KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliigas jätkab kahe vooru järel täiseduga Warrior
Tänases Esiliiga teises voorus jätkas oma võidukat teekonda Valga FC Warrior. Tasavägises kohtumises Viljandi JK Tuleviku duubelmeeskonnaga olid "sõdalased" paremad tulemusega 3:2. Kaks väravat löönud Jaan Leimann kerkis ka liiga parimaks väravalööjaks, kellele õhtuse mänguga jõudis järele Kiviõli Tamme Auto mängija Tõnis Starkopf. Mõlemal on kirjas 3 tabamust.

Kiviõli meeskond võitis täna Pärnu JK Vaprust 4:3. Ka teises Rakveres peetud mängus löödi 7 väravat, kohalik FC Flora kapituleerus Tallinna JK Legioni ees 3:4. Hooaega -6 punktiga alustanud rakverlased jätkavad hoolimata resultatiivsest mängust endise negatiivse punktisummaga.

Fikseeriti ka kaks viiki. Maarjamäel jäid FC Levadia II ja Kohtla-Järve FC Lootuse mängus väravad löömata, FC Ajaxi uuel koduväljakul Lasnamäe SPK kunstmurul lõid nii väljakuperemehed, kui ka Tallinna FC Flora II ühe värava, seejuures floralastele päästis punkti Joel Indermitte viimase minuti värav.


Esiliiga II voor. Pühapäev, 15. märts

kell 14.00 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS 0:0 (0:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 38. Ilja Avdejenko, 76. Jaroslav Dmitrijev - 62. Jan Demidovitš

FC Levadia II: 12-Kert Kütt, 2-Vladimir Gerassimov, 3-Maksim Podholjuzin, 4-Vladimir Vassiljev, 5-Aleksandr Kulinitš, 6-Alex Mones (46. 20-Anton Aristov), 7-Tihhon Šišov (46. 16-Jaroslav Dmitrijev), 8-Eino Puri (46. 15-Igor Subbotin), 9-Ilja Avdejenko, 10-Jevgeni Gurtšioglujants, 11-Andero Pebre (90.+2. 17-Klimentii Boldõrev).
Varus: 30-Ilja Kassjantšuk, 14-Rain Aasmäe, 15-Igor Subbotin, 16-Jaroslav Dmitrijev, 17-Klimentii Boldõrev, 20-Anton Aristov, 21-Markus Holst.

FC Lootus: 22-Valeri Smelkov, 13-Maksim Pozjabin, 6-Aleksandr Zahharenkov, 7-Vadim Gritsjuk, 3-Jaan Tarassu (46. 5-Aleksandr Gluhno), 4-Andrei Škaleta, 17-Jan Demidovitš, 14-Aleksei Zhukov (59. 8-Sergei Salkov; 85. 23-Stanislav Andrejev), 20-Viktor Plotnikov (70. 15-Vitali Suetov), 11-Konstantin Karin, 10-Anton Semjonov (78. 2-Viktor Aksjonov).
Varus: 99-Aleksandr Rjabtšun, 15-Vitali Suetov, 2-Viktor Aksjonov, 8-Sergei Salkov, 23-Stanislav Andrejev, 5-Aleksandr Gluhno.

Mänguolud: +4, sajab kerget lörtsi; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik Sten Kaldma
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Indrek Bachmann

 
kell 14.00 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67, Rakvere)
RAKVERE FC FLORA - TALLINNA JK LEGION 3:4 (0:3)
mitteametlik protokoll
Väravad: 53. Elar Tovstik, 61. Mihkel Saar, 90.+3. Tarmo Rebane - 3. Aleksandr Pavlikhin, 13. Aleksandr Tkatšuk, 41. Sergei Dõmov, 88. pen. Maksim Kisseljov
Hoiatused: 57. Mehis Vahero, 64. Igor Nasimov, 65. Jüris Sahkur, 74. Mihkel Saar - 18. Maksim Novikov, 90. Rodion Ovsijenko

Rakvere FC Flora: 1-Jüris Sahkur, 16-Jaanus Kaasik, 17-Alari Tovstik (10. 23-Igor Nasimov; 84. 2-Alari Aunapuu), 4-Mehis Vahero, 25-Kaarel Saar, 21-Martin Polluks (68. 18-Taivo Toom), 8-Mihkel Saar, 26-Elar Tovstik, 22-Joonas Ljaš (72. 11-Esko Brandt), 9-Tarmo Rebane, 10-Alar Petrovits (59. 15-Siim Rannamäe).
Varus: 11-Esko Brandt, 23-Igor Nasimov, 18-Taivo Toom, 2-Alari Aunapuu, 19-Henri Hang, 15-Siim Rannamäe, 30-Sander Susi.

