KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga avaringi järel on liider FC Levadia II
Eesti jalgpalli Esiliiga avaringi järel on liider Tallinna FC Levadia II, kes oli pühapäeval 6:0 üle Rakvere FC Florast.

20 punkti kogunud Levadia II-st jääb vaid silmaga maha Lasnamäe FC Ajax, kes pani viimati oma paremuse 3:0 maksma Jõhvi JK Orbiidi üle.

Kolmandal kohal olev JK Tallinna Kalev läks Pärnu JK Vapruse vastu küll 2:0 ette, kuid lubas pärnakatel kaks tükki tagasi lüüa ning mäng lõppes seisul 2:2. Ülejäänud kohtumistes leppisid Tallinna FC Flora II ja Valga FC Warrior 0:0 viiki ning Kiviõli Tamme Auto alistas 3:1 Tallinna JK Legioni.

Esiliiga IX vooru mängud. Pühapäev, 25. aprill 

25. aprillil kell 14.00 Lasnamäe Ajaxi kunstmuruväljak (Võidujooksu 8, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX – JÕHVI JK ORBIIT  3:0 (1:0)   
ametlik protokoll
Väravad
: 34. Juri Gaidajenko, 69. Vladimir Gerassimov, 80. Vladimir Ljahhovetski
Hoiatus: 59. Deniss Kulikov

FC Ajax: 1-Mamutov, 9-Kondratenko, 7-Ivanov, 3-A. Kirpu, 15-Romanov, 14-Abdullajev, 19-Borissov, 21-Ljahhovetski, 18-Gerassimov, 17-Gaidajenko (87. 20-Mihhasev), 11-Sozinov (77. 12-S. Kobjakov).
Varus: 5-Avdeenko, 12-S. Kobjakov, 20-Mihhasev, 6-Pervušin, 2-J. Kirpu.

JK Orbiit: 33-Golubev, 11-Avdeev, 9-B. Gritsjuk, 7-Khvalov, 25-Lihhatšov, 5-Malahhov (46. 17-Kulikov), 20-Novikov, 8-Paltsev (80. 6-Kharitanovich), 13-Rudomin, 12-Smolin, 3-O. Treial.
Varus: 17-Kulikov, 6-Kharitanovich.

Mänguolud: +10, päikesepaisteline tuuline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Margo Noode


25. aprillil kell 14.00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS – JK TALLINNA KALEV  2:2 (0:2)   
ametlik protokoll
Väravad
: 72. Taavi Laurits, 75. Kaarel Kaarlimäe - 6. pen. Ilja Monakov, 8. Vahur Kiis
Hoiatused: 13. Aleksandr Kuslap, 37. Rameš Mamedov, 43. Dmitri Makarevitš, 52. Aleksei Demutski

JK Vaprus: 1-Pikker, 4-Aavik, 35-Eier, 15-Gurejev, 6-Saal, 12-Galkin, 13-Kaarlimäe (80. 16-Könninge), 17-Kirss, 20-Melts, 10-Laurits, 9-Paabut (90. 21-Põder).
Varus: 16-Könninge, 11-A. Ojala, 21-Põder, 7-Anissimov.

JK Tallinna Kalev
: 1-Niinepuu, 15-Mamedov, 4-Savitski, 14-Makarevitš, 25-Aniko, 21-Monakov, 10-Demutski, 13-Kuslap, 7-Koroljov (75. 19-Ahven), 11-Kiis, 17-Mitt.
Varus: 33-Kaljuste, 19-Ahven, 6-Tomingas, 16-Kukebal.

