KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tamme Auto pääses Meistriliiga üleminekumängudele
Tänases Esiliiga 35. voorus selgus, et Kiviõli Tamme Auto pälvib õiguse mängida üleminekumänge Meistriliiga 9. koha meeskonnaga, kelleks on kas FC Kuressaare või Kohtla-Järve FC Lootus.

Tamme Auto võitis täna Jõhvi JK Orbiidi 6:3, nende ainus konkurent JK Tallinna Kalev oli samuti võidukas, alistades Meistriliigasse tõusva FC Ajaxi 3:1.

Võidukad olid ka mõlemad meeskonnad, kes üritavad väljalangemisest pääseda. Viienda järjestikuse võidu saanud Rakvere FC Flora alistas Tallinna FC Flora II 2:1 ja Valga FC Warrior Pärnu JK Vapruse 3:2. Veel alistas FC Levadia II TJK Legioni 8:2.

Viimane voor toimub 7. novembril kell 13:00.

Esiliiga XXXV vooru mängud. Pühapäev, 31. oktoober

31. oktoober kell 14.00 FC Ajaxi kunstmuruväljak (Võidujooksu 8a, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX – JK TALLINNA KALEV  1:3 (1:2)   
ametlik protokoll
Väravad
: 3. Sergei Tasso - 20. Aleksei Demutski, 26., 70. Martin Kase
Hoiatused: 18. Ilya Avdeenko, 43. Deniss Kovtun, 57., 60. Aleksandr Kirpu, 57. Vladimir Ljahhovetski - 18. Ervin Stüf, 40. Rameš Mamedov, 90. Mart Kaljuste
Eemaldamine: 60. Aleksandr Kirpu

FC Ajax: 1-Mamutov, 16-Jarjomenko (46. 9-Kondratenko), 3-A. Kirpu, 5-S. Kobjakov, 12-Avdeenko, 7-Ivanov (24. 2-D. Kovtun), 21-Ljahhovetski, 18-Gerassimov (67. 8-Starodub), 14-Abdullajev, 10-Tasso, 17-Gaidajenko.
Varus: 4-Plotnikov, 19-Romanov, 15-J. Kirpu, 9-Kondratenko, 8-Starodub, 2-D. Kovtun, 6-Kononov.

JK Tallinna Kalev: 1-Ošomkov, 15-Kukebal (87. 7-Ploompuu), 3-Mamedov, 4-Whalen, 5-Kulikov, 16-Rosen, 10-Demutski, 17-Stüf, 8-Eteria, 11-Kuslap, 6-Kase (89. 14-Kaljuste).
Varus: 14-Kaljuste, 7-Ploompuu.

Mänguolud: +8, pilves sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Miko Pupart


31. oktoober kell 14.00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS – VALGA FC WARRIOR  2:3 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad
: 60. Ivan Velikopolje, 75. Kaarel Kaarlimäe - 15., 86. Raiko Karpov, 64. Ivo-Henri Pikkor
Hoiatused: 25. Tambet Anso, 42. Robert Kirss - 25. Raiko Karpov, 74. Karol Mets, 77. Kewin Mataloja
Eemaldamised: 80. Sergei Gurejev - 79. Elton Brauer

JK Vaprus: 25-Naano, 12-Söötmaa, 3-Anso, 15-Gurejev, 20-Paabut, 18-Issakov, 17-Kirss, 11-Velikopolje, 7-Anissimov, 13-Kaarlimäe, 14-Mangusson.
Varus: 10-Laurits, 16-Könninge.

FC Warrior: 46-Niinepuu, 2-Raudsepp, 3-Tanvel, 4-Brauer, 6-Kekišev, 7-Pikkor, 8-Mataloja (90.+2. 18-Hmelnitski), 14-Karpov, 10-Mööl, 11-Rebane (62. 17-Maar), 16-Mets.
Varus: 17-Maar, 18-Hmelnitski.