JK Legion: 1-Pavel Kirjuhhin, 9-Sergei Dõmov (81. 28-Sergei Lagoda), 23-Aleksandr Ivanov (46. 20-Jevgeni Kurjanov), 18-Maksim Kisseljov, 10-Aleksei Latõnin, 8-Maksim Novikov (46. 35-Andrei Kostin), 21-Aleksandr Pavlikhin (65. 38-Rodion Ovsijenko), 3-Andrei Suvorov, 25-Mark Švets (46. 4-Viktor Tolbuzov), 5-Aleksandr Tkatšuk, 22-Aleksandr Savtšenko.
Varus: 35-Andrei Kostin, 20-Jevgeni Kurjanov, 38-Rodion Ovsijenko, 11-Aleksei Titenok, 28-Sergei Lagoda, 4-Viktor Tolbuzov.

Mänguolud: +4, pilvealune päike; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 74
Peakohtunik Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Tanel Kull

 
kell 14.00 Sportland Arena (Asula 4c)
VALGA FC WARRIOR - VILJANDI JK TULEVIK II 3:2 (1:0) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 19., 59. Jaan Leimann, 55. Erkki Junolainen - 58. Janek Kalda, 76. Rasmus Luhakooder
Hoiatused: 76. Richard Vald - 15. Raiko Mutle, 43., 88. Janek Kalda
Eemaldamine: 88. Janek Kalda

FC Warrior: 46-Madis Rajando, 2-Mihkel Gull, 3-Priit Danelson, 4-Silver Lätt, 5-Martin Pley (70. 18-Richard Vald), 6-Jaan Kekišev, 7-Karl-Ivar Maar (72. 14-Ivo-Henri Pikkor), 8-Nikita Baranov (46. 16-Marten Mütt), 9-Jaan Leimann, 10-Erkki Junolainen (62. 17-Sander Rõivassepp), 11-Siim Tukk (46. 19-Elvis Liivamägi).
Varus: 1-Rasmus Armas, 14-Ivo-Henri Pikkor, 15-Mikk Pärt, 16-Marten Mütt, 17-Sander Rõivassepp, 18-Richard Vald, 19-Elvis Liivamägi.

JK Tulevik II: 1-Dmitri Lipetski, 2-Raiko Mutle, 3-Karol Mets, 20-Rasmus Luhakooder, 7-Raido Roman, 10-Ants Stern, 17-Janar Toomet (72. 5-Rauno Raid), 11-Rait Kasterpalu, 8-Janek Kalda, 4-Mikk Metsa (46. 6-Tanel Melts), 18-Mikk Palksaar.
Varus: 5-Rauno Raid, 6-Tanel Melts.

Mänguolud: +2, sajab lörtsi; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 25
Peakohtunik Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Marger Pormann, Tõnu Palts

 
kell 17.00 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67, Rakvere)
KIVIÕLI TAMME AUTO - PÄRNU JK VAPRUS  4:3 (3:1) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 18. Ilja Krivošein, 37. Stanislav Russakov, 39., 70. Tõnis Starkopf - 44. Rait Sõrmus, 65. Ranet Lepik, 84. Maido Pakk
Hoiatus: 22. Kaarel Kaarlimäe

Tamme Auto: 90-Konstantin Rubtsov, 11-Sergei Burov, 6-Janek Hepner (81. 20-Andrei Moskaljov), 4-Sergei Kostin, 3-Aleksei Kurotškin, 9-Dmitri Kirilov, 7-Renat Osmanov, 5-Stanislav Russakov, 19-Ilja Krivošein (75. 18-Ilja Balitski), 22-Tõnis Starkopf, 10-Erik Šteinberg (82. 15-Aleksandr Ivarinen).
Varus: 20-Andrei Moskaljov, 12-Aleksei Panin, 18-Ilja Balitski, 15-Aleksandr Ivarinen, 16-Dmitri Vorobjov, 8-Konstantin Golitsõn.

