KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliigas mängiti lõpuni 24. vooru mängud
Vooru keskne kohtumine tabelis kolmandat kohta hoidva Ajaxi ja Levadia II vahel katkestati äikesetormi tõttu II poolaja alguses seisul 0:0 ja mängiti lõpuni esmaspäeval, 9. augustil. Mängu ainsa värava lõi 60. minutil penaltist Yaroslav Dmitriev, tuues Levadiale 1:0 võidu.

Teistes mängudes võitis JK Tallinna Kalev tugeva lõpuspurdiga 3:1 Rakvere FC Flora, Jõhvi JK Orbiit sai Tallinna JK Legion jagu ülekaalukalt 4:0 ning Valga FC Warrior võitis Kiviõli Tamme Auto 4:3, juhtides avapoolaja järel koguni 4:0.

Pärnu JK Vapruse ja Tallinna FC Flora duubelmeeskonna mäng lükati seoses noortekoondise mänguga edasi 25. augustile.

Esiliiga XXIV vooru mängud pühapäeval, 8. augustil:

8. augustil kell 17.00 JK Tallinna Kalev – Rakvere FC Flora, Kalevi Keskstaadion
JK TALLINNA KALEV – RAKVERE FC FLORA  3:1 (0:1)
ametlik protokoll

Väravad: 82. Aleksei Savitski, 85., 90.+1. Igor Koroljov - 24. Sergei Akimov
Hoiatus: 58. Alari Tovstik

JK Tallinna Kalev: 1-Ošomkov, 2-Jõeäär, 5-Külm, 14-Makarevitš (30. 9-Mõistlik), 3-Mamedov, 7-Koroljov (90.+2. 18-Lutsokert), 6-Rosen, 8-Eteria, 10-Demutski, 17-Ovsijenko (72. 15-Kukebal), 11-Kiis (46. 4-Savitski).
Varus: 33-Kaljuste, 15-Kukebal, 9-Mõistlik, 4-Savitski, 18-Lutsokert, 19-Laja.

Rakvere FC Flora: 21-Kütt, 5-Kelder, 17-A. Tovstik, 15-Rannamäe, 3-Kaljo, 6-Seeman, 7-Ljaš (66. 11-Luup), 2-Aunapuu, 10-Katšmazov (60. 8-Hiiuväin), 14-Jäger (78. 16-Trasberg), 9-Akimov.
Varus: 16-Trasberg, 11-Luup, 8-Hiiuväin.

Mänguolud: +29, pilvealune päike; muruväljak napilt rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Miko Pupart


8. augustil kell 17.00 Jõhvi linnastaadion
JÕHVI JK ORBIIT – TALLINNA JK LEGION  4:0 (2:0) 
ametlik protokoll
Väravad
: 22. Vitali Bolšakov, 32. Jegor Rudomin, 75. Jevgeni Gužovski, 78. pen. Roman Treial
Hoiatused: 21. Vitali Bolšakov - 8. Aleksandr Makarov, 31. Aleksei Latõnin, 36. Pavel Iljuhhin, 40., 82. Maksim Aleksejev
Eemaldamine: 82. Maksim Aleksejev

JK Orbiit: 33-Golubev, 5-Malahhov, 12-Smolin, 3-O. Treial, 25-Bolšakov, 7-Khvalov, 13-Rudomin (34. 15-Vaškevitš), 2-R. Treial, 21-S. Popov, 18-Gužovski (81. 17-Kulikov), 9-Gritsjuk.
Varus: 15-Vaškevitš, 17-Kulikov.

TJK Legion: 22-Lavrentjev, 18-Kisseljov, 6-Iljuhhin, 10-Latõnin, 4-Lipsik, 9-D. Popov, 3-Aleksejev, 8-Koltun, 35-Gorbatov, 12-Suhih, 32-Makarov (58. 34-Zelinski).
Varus: 14-Zarudni, 34-Zelinski, 31-Muravjov.

