KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga 25. vooru keskses mängus kaotas FC Flora II FC Ajaxile 0:3
Esiliiga XXV vooru mängud. Pühapäev, 15. august 

15. augustil kell 17.00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI JK ORBIIT – VALGA FC WARRIOR  4:1 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad: 38. Aleksandr Marašov, 75., 90.+3. Vitali Bolšakov, 83. Oleg Treial - 2. Erkki Junolainen
Hoiatused: 26. Jegor Rudomin, 33. Vladislav Smolin, 36. Oleg Treial, 49. Roman Treial - 62. Kaspar Sillamaa, 66. Märten Pajunurm, 67. Karl Mööl

JK Orbiit: 33-Golubev, 3-O. Treial, 5-Malahhov, 12-Smolin, 9-Gritsjuk, 7-Khvalov (50. 18-Gužovski), 10-Marašov, 2-R. Treial, 13-Rudomin (46. 15-Vaškevitš), 21-Popov, 25-Bolšakov.
Varus: 1-Kuznetsov, 15-Vaškevitš, 18-Gužovski.

FC Warrior: 46-Gurnik, 2-Mataloja (83. 14-Kaldvee), 3-Tanvel, 4-Brauer, 16-Pajunurm, 6-Kekišev, 7-Pikkor (83. 18-Karpov), 8-Sillamaa, 9-Junolainen, 10-Mööl, 11-Maar.
Varus: 14-Kaldvee, 18-Karpov.

Mänguolud: +24, vahelduv pilvisus, muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Timo Afanassjev, Edgar Leht


15. augustil kell 17.00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II – LASNAMÄE FC AJAX  0:3 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 30. pen. Aleksandr Kirpu, 64. Andrei Borissov, 69. Vladimir Gerassimov
Hoiatused: 28. Andrei Veis, 29. Marten Mütt - 16. Aleksandr Kirpu, 38. Deniss Kovtun
Eemaldamine: 19. Alo Dupikov

FC Flora II: 12-Palm, 20-Veis (72. 14-Roosimets), 5-Mütt, 17-Danelson, 6-Peitre, 10-Lätt, 4-Dupikov, 7-Klemmer (42. 13-Matsina), 3-Hannes Anier (63. 9-Rõivassepp), 16-Karu, 11-Goldberg.
Varus: 13-Matsina, 14-Roosimets, 9-Rõivassepp.

FC Ajax: 1-Mamutov, 3-A. Kirpu, 19-Borissov, 2-D. Kovtun, 17-Gaidajenko (78. 15-Mihasev), 8-Ljahhovetski (84. 16-Mussajev), 4-S. Kobjakov, 11-Gerassimov, 14-Abdullajev, 39-Starodub (46. 12-Kononov), 7-Ivanov.
Varus: 72-Boldõrev, 13-J. Kirpu, 15-Mihasev, 6-Jevdokimov, 12-Kononov, 16-Mussajev.

Mänguolud: +30, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 82
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Egon Tintse, Joonas Jaanovits


15. augustil kell 17.00 Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – JK TALLINNA KALEV  1:1 (1:0)  
ametlik protokoll
Väravad: 6. Alexander Pavlikhin - 73. Henri Prii
Hoiatused: 59. Dmitry Popov - 82. Johannes Kukebal

TJK Legion: 22-Lavrentjev, 8-Lipsik (66. 14-Orlov), 5-Rubel (68. 6-Titov), 9-Popov, 10-Latõnin, 13-Brõtkin, 18-Kisseljov, 35-Gorbatov, 12-Suhih (61. 34-Zelinski), 16-Rõbikov, 33-Pavlikhin
Varus: 62-Andrejev, 6-Titov, 14-Orlov, 34-Zelinski, 3-A. Gostev.

JK Tallinna Kalev: 1-Ošomkov, 3-Mamedov, 11-Viikna (64. 18-Lutsokert), 5-Prii, 15-Kukebal, 6-Rosen, 10-Demutski, 8-Eteria, 7-Koroljov (81. 16-Kase), 4-Savitski, 9-Mõistlik.
Varus: 33-Kaljuste, 17-Villand, 18-Lutsokert, 14-Laja, 16-Kase, 2-Stüf.

Mänguolud: +31, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 85
Peakohtunik: Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Pille Raadik, Denis Petrov

Esiliiga tabel 15. augusti seisuga:
1 Tallinna FC Levadia II 24 19 3 2 64:12 60
2 Tallinna FC Flora II 24 15 5 4 61:23 50
3 Lasnamäe FC Ajax 25 14 8 3 49:21 50
4 Kiviõli Tamme Auto 24 11 5 8 53:45 38
5 JK Tallinna Kalev 25 12 4 9 45:43 36
6 Pärnu JK Vaprus 23 7 6 10 36:39 27
7 Tallinna JK Legion 25 7 4 14 36:57 25
8 Valga FC Warrior 25 6 5 14 30:57 22
9 Jõhvi JK Orbiit 25 5 2 18 22:51 17
10 Rakvere FC Flora 24 4 2 18 24:72 12

