KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
FC Anži sai eurosarjaks tugevad vastased

Saalijalgpalli valitsev Eesti meister FC Anži loositi UEFA Futsal Cupi eelringis ühte alagruppi Bulgaaria, Saksamaa ja Küprose klubiga.

Kevadel esimeseks kahekordseks Eesti meistriks tulnud Anži vastasteks D-alagrupis on FC Levski Sofia West Bulgaariast, SD Croatia Berlin Saksamaalt ja AGBU Ararat Nikosia Küproselt. Viimane on ka D-alagrupi turniiri võõrustajaks.

Anži peatreer Anton Smetatin hindab alagruppi väga raskeks, kuid sellele vaatamata tahetakse resultaati näidata.

“Vastased on väga tugevad ja näiteks Küprose klubis on kõik profid ja treenivad igapäev, kuna meie meeskonnas mängib praegu enamus Esiliigas või madalamal suurt jalgpalli,” ütles Smetanin. “Alustasime ettevalmistusega eile, kuid kuna kõik kuskil mängivad, on füüsiline põhi all ja kui meil sellega korras on, on lootust ka tulemust saada.”

14.-22. augustini toimuva UEFA Futsal Cupi eelringi seitsmest alagrupist pääseb edasi vaid võitja, kes jätkab konkurentsi teiste alagruppide võitjate ja 17 asetatud meeskonnaga põhiturniiril. Sealt pääseb kuuest grupist edasi kaks parimat, kes koos nelja kõrgeimat asetust omava meeskonnaga loositakse nelja alagruppi Eliitturniiril. Viimase alagruppide parimad selgitavad omavahel võitja.

Pilt on illustratiivne.

08.07.2010 07:47
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.