Mänguolud: +7, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 35
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Andreas Vaks, Vallo Lokko


31. oktoober kell 14.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II – RAKVERE FC FLORA  1:2 (0:2)
ametlik protokoll
Väravad
: 66. Nikita Baranov - 37., 42. Alar Petrovits
Hoiatused: 58. Janno Roosimets, 83. Andre Frolov - 77. Algis Kelder

Tallinna FC Flora II: 12-Palm, 2-Tülp, 3-Veis (46. 14-Baranov), 4-Peitre, 5-Roosimets, 6-Lätt (46. 19-Klemmer), 17-Leimann, 8-Goldberg (46. 13-Tamm), 9-Hannes Anier, 10-Lepistu (46. 16-Frolov), 11-Beglarišivili (46. 15-Danelson).
Varus: 14-Baranov, 15-Danelson, 16-Frolov, 13-Tamm, 19-Klemmer.

Rakvere FC Flora: 21-Kütt, 5-Kelder, 16-Kaasik, 18-M. Saar, 15-Rannamäe, 11-Luup, 7-Ljaš (71. 3-Trasberg), 8-Hiiuväin, 2-Aunapuu (79. 6-Margus Rajaver), 10-Petrovits, 9-Akimov (87. 13-Mikk Rajaver).
Varus: 6-Margus Rajaver, 13-Mikk Rajaver, 3-Trasberg.

Mänguolud: +8, pilves sademeteta ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 35
Peakohtunik: Silver Kõiv
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Ago Kärtmann


31. oktoober kell 17.00 Maarjamäe kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II – TALLINNA JK LEGION  8:2 (2:2)
ametlik protokoll
Väravad
: 29. Vladimir Vassiljev, 31. Artjom Dmitrijev, 47., 55. Richard Leht, 70. Kevin Ingermann, 72. Aleksandr Kulinitš, 74. Tomi Saarelma, 76. Jevgeni Gurtšioglujants - 19. Pavel Dõmov, 35. Maksim Kisseljov
Hoiatused: 52. Aleksandr Kulinitš - 31. Maksim Aleksejev

FC Levadia II: 30-Matrossov, 3-Subbotin (63. 2-Ingermann), 4-Hagberg, 7-Vassiljev, 8-Kulinitš, 15-Ustaal (78. 12-Jenk), 10-Gurtšioglujants, 11-Elhi (46. 6-Leht), 17-A. Dmitrijev, 20-Saarelma, 22-Boldõrev.
Varus: 12-Jenk, 2-Ingermann, 6-Leht, 9-Kovaltšuk, 16-Martõnov.

TJK Legion: 62-Andrejev, 3-Aleksejev (76. 14-Gussev), 15-P. Dõmov (46. 5-Sadovski), 6-Iljuhhin, 18-Kisseljov, 10-Latõnin, 8-Lipsik (46. 13-A. Gostev), 17-Makarov (76. 4-Butlers), 34-Zelinski, 9-Popov, 12-Suhih.
Varus: 14-Gussev, 5-Sadovski, 13-A. Gostev, 4-Butlers.

Mänguolud: +7, selge ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 15
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Pille Raadik, Aron Härsing


31. oktoober kell 19.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
KIVIÕLI TAMME AUTO – JÕHVI JK ORBIIT  6:3 (3:0)
ametlik protokoll
Väravad
: 31., 32., 43. Tõnis Starkopf, 58. Erik Šteinberg, 64. Nikolai Lõsanov, 90.+2. Pavel Apalinski - 68., 77. Aleksandr Marašov, 88. Roman Treial
Hoiatus: 25. Jegor Rudomin

Tamme Auto: 16-Vorobjov (70. 90-Rätsep), 6-Hepner, 20-Moskaljov, 15-A. Lõsanov, 4-Kostin, 8-Suvorikov (67. 22-Larin), 9-Kirilov, 14-Tiismann (46. 18-Apalinski), 7-N. Lõsanov, 10-Šteinberg, 11-Starkopf.
Varus: 90-Rätsep, 18-Apalinski, 22-Larin, 19-R. Gurbanov.

JK Orbiit: 33-Golubev (46. 1-Kuznetsov), 9-Gritsjuk, 7-Khvalov, 13-Rudomin, 3-O. Treial, 2-R. Treial, 12-Smolin, 21-Popov, 8-Paltsev, 10-Marašov, 17-Kulikov.
Varus: 1-Kuznetsov.

