KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Saalijalgpallis Meistriliigas mängiti teine voor
Eesti saalijalgpalli Meistriliigas jätkavad kahe vooru järel täiseduga FC AEG Real Estate ja tiitlikaitsja FC Anži.

FC AEG alistas laupäeval 6:4 liiga uustulnuka Unibet/Nõmme Kalju vaatamata sellele, et Aleksander Saharov nõmmelaste eest kübaratrikiga hakkama sai. FC Anži mängis 5:3 üle Rummu Dünamo.

Teistes II vooru mängudes avas FC ARS võiduarve 5:3 üleolekuga SK Auguri vastu ning FC Ararat-TTÜ ja FC Narva-Jõesuu tegid selle hooaja esimese viigi, kui jagasid punktid seisul 4:4.

Nii AEG-l kui Anžil on kirjas kuus punkti, kolm punkti on teeninud Kalju, ARS ja Augur, Narva-Jõesuul ning Kaljul on kirjas 1 punkt ja Rummul on punktiarve veel avamata.

Saalijalgpalli Meistriliiga II vooru mängud:

06.11. kell 13.00 FC AEG Real Estate – Unibet/Nõmme Kalju 6:4 (3:1)
Väravad: 13. Sten Teino, 14. Nikita Tšernei, 15. Karel Soosaar, 23. Janek Remmelgas, 27. Andres Tõrs, 33. Ragnar Rump - 9., 32., 36. pen. Aleksander Saharov, 38. Verner Uibo
Hoiatused: 26. Egert Heintare - 19. Rando Rand, 26. Aleksander Saharov
Pv: 16

06.11. kell 17.30 FC ARS – SK Augur  5:3 (2:2)
Väravad: 16. Denis Serikov, 17., 32. Ivars Ungurs, 34. pen., 39. Mark Švets - 5. Roman Minlibajev, 14. Märt Kosemets, 25. Taavi Tammo
Hoiatused: 34. Aleksei Tšeremhov - 34. Antti Arst
Pv: 50

07.11. kell 17.00 FC Anži Tallinn – Rummu Dünamo 5:3 (5:1) 
Väravad: 7. Andrei Tjunin, 8. Oleg Maksimov, 12. Aleksandr Rulkov, 13. Jevgeni Kurjanov, 15. Mark Boskin - 17. ov. Andrei Tjunin, 25. Stanislav Hmeljov, 37. Jevgeni Tšigrinov
Hoiatused: -
Eemaldamine: 16. Aleksandr Šlõkov
Pv: 86

07.11. kell 19.00 Tallinna FC Ararat-TTÜ – FC Narva-Jõesuu 4:4 (2:2) 
Väravad: 10., 31. Avetis Harutjunjan, 12. Vaagn Arutjunjan, 25. Paul Kirsipuu - 7. Vitali Andrejev, 19., 30. Kirill Nesterov, 39. Rustam Rustamov
Hoiatused: 35. Andrei Antonov, 35. Sergei Lagoda, 38. Paul Kirsipuu - 32. Vitaly Kutuzov
Pv: 55

S-Meistriliiga tabel pärast 2. vooru:
1 S.FC AEG Real Estate 2 2 0 0 12:5 6
2 S. FC Anži Tallinn 2 2 0 0 8:5 6
3 S. Unibet/Nõmme Kalju 2 1 0 1 10:9 3
4 S.FC ARS 2 1 0 1 7:6 3
5 S. SK Augur 2 1 0 1 10:9 3
6 S. FC Narva-Jõesuu 2 0 1 1 8:11 1
7 S. Tallinna FC Ararat-TTÜ 2 0 1 1 7:10 1
8 S. Rummu Dünamo 2 0 0 2 4:11 0
06.11.2010 17:16








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.