JK Vaprus: 1-Priit Pikker, 6-Ronek Saal, 21-Rain Põldme, 3-Tambet Anso, 2-Konstantin Voznjuk (46. 5-Taavi Midenbritt), 7-Rait Sõrmus (88. 16-Greger Könninge), 20-Ivan Velikopolje, 23-Ranet Lepik, 13-Kaarel Kaarlimäe (81. 8-Mihkel Tiit), 11-Maido Pakk, 9-Ander Paabut (81. 15-Sergei Gurejev).
Varus: 25-Rauno Rahnik, 15-Sergei Gurejev, 8-Mihkel Tiit, 16-Greger Könninge, 5-Taavi Midenbritt, 35-Tever Liiv.

Mänguolud: +6, kohati päikeseline sademeteta ilm. Väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik Mart Martin
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Eduard Rõzov


kell 18.00 Lasnamäe Spordikeskuse kunstmuruväljak (Pae 1, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX - TALLINNA FC FLORA II  1:1 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 18. Deniss Skobelev - 90. Joel Indermitte
Hoiatused: 40. Sergei Kondratenko, 43. Sergei Tasso - 34. Joel Indermitte

FC Ajax: 1-Maksim Mamutov, 5-Sergei Kondratenko, 19-Andrei Borissov, 13-Valentin Fuksov, 8-Deniss Suvorikov, 14-Šahriar Abdullajev, 3-Aleksandr Kirpu, 10-Sergei Tasso (76. 7-Levani Lagvilava), 9-Denis Skobelev (70. 20-Vitali Mihhasev), 15-Deniss Jõgiste, 11-Sergei Kononov.
Varus: 22-Dmitri Korzinski, 2-Deniss Kovtun, 12-Sergei Jarjomenko, 7-Levani Lagvilava, 17-Aleksei Zotov, 20-Vitali Mihhasev, 4-Jevgeni Kirpu.

Tallinna FC Flora II: 12-Marko Meerits, 11-Jürgen Pallo, 13-Aivar Anniste, 3-Joel Indermitte, 14-Janno Roosimets, 7-Siim Luts, 4-Andreas Aru (75. 17-Hans Tiitsmann), 6-Stanislav Goldberg (75. 5-Martin Kaarjärv), 8-Oliver Andres (46. 2-Kevin Paavo), 10-Karl Mööl, 16-Alo Dupikov.
Varus: 1-Jonatan Raudsepp, 17-Hans Tiitsmann, 2-Kevin Paavo, 9-Tanel Tammemägi, 15-Karl-Eerik Luigend, 5-Martin Kaarjärv.

Mänguolud: +2, selge, sademeteta ilm. Väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik Aivar Israel
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Janek Hamidzanov


Esiliiga turniiritabel peale 2. vooru:
1. Valga FC Warrior         2   2  0  0   4:2    6
2. Kohtla-Järve FC Lootus   2   1  1  0   1:0    4
3. Viljandi JK Tulevik II   2   1  0  1   6:6    3
4. Tallinna JK Legion       2   1  0  1   4:4    3
5. Lasnamäe FC Ajax         2   0  2  0   2:2    2
6. Tallinna FC Levadia II   2   0  2  0   1:1    2
7. Kiviõli Tamme Auto       2   1  1  0   5:4    1
8. Pärnu JK Vaprus    
      2   0  1  1   4:5    1
9. Tallinna FC Flora II*    2   0  1  1   1:2    1

10. Rakvere FC Flora        2   0  0  2   6:8   -6
* Tamme Auto alustab hooaega -3 ja Rakvere FC Flora -6 punktiga


Väravalööjate edetabel:

3
- Jaan Leimann (FC Warrior), Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
 
2 - Raido Roman (JK Tulevik II), Tarmo Rebane (Rakvere FC Flora), Denis Skobelev (FC Ajax)

1 - Iaroslav Dmitriev (FC Levadia II), Martin Partsioja, Rait Sõrmus, Ranet Lepik, Maido Pakk (JK Vaprus), Eerik Reinsoo, Ants Stern, Janek Kalda,  Rasmus Luhakooder (JK Tulevik II), Joonas Ljaš, Elar Tovstik, Mihkel Saar (Rakvere FC Flora), Konstantin Karin (FC Lootus), Aleksandr Pavlikhin,  Aleksandr Tkatšuk,  Sergei Dõmov,  Maksim Kisseljov (TJK Legion), Erkki Junolainen (FC Warrior), Ilja Krivošein, Stanislav Russakov (Tamme Auto), Joel Indermitte (FC Flora II) 

ov: Karol Mets (JK Tulevik II - Rakvere FC Flora kasuks)

15.03.2009 19:01








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.