KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga teise vooru eelvaated
Esiliiga teise vooru keskses kohtumises võõrustab mullune võitja FC Levadia duubel uustulnuk Kohtla-Järve Lootust. Kahe hooaja vahel parimad mängijad esindusmeeskonnale loovutanud Levadia II ei suutnud avavoorus võõral väljakul Kiviõli Tamme Auto vastu enamat 1:1 viigist, kõrgete sihtidega aastat alustanud idavirulased alistasid aga Tallinna JK Legioni. Mäng Maarjamäel algab kell 14:00.

Samuti kell 14:00 kohtuvad Rakveres kohalik FC Flora ja Tallinna JK Legion ning Sportland Arenal Valga FC Warrior ja Viljandi JK Tulevik II.  Õhtustes mängudes võõrustab Kiviõli Tamme Auto Rakveres kell 17:00 Pärnu JK Vaprust ning vooru lõpumängus alustavad kell 18:00 Lasnamäe SPK kunstmurul Lasnamäe FC Ajax ja Tallinna FC Flora II.


Esiliiga II voor. Pühapäev, 15. märts

kell 14.00 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS

FC Levadia II peatreener Aleksandr Puštov: "Vastane on uus ja huvitav. Koduväljaku toel üritame selle kohtumise võita. Peame mängudistsipliinist kinni pidama ning väravavõimalused realiseerima."

Mängija Maksim Podholjuzin: "Loomulikult tahab meeskond selle kohtumise võita. Usun, et oleme selleks ka suutelised."

FC Lootuse peatreener Aleksei Zukov: "Eelmise hooaja parim FC Levadia II oskab võita, kuid ka meile meeldis võidu maitse. Saab olema huvitav mäng."

Kapten Jaan Tarassu: "FC Levadia II on Esiliiga favoriit. Võistkonna häälestus on vastav, arvan, et väravaid palju ei tule."

Peakohtunik Sten Kaldma
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Indrek Bachmann

 
kell 14.00 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67, Rakvere)
RAKVERE FC FLORA - TALLINNA JK LEGION 

Rakvere kaitsemängija Mehis Vahero: "Nutune tabeliseis nõuab meilt hädasti punkte, aga sama soov on kindlasti ka vastastel. Seega usun, et tuleb kõva lahing."

JK Legioni peatreener Viktor Passikuta: "Usun, et meie poisid näitavad samasugust võitlusvaimu nagu nad seda tegid esimeses mängus ja võitlevad meile meie esimesed kolm punkti. Rohkem kaotada ei tahaks!"

Mängija Aleksei Titenok: "Eelkõige lähme kolme punkti järele ja teeme endast kõik oleneva, et seda saada. Võitleme lõpuni!"

Peakohtunik Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Tanel Kull

 
kell 14.00 Sportland Arena (Asula 4c)
VALGA FC WARRIOR - VILJANDI JK TULEVIK II

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Tuleb kindlasti raske ja võitluslik mäng, Viljandi tahab näidata, et eelmisest voorust saadud võit ei olnud juhuslik."

Mängija Jaan Kekišev: "Hooaja esimene mäng oli meil natuke rabe, püüame sel nädalal ilusamat mängu näidata. Viljandi Tulevik II on väga tugev võistkond, eriti veel siis, kui nad põhivõistkonnast abi saavad. Aga me ei karda neid!

JK Tulevik II peatreener Aivar Lillevere: "Üritame jätkata samas vaimus kui eelmises mängus."

Mängija Raiko Mutle: "Esimeses mängus saime oma kolm punkti kätte ja peame jätkama samas vaimus."

Peakohtunik Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Marger Pormann, Tõnu Palts

 
kell 17.00 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67, Rakvere)
KIVIÕLI TAMME AUTO - PÄRNU JK VAPRUS

Tamme Auto peatreener Sergei Burov: "Läheme mängima võitluslikult, loodame, et suudame näidata ilusat mängu lõpuvileni."

Mängija Sergei Kostin: "Tuleb hea mäng kindla eesmärgiga - meil on vaja võita."

JK Vapruse peatreener Gert Olesk: "Viimati sai Kiviõli meeskonnaga mängitud kuskil 90-ndate alguses, nii et sellest on juba jupp aega mööda läinud. Aga kui Kiviõli meeskond mängib praegu Esiliigas, siis tähendab, et teatud tase neil on. Eks läheme tegema seda, mis esimene voor tegemata jäi, kolme punkti järele."

Mängija Maido Pakk: "Tuleb kindlasti kõva lahing. Loodame põhitegijate peale ja püüame ees oma võimalused ära kasutada ja võidupunktid koju tuua."

Peakohtunik Mart Martin
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Eduard Rõzov

 
kell 18.00 Lasnamäe Spordikeskuse kunstmuruväljak (Pae 1, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX - TALLINNA FC FLORA II

FC Ajaxi peatreener Boriss Dugan: "Igas mängus on vastased tugevad, sellepärast annab edu ainult võistkondlik distsipliin ja jõud eesmärgi saavutamisel. Eesseisev mäng on esimene kodumäng Lasnamäe elanikele."

Mängija Valentin Fuksov: "Meie meeskond on nüüd väga ambitsioonikas ja rohkem kogenud, selleparast on igas voorus eesmärk võit."

Tallinna FC Flora II peatreener Urmas Kirs: "Pühapäeval me linnulaulu kuulama ei lähe."

Mängija Kevin Paavo: "Arvestades seda, et kaotasime hooaja eelse mängu, saab meil väga raske olema. Püüame teha palju parema mängu ning seekord võita."

Peakohtunik Aivar Israel
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Janek Hamidzanov
13.03.2009 21:39
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.