KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga avavooru eelvaated
Meistriliiga jälgedes stardib päev hiljem ka Esiliiga. Päevased mängud algavad pühapäeval kell 14.00. Kiviõli Tamme Auto võõrustab Rakveres Tallinna FC Levadia II meeskonda, Viljandi JK Tulevik II võtab kodus vastu Rakvere FC Florat. Pärnus kohtuvad Vaprus ja Lasnamäe FC Ajax ning Tallinnas TJK Legion ja K-Järve FC Lootus.

Kell 17:00 alustavad Sportland Arenal Tallinna FC Flora II ja Valga FC Warrior. Esiliigas on seekord tegemist erakorralise turniiritabeliga, kus kahel meeskonnal on enne algust tabelis miinuspunktid. Tamme Auto alustab kolme ja Rakvere FC Flora 6 miinuspunktiga.


Eesti 2009. aasta Esiliiga I voor. Pühapäev, 8. märts:

kell  14.00 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67, Rakvere)
KIVIÕLI TAMME AUTO - TALLINNA FC LEVADIA II 

Tamme Auto peatreener Sergei Burov: "Hooaja avamäng on väga tähtis. Oleks hea, kui me võidaksime selle. Võit paneb hea põhja edasisele hooajale."

Väravavaht Konstantin Rubtsov: "Anname endast parima, et hooaega võiduga alustada."

FC Levadia II peatreener Aleksandr Puštov: "Uus hooaeg algab ja loomulikult tahame esimeses voorus esineda valitsevale Esiliiga meistrile kohaselt. Meeskonnas on toimunud mitmeid muudatusi ja eks mäng näitab, millises löögihoos mängijad on."

Mängija Jevgeni Gurtšioglujants: "Meeskond sõidab Rakverre kindla eesmärgiga vastane alistada. Kolm punkti avamängust oleks meeskonna vaimule väga olulised."

Peakohtunik Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Toomas Nõmmiste


kell 14.00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS - LASNAMÄE FC AJAX

JK Vapruse peatreener Gert Olesk: "Ajaxiga sai viimati mängitud siis, kui ka Ajax veel Meistriliigas mängis, seega pole tükk aega nendega mänginud ja pole ka nende mängu kõrvalt näinud. Arvan et tuleb võitluslik mäng."

Mängija Ranet Lepiku monoloog: ''Märkamatult on möödunud külm talv ning tuline ettevalmistusperiood. Aeg on küps millegi uue jaoks. Õhus on tunda kevadet, mis tuletab meelde, et tüdrkutule tuleb lilli kinkida ja aeg on taas kapist võistlusvorm välja võtta, tolmust puhtaks pühkida ning ühtlasi ka selga tõmmata. Seekord saavad siis Pärnu publik ja ka uued mängijad tunda esimesena just põlise rivaali Ajaxi hõngu, kellega on Vaprusel olnud läbi aegade kõva madistamist ja meeldejäävaid elamusi. Erand ei peaks sündima ka seekord, kuna mõlemad meeskonnad on teinud läbi korraliku noorenduskuuri, siis särts, sära ja võitlusvaim peaksid ka sel korral tugevalt esile kerkima. Südamest loodan, et esimese mängu närvilisus jääb seekord mujale kui väljakule, ning platsil saaks näha arukat, tehnilist ja nauditavat jalgpalli, mis lõppeks koduvõistkonna võiduga."

FC Ajaxi ülesanded võtab kokku Maksim Mamutov:"Meie põhiülesanne igas mängus on ainult VÕITA ja alati olla parim."

Peakohtunik Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Martin Lember, Andrei Karhu


kell 14.00 Viljandi kunstmuru (Ranna pst 7, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK II - RAKVERE FC FLORA

JK Tulevik II peatreener Aivar Lillevere: "Eks esimesed mängud on ikka rabedad aga loodame et kõik laabub positiivselt."

Mängija Raiko Mutle: "Esimesed mängud peaksid näitama mis vormis me praegu oleme ja milline tase ültse sellel aastal esiliigal on.Üritame maksimumi võtta."

Rakvere FC Flora peatreener Sergei Zamogilnõi kommentaare ei andnud.

Noortekoondislane Joonas Ljaš: "Viimasest Viljandi reisist on säilinud head mälestused, proovime ka seekord vastastel elu võimalikult raskeks teha ja punktid Rakveresse tuua!"

Peakohtunik Bruno Rammo
Abikohtunikud: Jaanus Nilp, Timo Afanassjev


kell 14.00 Wismari kunstmurustaadion
TALLINNA JK LEGION - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS

JK Legioni peatreener Andrei Sapovalov: "Kuna me alles tõusime Esiliigasse, siis eelkõige jälgin, kuidas on meie tase võrreldes teise meeskonnaga. Loomulikult me tahame võitu ja võitleme lõpuni, sest TJK Legioni moto on - Legion võitleb lõpuni."

Mängija Sergei Dõmov: "Võidelda iga hinna eest lõpuni ja tõestada, et me ei tulnud Esiliigasse niisama suvitama."

FC Lootuse peatreener Aleksei Zukov: "Hooaja algus on alati huvitav. Meie vastane on suurte ambitsioonidega ja tahab järgmiseks aastaks tõusta Meistriliigasse. Arvan, et kes kiiremini saab hakkama närvidega ning teeb vähem vigu, see võidab selle mängu."

Mängija Andrei Škaleta: "TJK Legion on hea ja tugev meeskond. Antud mäng näitab, kes on paremini hooajaks valmis. Ja jalgpallis, nagu alati, kes rohkem realiseerib oma võimalusi, see võidab. Loodan, et selleks meeskonnaks oleme meie."

Peakohtunik Ain Karutoom
Abikohtunikud: Janek Hamidzanov, Aivar Gutmann


kell 17.00 Sportland Arena (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - VALGA FC WARRIOR

Tallinna FC Flora II peatreener Urmas Kirs: " Hooaeg on kätte jõudnud, kevad on kätte jõudmas, pühapäeval näeme, mis saama hakkab."

Mängija Marko Meerits: "Meil on väga noor meeskond, kuid pühapäeval näitame, kes on kes, läheme kindlalt võidu peale!"

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: " Tuleb põnev kohtumine, tahame näidata ilusat jalgpalli."

Mängija Jaan Kekišev: "Ettevalmistused hooajaks on sujunud suurepäraselt, kuid hooaja eelsetest mängudest ei maksa ennatlike järeldusi teha. Eks avavoor näitab, kes kus asub. Usume, et oleme suutelised see hooaeg astuma sammu edasi."

Peakohtunik Martin Salong
Abikohtunikud: Pille Raadik, Tanel Kull

Esiliiga turniiritabel enne hooaja algust:
1. Pärnu JK Vaprus          0   0  0  0   0:0    0
2. Tallinna FC Levadia II   0   0  0  0   0:0    0
3. Tallinna FC Flora II     0   0  0  0   0:0    0

4. Valga FC Warrior         0   0  0  0   0:0    0
5. Viljandi JK Tulevik II   0   0  0  0   0:0    0
6. Kohtla-Järve FC Lootus   0   0  0  0   0:0    0
7. Tallinna JK Legion       0   0  0  0   0:0    0
8. Lasnamäe FC Ajax         0   0  0  0   0:0    0
9. Kiviõli Tamme Auto       0   0  0  0   0:0   -3
10. Rakvere FC Flora        0   0  0  0   0:0   -6
* Tamme Auto alustab hooaega -3 ja Rakvere FC Flora -6 punktiga
06.03.2009 22:35
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.