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp 15. augusti seisuga:
13 - Maksim Kisseljov (TJK Legion) 
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev) 
12 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax) 
12 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
12 - Artur Rättel (Tallinna FC Levadia II)
10 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)
10 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)
10 - Dmitri Kirilov (Tamme Auto)
8 - Artjom Dmitrijev (Tallinna FC Levadia II) 

Esiliiga kõik väravalööjad 15. augusti seisuga:
Tallinna FC Levadia II (64) - Artur Rättel 12, Artjom Dmitrijev 8, Yaroslav Dmitriev 7, Trevor Elhi 5, Andero Pebre 5, Jevgeni Gurtšioglujants 4, Tengis Eteria 4, Markus Holst 3, Rain Aasmäe 3, Igor Subbotin 2, Aleks Mones 2, Artjom Artjunin 2, Anton Chuikov 2, Eino Puri 2, Maksim Podholjuzin 1, Richard Leht 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Tallinna FC Flora II (61) - Hannes Anier 10, Marten Mütt 10, Jaan Leimann 5, Stanislav Goldberg 5, Andre Frolov 4, Karl Mööl 3, Nikita Baranov 3, Sergei Mošnikov 2, Nikolai Mašitšev 2, Ali Al-Gashamy 2, Zakaria Beglarišvili 2, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1, Priit Danelson 1, Erkki Junolainen 1, Stanislav Pedõk 1, Erkki Kubber 1
omaväravad: Jaanus Kaasik 2 (Rakvere FC Flora), Gert Jõeäär (JK Tallinna Kalev)
Kiviõli Tamme Auto (53) - Tõnis Starkopf 12, Dmitri Kirilov 10, Aleksei Borissenko 6, Stanislav Russakov 5, Dmitri Šelehhov 5, Juri Tiismann 3, Renat Osmanov 2, Deniss Suvorikov 2, Maksim Lipin 2, Erik Šteinberg 1, Ilja Antonov 1, Rustam Gurbanov 1, Ian-Erik Valge 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Lasnamäe FC Ajax (49) - Sergei Tasso 13, Vladimir Gerassimov 7, Vladimir Ljahhovetski 5, Juri Gaidajenko 4, Šahriar Abdullajev 4, Andrei Borissov 4, Sergei Kondratenko 2, Aleksandr Kirpu 2, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1, Vitali Mihhasev 1, Sergei Kobjakov 1, Sergei Kononov 1
omavärav: Mikk Reintam (FC Flora II), Henri Külm (JK Tallinna Kalev), Elton Brauer (FC Warrior)
JK Tallinna Kalev (45) - Ilja Monakov 12, Vahur Kiis 4, Aleksei Savitski 4, Aleksei Demutski 3, Aleksandr Kuslap 3, Andrus Mitt 2, Priidu Ahven 2, Martin Kase 2, Igor Koroljov 2, Ervin Stüf 1, Sergei Jegorov 1, Martin Maasing 1, Mario Mõistlik 1, Henri Külm 1, Rodion Ovsijenko 1, Aleksandr Kulikov 1, Heiki Tomingas 1, Henri Prii 1
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus) 
Tallinna JK Legion (36) - Maksim Kisseljov 13, Alexander Pavlikhin 4, Maksim Aleksejev 3, Pavel Iljuhhin 3, Pavel Dõmov 3, Dmitry Popov 2, Pavel Rubel 2, Jevgeni Suhih 1, Sergei Dõmov 1, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1
Pärnu JK Vaprus (36) - Taavi Laurits 7, Andrei Šadrin 6, Kaarel Kaarlimäe 5, Ranet Lepik 4, Albert Anissimov 3, Tanel Melts 2, Greger Könninge 2, Mihkel Tiit 2, Ander Paabut 1, Sergei Gurejev 1, Tauno Tekko 1, Anton Issakov 1, Tambet Anso 1 
Valga FC Warrior (30) - Oskar Kaldvee 3, Eerik Reinsoo 3, Ivo-Henri Pikkor 3, Elvis Liivamägi 2, Mairo Astur 2, Rasmus Munskind 2, Karl Ivar Maar 2, Janar Toomet 2, Raiko Karpov 2, Erkki Junolainen 2, Märten Pajunurm 1, Rasmus Tomson 1, Mihkel Gull 1, Richard Vald 1, Joel Indermitte 1, Karl-Henri Rebane 1, Armand Naris 1
Rakvere FC Flora (24) - Sergei Akimov 6, Elari Valmas 5, Alar Petrovits 4, Alari Aunapuu 3, Sergei Aniskin 1, Jaanus Kaasik 1, Amor Luup 1, Endrik Jäger 1
omaväravad: Aleksandr Kirpu (FC Ajax), Dmitry Popov (TJK Legion)
Jõhvi JK Orbiit (22) - Aleksandr Marašov 6, Vitali Bolšakov 4, Jevgeni Gužovski 2, Roman Treial 1, Anatoli Novožilov 1, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1, Jevgeni Malahhov 1, Nikolay Khvalov 1, Jegor Rudomin 1, Oleg Treial 1 

15.08.2010 16:54








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.