Mänguolud: +11, päikesepaisteline kergelt tuuline ilm, väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 65
Peakohtunik Margus Kotter
Abikohtunikud: Ülo Kikas, Ago Kärtmann


25. aprillil kell 14.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II – VALGA FC WARRIOR  0:0 (0:0)  
ametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 81. Bernt Lepistu - 12. Juss Tanvel

FC Flora II: 12-Palm, 2-Veis, 3-Reintam, 4-Danelson (46. 14-Lepistu), 5-Roosimets (34. 18-Klemmer), 6-Taar, 17-Al-Gashamy, 8-Mööl (46. 15-Baranov), 9-Abašidze, 10-Frolov, 11-Leimann (46. 16-Karu).
Varus: 14-Lepistu, 15-Baranov, 16-Karu, 18-Klemmer.

FC Warrior: 46-Gurnik, 2-Gull, 3-Indermitte, 4-Pärt, 12-Tanvel (69. 19-Pajunurm), 6-Mataloja (46. 14-Maar), 7-Pikkor (46. 18-Sillamaa), 8-Munskind, 9-Matsina (62. 16-Karpov), 10-Kaarjärv (66. 17-Brauer), 11-Liivamägi.
Varus: 1-Armas, 14-Maar, 16-Karpov, 17-Brauer, 18-Sillamaa, 19-Pajunurm.

Mänguolud: +12, päikesepaisteline, tuuline ilm; väljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik Elar Tarkus
Abikohtunikud: Jaanus Nilp, Egon Tintse


25. aprillil kell 17.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
KIVIÕLI TAMME AUTO – TALINNA JK LEGION  3:1 (1:1) 
ametlik protokoll
Väravad: 41. Dmitri Kirilov, 70. pen. Dmitri Šelehhov, 88. Rustam Gurbanov - 7. pen. Maksim Kisseljov
Hoiatused: 78. Juri Tiismann - 55. Pavel Rubel, 64. Juri Brõtkin, 83. Maksim Kisseljov, 87. Aleksei Latõnin

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 17-Šelehhov, 9-Kirilov, 4-Kostin, 6-Hepner (46. 19-Vinogradov), 22-Smetanin, 14-Tiismann, 12-Suvorikov, 5-Russakov (75. 7-Osmanov), 20-Moskaljov (36. 3-R. Gurbanov), 18-Borissenko (68. 11-Starkopf).
Varus: 90-Rätsep, 11-Starkopf, 10-Šteinberg, 19-Vinogradov, 3-R. Gurbanov, 7-Osmanov.

TJK Legion: 22-Lavrentjev, 35-Brõtkin, 18-Kisseljov, 25-Gorbatov (58. 11-Iljuhhin), 32-Samulin, 10-Latõnin, 2-Rubel (58. 21-Chichkanov), 14-Koltun (46. 23-Koltsov), 3-Aleksejev, 38-Komarov (69. 20-P. Dõmov), 8-Novikov.
Varus: 1-Kirjuhhin, 23-Koltsov, 20-P. Dõmov, 21-Chichkanov, 11-Iljuhhin, 9-Orlov.

Mänguolud: +11, päikesepaisteline ilm; väljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 33
Peakohtunik Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Aivar Gutmann


25. aprillil kell 17.00 Maarjamäe kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II – RAKVERE FC FLORA  6:0 (3:0) 
ametlik protokoll
Väravad: 16. Andero Pebre, 22. Jevgeni Gurtšioglujants, 45., 60. Artjom Dmitrijev, 75. Yaroslav Dmitriev, 84. Rain Aasmäe
Hoiatus: 79. Markus Holst 

FC Levadia II: 12-Matrossov, 2-Subbotin, 3-Marmor, 4-Boldõrev, 5-Holst, 9-Kovaltšuk (46. 19-Y. Dmitriev), 10-Gurtšioglujants, 11-Pebre (63. 7-Vassiljev), 15-Podholjuzin (46. 17-Rõtškov), 16-Mones (46. 8-Chuikov), 27-A. Dmitrijev (70. 20-Aasmäe).
Varus: 30-Sorokin, 6-Martõnov, 7-Vassiljev, 8-Chuikov, 17-Rõtškov, 19-Y. Dmitriev, 20-Aasmäe.

