KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste U-19 koondis kohtub Soome ja Inglismaaga
Eesti naiste U-19 koondis mängib mai alguses kaks kaks rahvusvahelist sõpruskohtumist. 5. mail kell 14:00 kohtutakse Soome U-19 koondisega ja 7. mail kell 12:00 Inglise kolledžite koondisega, viimases kasutatakse ka vanemaid mängijaid, kuna ka vastaste koosseis on vanem. Mõlemad mängud mängitakse Sportland Arenal.

Kuna järgneval päeval on meistrivõistluste kalendris naiste Meistriliiga mängud, siis ei osale Meistriliiga mängijad 7. mai kohtumises rohkem kui 45 minutit ja sellest tulenevalt on ka mängudele kutsutute arv tavapärasest suurem.

Koondise peatreener Keith Boanas kutsus eelseisvateks sõprusmängudeks rivistusse järgmised mängijad:

Mänguks 5. mail kell 14:00 Soome U-19 koondisega:
1. Riin EMAJÕE 29.03.1993 Põlva FC Lootos 
2. Triinu ESKEN  23.07.1992 Tallinna FC Flora 
3. Anu HARK 10.03.1993, Tallinna FC Levadia 
4. Kairi HIMANEN 11.11.1992, Pärnu JK
5. Rage HINDRIMÄE 16.05.1993, Nõmme JK Kalju
6. Kristel KOTKAS 21.07.1992, Põlva FC Lootos 
7. Maria KRUGLJAK 02.09.1993, Tallinna FC Levadia 
8. Avely KULDSALU 07.12.1993, Lõuna-Läänemaa JK
9. Keidi KÄIS 13.11.1992, Põlva FC Lootos 
10. Grete-Lilijane KÜPPAS 16.06.1994, Põlva FC Lootos 
11. Liis LEPIK 02.10.1994, Tallinna FC Flora 
12. Lisa-Marie NÜÜD 08.05.1995, Tallinna FC Flora 
13. Triinu OLM 18.04.1992, Põlva FC Lootos 
14. Tuuli PUNGAS 11.02.1993, Nõmme JK Kalju
15. Kärt PUURAID 28.04.1995, Tartu SK 10 Premium 
16. Evely RANDMA  10.02.1993, JK Tallinna Kalev 
17. Sirje ROOPS 02.10.1992, Tartu JK Tammeka 
18. Liivi SÕRMUS 17.02.1992, Pärnu JK
19. Merily TOOM 20.08.1994, Tallinna FC Flora 
20. Tiina TRUTSI 19.02.1994, Tallinna FC Flora 
21. Kristel VIDAJA 16.06.1994, Tartu SK 10 Premium 
22. Eret Elen VIIDAKAS  09.01.1993, JK Tallinna Kalev 
 
Mängule Soomega eelneb treening 4. mai õhtul kell 18.00 Ajaxi kunstmuru staadionil.


Koosseis mänguks 7. mail kell 12.00 Inglise Kolledžite koondisega:
1. AARNA Signy  04.10.1990, Põlva FC Lootos 
2. EMAJÕE Liis 21.08.1991, Tallinna FC Flora 
3. EMAJÕE Riin 29.03.1993, Põlva FC Lootos 
4. ESKEN Triinu  23.07.1992, Tallinna FC Flora 
5. HARK Anu 10.03.1993, Tallinna FC Levadia 
6. HIMANEN Kairi 11.11.1992, Pärnu JK
7. KOTKAS Kristel 21.07.1992, Põlva FC Lootos 
8. KULDSALU Avely 07.12.1993, Lõuna-Läänemaa JK
9. KÜPPAS Grete-Lilijane 16.06.1994, Põlva FC Lootos 
10. LAAR Getter 21.11.1989, JK Tallinna Kalev 
11. LEPIK Liis 02.10.1994, Tallinna FC Flora 
12. LOO Katrin 02.01.1991, Tallinna FC Flora 
13. OLM Triinu 18.04.1992, Põlva FC Lootos 
14. PAJUPUU Annika 21.03.1990, Tallinna FC Flora 
15. PAULUS Anete  27.09.1991, Pärnu JK
16. RAUBA Agne  09.03.1991, JK Tallinna Kalev 
17. ROOPS Sirje 02.10.1992, Tartu JK Tammeka 
18. SAKALA Liisi  09.04.1991, Nõmme JK Kalju
19. SONNBERG Saskia 18.05.1991, Pärnu JK
20. SÕRMUS Liivi 17.02.1992, Pärnu JK
21. TOOM Merily 20.08.1994, Tallinna FC Flora 
22. TRUTSI Tiina 19.02.1994, Tallinna FC Flora 

 

27.04.2010 23:41








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.