Mänguolud: +7, sademeteta ilm, teisel poolajal uduvihm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Marger Pormann

Esiliiga tabel pärast 35. vooru:
1 Tallinna FC Levadia II 35 27 5 3 104:26 86
2 Tallinna FC Flora II 35 22 6 7 92:41 72
3 Lasnamäe FC Ajax 35 19 9 7 69:37 66
4 Kiviõli Tamme Auto 35 16 6 13 82:70 54
5 JK Tallinna Kalev 35 16 6 13 63:62 50
6 Tallinna JK Legion 35 11 6 18 55:78 39
7 Pärnu JK Vaprus 35 10 7 18 54:74 37
8 Valga FC Warrior 35 9 6 20 53:89 32
9 Rakvere FC Flora 35 10 3 22 43:92 31
10 Jõhvi JK Orbiit 35 6 4 25 34:80 22

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp pärast 35. vooru:
27 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto) 
22 - Sergei Tasso (Lasnamäe FC Ajax) 
17 - Artur Rättel (Tallinna FC Levadia II)
15 - Jaan Leimann (Tallinna FC Flora II)
14 - Taavi Laurits (Pärnu JK Vaprus)
14 - Dmitri Kirilov (Tamme Auto)
14 - Maksim Kisseljov (TJK Legion) 
13 - Marten Mütt (Tallinna FC Flora II)
13 - Hannes Anier (Tallinna FC Flora II)
12 - Yaroslav Dmitriev (Tallinna FC Levadia II)
12 - Ilja Monakov (JK Tallinna Kalev) 
12
- Raiko Karpov (Valga FC Warrior)