Mänguolud: +34, pilvealune päike; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 55
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Marko Leevand, Eduard Rõžov


8. augustil kell 17.00 A. Le Coq Arena I muruväljak
VALGA FC WARRIOR – KIVIÕLI TAMME AUTO  4:3 (4:0)
ametlik protokoll

Väravad: 3., 44. Janar Toomet, 21. Raiko Karpov, 39. pen. Armand Naris - 58., 90.+3. pen. Dmitri Kirilov, 62. Maksim Lipin
Hoiatused: 46. Elton Brauer - 39. Aleksei Larin, 53. Deniss Suvorikov, 77. Dmitri Vorobjov, 90. Stanislav Russakov
Eemaldamine: 55. Armand Naris

FC Warrior: 46-Gurnik, 2-Hmelnitski (71. 19-Pajunurm), 3-Naris, 4-Mikk, 16-Brauer, 6-Kekišev, 7-Pikkor (61. 13-Kaldvee; 83. 14-Kaarjärv), 8-Sillamaa (61. 20-Rebane), 17-Toomet, 10-Mööl, 11-Karpov (64. 18-Tanvel).
Varus: 14-Kaarjärv, 13-Kaldvee, 18-Tanvel, 19-Pajunurm, 20-Rebane.

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 20-Moskaljov, 6-Larin (46. 14-Lipin), 4-Kostin, 7-Suvorikov, 9-Kirilov, 10-Šteinberg, 5-Russakov, 19-Krivošein, 11-R. Gurbanov (46. 18-Vinogradov), 22-Starkopf.
Varus: 12-Rätsep, 14-Lipin, 18-Vinogradov.

Mänguolud: +28, pilvealune päike; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Juri Frischer, Juri Artamonov


8. augustil kell 19.30 I poolaeg, 9. augustil kell 18:45 II poolaeg, FC Ajaxi staadion
LASNAMÄE FC AJAX – TALLINNA FC LEVADIA II  0:1 (0:0) 
ametlik protokoll
Värav
: 61. pen. Yaroslav Dmitriev
Hoiatused: 44. Sergei Kondratenko, 60. Sergei Ivanov, 90. Sergei Tasso - 22. Anton Chuikov, 54. Trevor Elhi

FC Ajax: 71-A. Boldõrev, 19-Borissov, 2-D. Kovtun, 12-Kononov (67. 17-Gaidajenko), 8-Ljahhovetski, 10-Tasso, 3-S. Kobjakov, 7-Ivanov, 9-Kondratenko, 11-Gerassimov, 39-Starodub.
Varus: 17-Gaidajenko, 13-J. Kirpu, 6-A. Kirpu, 16-Pervušin, 14-Abdullajev.

FC Levadia II: 12-Lepmets, 8-Kulinitš, 17-Chuikov, 5-Holst, 2-Ingermann, 9-Kovaltšuk, 3-Subbotin (75. 15-Saarelma), 10-Gurtšioglujants, 7-Vassiljev, 11-Elhi (90. 16-Aasmäe), 19-Y. Dmitriev (83. 22-Rättel).
Varus: 30-Matrossov, 16-Aasmäe, 6-Leht, 20-Kütt, 4-K. Boldõrev, 22-Rättel, 15-Saarelma.

Mänguolud enne äikest: +27, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Marger Pormann

Esiliiga tabel 9. augusti seisuga:
1 Tallinna FC Levadia II 24 19 3 2 64:12 60
2 Tallinna FC Flora II 23 15 5 3 61:20 50
3 Lasnamäe FC Ajax 24 13 8 3 46:21 47
4 Kiviõli Tamme Auto 24 11 5 8 53:45 38
5 JK Tallinna Kalev 24 12 3 9 44:42 35
6 Pärnu JK Vaprus 23 7 6 10 36:39 27
7 Tallinna JK Legion 24 7 3 14 35:56 24
8 Valga FC Warrior 24 6 5 13 29:53 22
9 Jõhvi JK Orbiit 24 4 2 18 18:50 14
10 Rakvere FC Flora 24 4 2 18 24:72 12

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp 9. augusti seisuga:
13 - Maksim Kisseljov (TJK Legion) 
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev) 
12 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax) 
12 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
12 - Artur Rättel (Tallinna FC Levadia II)
10 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)
10 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)
10 - Dmitri Kirilov (Tamme Auto)
8 - Artjom Dmitrijev (Tallinna FC Levadia II) 

