud võit ei olnud juhuslik. Loodan, et see andis meile nüüd hoogu juurde ja neid võite tuleb veelgi."

TJK Legioni peatreener Viktor Passikuta: "Eelmine mäng Levadiaga näitas, kus asetsevad meie nõrgad kohad. Tuleb kõvasti tööd teha ja õppida oma vigadest."

Mängija Pavel Rubel: "Kuna Barcelona pärast pikka bussisõitu kaotas, siis meie võimalused võita on päris suured, sest me ei pea Kiviõlisse pikka bussireisi ette võtma."

Peakohtunik Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Aivar Gutmann


kell 17.00 Maarjamäe kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II – RAKVERE FC FLORA

FC Levadia II peatreener Aleksandr Puštov: "Senises kaheksas mängus oleme olnud hädas stabiilsuse saavutamisega. Üritame oma paremuse maksma panna ja võidu koju jätta."

Mängija Yaroslav Dmitriev: "Meie paikneme tabeli tipus ja vastane tabeli lõpus. Seega on meil kohustus kohtumine võita. Usun, et saame sellega hakkama. Üritan meeskonda omalt poolt väravatega aidata."

Rakvere FC Flora peatreener Jan Važinski: "Meistrivõistluste esimene ring saab läbi ning kiire pilk tabelisse ütleb, et vastamisi on jäänud Esiliiga esimene ja viimane võistkond. Püüame pühapäeval tabeliseisu unustada ning Levadia duublile mitte midagi kergelt anda."

Mängija Kalle Lepp: "Senised tulemused on olnud kõike muud kui rõõmuvalmistavad ning lihtne ei saa meeskonnal olema ka pühapäeval, kuid sellest hoolimata loodan, et kõik annavad endast maksimumi ja pingutavad positiivse lõppresultaadi nimel."

Peakohtunik Martin Salong
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Aron Härsing

23.04.2010 06:09
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.