Esiliiga kõik väravalööjad pärast 35. vooru:
Tallinna FC Levadia II (104) - Artur Rättel 17, Yaroslav Dmitriev 12, Artjom Dmitrijev 9, Trevor Elhi 7, Andero Pebre 6, Vladimir Vassiljev 6, Jevgeni Gurtšioglujants 6, Tomi Saarelma 6, Markus Holst 5, Richard Leht 5, Tengis Eteria 4, Rain Aasmäe 3, Artjom Artjunin 3, Igor Subbotin 3, Aleks Mones 2, Anton Chuikov 2, Eino Puri 2, Maksim Podholjuzin 1, Felipe Nunes 1, Ola Lennart Hagberg 1, Kevin Ingermann 1, Aleksandr Kulinitš 1
omavärav: Heiki Tomingas (JK Tallinna Kalev)
Tallinna FC Flora II (92) - Jaan Leimann 15, Marten Mütt 13, Hannes Anier 13, Sander Rõivassepp 6, Stanislav Goldberg 6, Andre Frolov 5, Nikita Baranov 4, Zakaria Beglarišvili 3, Karl Mööl 3, Sergei Mošnikov 2, Nikolai Mašitšev 2, Ali Al-Gashamy 2, Brent Lepistu 1, Aivar Anniste 1, Mikk Reintam 1, Silver Lätt 1, Meelis Peitre 1, Alexandre Abašidze 1, Albert Taar 1, Priit Danelson 1, Erkki Junolainen 1, Stanislav Pedõk 1, Erkki Kubber 1, Janno Roosimets 1, Joonas Tamm 1, Andrei Veis 1
omaväravad: Jaanus Kaasik 2 (Rakvere FC Flora), Gert Jõeäär (JK Tallinna Kalev), Tambet Anso (Pärnu JK Vaprus) 
Kiviõli Tamme Auto (82) - Tõnis Starkopf 27, Dmitri Kirilov 14, Aleksei Borissenko 6, Stanislav Russakov 6, Dmitri Šelehhov 5, Erik Šteinberg 5, Juri Tiismann 4, Renat Osmanov 2, Deniss Suvorikov 2, Maksim Lipin 2, Nikolai Lõsanov 2, Rustam Gurbanov 1, Ilja Antonov 1, Ian-Erik Valge 1, Anatoli Lõsanov 1, Pavel Apalinski 1
omaväravad: Märten Pajunurm (FC Warrior), Sergei Kondratenko (FC Ajax)
Lasnamäe FC Ajax (69) - Sergei Tasso 22, Juri Gaidajenko 9, Vladimir Gerassimov 7, Andrei Borissov 6, Vladimir Ljahhovetski 6, Šahriar Abdullajev 5, Aleksandr Kirpu 3, Sergei Kondratenko 2, Miroslav Rõškevitš 1, Sergei Ivanov 1, Vitali Mihhasev 1, Sergei Kobjakov 1, Sergei Kononov 1, Aleksandr Starodub 1 
omavärav: Mikk Reintam (FC Flora II), Henri Külm (JK Tallinna Kalev), Elton Brauer (FC Warrior)
JK Tallinna Kalev (63) - Ilja Monakov 12, Aleksei Savitski 6, Aleksandr Kuslap 5, Rodion Ovsijenko 5, Vahur Kiis 4, Igor Koroljov 4, Aleksei Demutski 4, Martin Kase 4, Andrus Mitt 2, Priidu Ahven 2, Henri Prii 2, Ervin Stüf 2, Tengiz Eteria 2, Sergei Jegorov 1, Martin Maasing 1, Mario Mõistlik 1, Henri Külm 1, Aleksandr Kulikov 1, Heiki Tomingas 1, Martin Villand 1 
omaväravad: Bert Klemmer (FC Flora II), Ronek Saal (JK Vaprus)
Tallinna JK Legion (55) - Maksim Kisseljov 14, Maksim Gussev 6, Pavel Iljuhhin 5, Jevgeni Suhih 5, Pavel Dõmov 5, Alexander Pavlikhin 4, Maksim Aleksejev 4, Dmitry Popov 3, Pavel Rubel 2, Sergei Dõmov 1, Maksim Novikov 1, Aleksei Titenok 1, Roman Sirotkin 1, Aleksandr Ivanov 1, Vladimir Gorbatov 1, Anton Rõbikov 1 
Pärnu JK Vaprus (54) - Taavi Laurits 14, Kaarel Kaarlimäe 7, Andrei Šadrin 6, Albert Anissimov 5, Ranet Lepik 5, Greger Könninge 3, Tanel Melts 2, Mihkel Tiit 2, Anton Issakov 2, Tambet Anso 2, Ivan Velikopolje 2, Ander Paabut 1, Sergei Gurejev 1, Tauno Tekko 1, Artur Ojala 1
Valga FC Warrior (53) - Raiko Karpov 12, Ivo-Henri Pikkor 9, Oskar Kaldvee 4, Elvis Liivamägi 3, Eerik Reinsoo 3, Mairo Astur 3, Rasmus Munskind 2, Karl Ivar Maar 2, Janar Toomet 2, Erkki Junolainen 2, Joel Indermitte 2, Rasmus Tomson 1, Mihkel Gull 1, Richard Vald 1, Karl-Henri Rebane 1, Armand Naris 1, Jaan Kekišev 1, Karl Mööl 1, Kewin Mataloja 1, Juss Tanvel 1
Rakvere FC Flora (43) - Sergei Akimov 11, Alar Petrovits 10, Alari Aunapuu 6, Elari Valmas 5, Endrik Jäger 4, Sergei Aniskin 1, Jaanus Kaasik 1, Amor Luup 1, Mikk Rajaver 1, Hans Hiiuväin 1 
omaväravad: Aleksandr Kirpu (FC Ajax), Dmitry Popov (TJK Legion)
Jõhvi JK Orbiit (34) - Aleksandr Marašov 8, Nikolay Khvalov 4, Vitali Bolšakov 4, Jegor Rudomin 4, Jevgeni Gužovski 2, Jevgeni Malahhov 2, Roman Treial 2, Anatoli Novožilov 1, Deniss Kulikov 1, Oleg Bogdanov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Paltsev 1, Sergei Popov 1, Oleg Treial 1, Boriss Gritsjuk 1
31.10.2010 19:17








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.