Esiliiga kõik väravalööjad 9. augusti seisuga:
Tallinna FC Levadia II (64) - Artur Rättel 12, Artjom Dmitrijev 8, Yaroslav Dmitriev 7, Trevor Elhi 5, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 4, Tengis Eteria 4, Markus Holst 3, Rain Aasmäe 3, Igor Subbotin 2, Aleks Mones 2, Artjom Artjunin 2, Anton Chuikov 2, Eino Puri 2, Maksim Podholjuzin 1, Richard Leht 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Tallinna FC Flora II (61) - Hannes Anier 10, Marten Mütt 10, Jaan Leimann 5, Stanislav Goldberg 5, Andre Frolov 4, Karl Mööl 3, Nikita Baranov 3, Sergei Mošnikov 2, Nikolai Mašitšev 2, Ali Al-Gashamy 2, Zakaria Beglarišvili 2, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1, Priit Danelson 1, Erkki Junolainen 1, Stanislav Pedõk 1, Erkki Kubber 1
omaväravad: Jaanus Kaasik 2 (Rakvere FC Flora), Gert Jõeäär (JK Tallinna Kalev)
Kiviõli Tamme Auto (53) - Tõnis Starkopf 12, Dmitri Kirilov 10, Aleksei Borissenko 6, Stanislav Russakov 5, Dmitri Šelehhov 5, Juri Tiismann 3, Renat Osmanov 2, Deniss Suvorikov 2, Maksim Lipin 2, Erik Šteinberg 1, Ilja Antonov 1, Rustam Gurbanov 1, Ian-Erik Valge 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Lasnamäe FC Ajax (46) - Sergei Tasso 13, Vladimir Gerassimov 6, Vladimir Ljahhovetski 5, Juri Gaidajenko 4, Šahriar Abdullajev 4, Andrei Borissov 3, Sergei Kondratenko 2, Aleksandr Kirpu 1, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1, Vitali Mihhasev 1, Sergei Kobjakov 1, Sergei Kononov 1
omavärav: Mikk Reintam (FC Flora II), Henri Külm (JK Tallinna Kalev), Elton Brauer (FC Warrior)
JK Tallinna Kalev (44) - Ilja Monakov 12, Vahur Kiis 4, Aleksei Savitski 4, Aleksei Demutski 3, Aleksandr Kuslap 3, Andrus Mitt 2, Priidu Ahven 2, Martin Kase 2, Igor Koroljov 2, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1, Martin Maasing 1, Mario Mõistlik 1, Henri Külm 1, Rodion Ovsijenko 1, Aleksandr Kulikov 1, Heiki Tomingas 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus) 
Tallinna JK Legion (35) - Maksim Kisseljov 13, Alexander Pavlikhin 3, Maksim Aleksejev 3, Pavel Iljuhhin 3, Pavel Dõmov 3, Dmitry Popov 2, Pavel Rubel 2, Jevgeni Suhih 1, Sergei Dõmov 1, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1
Pärnu JK Vaprus (36) - Taavi Laurits 7, Andrei Šadrin 6, Kaarel Kaarlimäe 5, Ranet Lepik 4, Albert Anissimov 3, Tanel Melts 2, Greger Könninge 2, Mihkel Tiit 2, Ander Paabut 1, Sergei Gurejev 1, Tauno Tekko 1, Anton Issakov 1, Tambet Anso 1 
Valga FC Warrior (29) - Oskar Kaldvee 3, Eerik Reinsoo 3, Ivo-Henri Pikkor 3, Elvis Liivamägi 2, Mairo Astur 2, Rasmus Munskind 2, Karl Ivar Maar 2, Janar Toomet 2, Raiko Karpov 2, Märten Pajunurm 1, Rasmus Tomson 1, Mihkel Gull 1, Richard Vald 1, Joel Indermitte 1, Erkki Junolainen 1, Karl-Henri Rebane 1, Armand Naris 1
Rakvere FC Flora (24) - Sergei Akimov 6, Elari Valmas 5, Alar Petrovits 4, Alari Aunapuu 3, Sergei Aniskin 1, Jaanus Kaasik 1, Amor Luup 1, Endrik Jäger 1
omaväravad: Aleksandr Kirpu (FC Ajax), Dmitry Popov (TJK Legion)
Jõhvi JK Orbiit (18) - Aleksandr Marašov 5, Jevgeni Gužovski 2, Vitali Bolšakov 2, Anatoli Novožilov 1, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1, Jevgeni Malahhov 1, Nikolay Khvalov 1, Jegor Rudomin 1, Roman Treial 1
08.08.2010 19:22








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.