Rakvere FC Flora II: 21-Kotkas, 16-Hang (46. 6-Pohlak), 18-M. Saar, 12-Mikk Rajaver, 15-Rannamäe, 17-Seeman, 7-Aniskin (82. 20-Trasberg), 2-Aunapuu, 11-Hiiuväin, 10-Laht, 5-Akimov.
Varus: 20-Trasberg, 6-Pohlak.

Mänguolud: +11, päikesepaisteline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik Martin Salong
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Aron Härsing

Esiliiga tabel pärast 9. vooru:
1 Tallinna FC Levadia II 9 6 2 1 21:4 20
2 Lasnamäe FC Ajax 9 5 4 0 18:9 19
3 JK Tallinna Kalev 9 5 2 2 17:10 13
4 Tallinna JK Legion 9 4 1 4 19:14 13
5 Tallinna FC Flora II 9 3 4 2 14:10 13
6 Pärnu JK Vaprus 9 3 3 3 16:12 12
7 Kiviõli Tamme Auto 9 3 3 3 18:16 12
8 Jõhvi JK Orbiit 9 2 2 5 5:12 8
9 Valga FC Warrior 9 1 2 6 3:20 5
10 Rakvere FC Flora 9 1 1 7 6:30 2

Parimad väravalööjad pärast 9. vooru: 
8
 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev)
8
- Maksim Kisseljov (TJK Legion) 
7 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax)
5 - Artjom Dmitrijev (Tallinna FC Levadia II) 
4 - Elari Valmas (Rakvere FC Flora)
4
- Andrei Šadrin (Pärnu JK Vaprus) 
4 - Taavi Laurits (Pärnu JK Vaprus)
4
- Vladimir Gerassimov (Lasnamäe FC Ajax)

Esiliiga kõik väravalööjad pärast 9. vooru:
Tallinna FC Levadia II (21) - Artjom Dmitrijev 5, Jevgeni Gurtšioglujants 3, Yaroslav Dmitriev 3, Andero Pebre 2, Artur Rättel 2, Aleks Mones 1, Markus Holst 1, Maksim Podholjuzin 1, Igor Subbotin 1, Rain Aasmäe 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Tallinna JK Legion (19) - Maksim Kisseljov 8, Maksim Aleksejev 2, Pavel Rubel 2, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Pavel Dõmov 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Pavel Iljuhhin 1, Alexander Pavlikhin 1
Lasnamäe FC Ajax (18) - Sergei Tasso 7, Vladimir Gerassimov 4, Juri Gaidajenko 3, Vladimir Ljahhovetski 3, Šahriar Abdullajev 1
Kiviõli Tamme Auto (18) - Aleksei Borissenko 3, Tõnis Starkopf 3, Renat Osmanov 2, Juri Tiismann 2, Dmitri Šelehhov 2, Erik Šteinberg 1, Ilja Antonov 1, Dmitri Kirilov 1, Rustam Gurbanov 1 
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
JK Tallinna Kalev (17) - Ilja Monakov 8, Vahur Kiis 3, Andrus Mitt 2, Aleksei Demutski 1, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1
omavärav: Bert Klemmer (FC Flora II)
Pärnu JK Vaprus (16) - Andrei Šadrin 4, Taavi Laurits 4, Tanel Melts 2, Greger Könninge 2, Kaarel Kaarlimäe 2, Mihkel Tiit 1, Ranet Lepik 1
Tallinna FC Flora II (14) - Hannes Anier 3, Marten Mütt 3, Aivar Anniste 1, Jaan Leimann 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Karl Mööl 1, Andre Frolov 1
Rakvere FC Flora (6) - Elari Valmas 4, Alar Petrovits 1
omavärav: Aleksandr Kirpu (FC Ajax)
Jõhvi JK Orbiit (5) - Aleksandr Marašov 1, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1
Valga FC Warrior (3) - Oskar Kaldvee 3
25.04.2010 16:17








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.