KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Selgusid lõplikud tabeliseisud Saalijalgpalli Esiliigas
Viimaste protokollide laekudes selgus veel üks tühistamist vajav tulemus. Nimelt kasutas JK Palamuse meeskond 7:18 kaotusmängus diskvalifitseeritud mängijat Mihail Gutakit. Mängu lõplikuks resultaadiks kujunes seega  -:18 Kiili SK kasuks. Kuna mängija Gutak mängis kohtumises kaasa vale nime all, siis muutus karistus nii mängijale, kui ka JK Palamuse meeskonnale hoopis rangemaks.

Mihail Gutak teenis mängukeelu kõikidel Eesti Jalgpalli Liidu egiidi all toimuvatel võistlustel kuni 12. märtsini 2010. aastal. JK Palamuse meeskonda karistati aga 6 punkti mahavõtmisega 2008/09. aasta Esiliiga lõpptabelist, mis langetas nad ka koha võrra tahpoole, 8. kohale. Igatahes on see väga inetu lugu.

Edukamad väravalööjad Esiliiga eri piirkondades olid Mihail Ištšuk A&A Kinnisvara AEG meeskonnast 49 ja Ivars Ungurs FC Mainorist 47 väravaga. Needsamad meeskonnad kohtuvad ka tänases esimeses Esiliiga esikohamängus. Mängus on otsepääse saalijalgpalli Meistriliigasse.

Saalijalgpalli 2008/2009.a. meistrivõistluste Meistriliiga üleminekumängude avakohtumine toimub reedel, 13. märtsil, kui Tallinna Tehnikakõrgkooli võimlas kohtuvad kell 19.00 FC A&A Kinnisvara/AEG - Tallinna FC Mainor. Kordusmäng on 22. märtsil.
12.03.2009 20:07
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.