KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Pühapäevase Esiliiga XI vooru eelvaated
Eesti jalgpalli Esiliiga XI vooru keskses kohtumises lähevad homme, 9. mail vastamisi Meistriliiga otsepääsu eest võitlevad Lasnamäe FC Ajax ja JK Tallinna Kalev, kes hetkel asuvad tabelis vastavalt teisel ja kolmandal kohal. Ajax võõrustab Kalevit kell 17.00 oma kodusel kunstmuruväljakul.

Päevastes vastasseisudes kell 14.00 võõrustab Tamme Auto Kiviõli linnastaadionil Jõhvi JK Orbiiti, JK Vaprus Pärnu kustmurul Valga FC Warriorit, Tallinna FC Flora II Sportland Arenal Rakvere FC Florat ning Tallinna FC Levadia II Maarjamäel Tallinna JK Legioni.

Esiliiga XI vooru mängud. Pühapäev, 9. mai


kell 14.00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO – JÕHVI JK ORBIIT

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Tuleb huvitav mäng, kus peame näitama ennast paremast küljest. Loodame oma pealtvaatajate toetusele ja esmakordselt ka koduväljaku eelisele. "

Mängija Dmitri Vorobjov: "Kerget mängu kindlasti ei tule, aga kodus ei tahaks pealtvaatajatele pettumust valmistada."

JK Orbiidi peatreener Aleksandr Marašov: "Meil on ees väga raske mäng kogenud vastasega. Proovime ikka nendelt revanši võtta."

Mängija Boriss Gritsjuk: "Meil on praegu palju vigastatuid mehi, sellepärast ei saa me juba kolm mängu võita. Püüame nõrgendatud koosseisuga Kiviõli mängijatele kõva vastupanu osutada."

Peakohtunik Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Marger Pormann, Kaur Lillipuu


kell 14.00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS – VALGA FC WARRIOR

JK Vapruse peatreener Gert Olesk: "Eelmise mängu võitsime, aga uus kohtumine algab seisult 0:0. Loodame kodupubliku ees teha korraliku mängu ja kolm punkti koju jätta."

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: “Kuna meil on hädasti vaja kohta tabelis parandada, siis suvepealinna sõidame täie tõsidusega ning usume, et oleme võimelised ka punkte võtma ."

Mängija Rasmus Armas: "Eelnevas omavahelises mängus pidime vastu võtma kaotuse. See aga tähendab, et peame endast veel rohkem andma ning näitama, et suudame neid Pärnus võita."

Peakohtunik Bruno Rammo
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Reigo Teearu


kell 14.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II – RAKVERE FC FLORA

Tallinna FC Flora II peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Oleme mänguks valmis ning teame, et olenemata tabeliseisust tuleb kindlasti väga põnev heitlus. Ilmselgelt ei võta me seda mängu kergelt ning võitleme punktide saamise eesmärgil nagu alati."

Mängija Ali Al-Gashamy: "Loodan, et mängime pühapäeval parimat jalgpalli. Meil on hea võistkond tasemel mängijatega ning kui me keskendume 100%, siis oleme võimelised võitma. Isiklikult loodan, et saan mängus areneda ja aidata oma meeskond võidule. Kõik kes tahavad head Flora jalgpalli näha võiksid tulla meid vaatama."

Rakvere FC Flora peatreener Jan Važinski: "Pühapäevane vastane on viimasel ajal mänginud tõusvas joones ja võitleb tabeli eesotsas. Meil on aga hädasti punkte vaja, et viimaste hulgast pääseda."

Mängija Mikk Rajaver: "Tahame näidata, et peale Tallinna Flora osatakse jalgpalli mängida ka Rakvere Floras!"

Peakohtunik Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Kaupo Õismaa, Andreas Vaks


kell 14.00 Maarjamäe kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II – TALLINNA JK LEGION

FC Levadia II peatreener Aleksandr Puštov: "Huvitav kohtumine tuttava meeskonnaga ja Tallinna derby. Eelmise omavahelise mängu suutsime võõrsil võita, koduski ei tahaks kehvemad olla."

Mängija Artjom Dmitrijev: "Meeskond üritab oma kokkumängu iga kohtumisega parandada. Vastane on tugev ja mängib head jalgpalli, kuid nende alistamine on meile jõukohane."

TJK Legioni peatreener Viktor Passikuta: "Meeskonnal tuleb ennast kokku võtta ja naasta võidulainele. Nii edasi kaotades ei ole lootustki esinelikus lõpetada."

Mängija Pavel Rubel: "Midagi peab muutuma. Tuleb hakata jälle väravaid lööma!"

Peakohtunik Elar Tarkus
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Rein Pajunurm


kell 17.00 Ajaxi kunstmuruväljak (Võidujooksu 8a, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX – JK TALLINNA KALEV

FC Ajaxi peatreener Andrei Borissov: "Eelmisel hooajal mängis Kalev Meistriliigas ning kindlasti tahab järgmisel hooajal jälle Meistiliigas mängida. Peame ennast kokku võtma ja mängima oma mängu."

Mängija Andrei Sozinov: "Selles mängus on võit hädavajalik."

JK Tallinna Kalevi peatreener Sergei Ratnikov: "Meie kodus näitas Ajax agressiivset jalgpalli ning meil ei õnnestunud saavutada viigist enamat. Nüüdne kohtumine on Meistriliigasse otse pääsemise vaatenurgast väga oluline ja kindlasti on tegu vooru olulisema mänguga - kuigi hooaeg on veel pikk, siis kaotuse korral oleme Ajaxile suure tõenäosusega andnud pileti Meistriliigasse. Viimases mängus lähima rivaali Pärnu Vaprusega näitasime aga oma tegelikku sisu ja isegi vähemuses mängides kahe värava löömine peaks andma Ajaxile signaali: Meistriliigakoht kuulub Kalevile."

Kalevi kaitsjal Aleksei Savitskil on vastastele sõnum, et kalevlaste kaitseliin asub tegutsemisvalmina kõrgel: "Siiamaani ja ei sammugi kaugemale!"

Peakohtunik Martin Salong
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Hannes Reinvald
06.05.2010 17:17
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.